ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

کدام پروفیل برای تعویض پنجره قدیمی

  0
 1565

آیا میتوانیم از هر پروفیل یا برند برای تعویض پنجره های قدیمی استفاده کرد؟

پنجره های قدیمی یکی از مهم ترین دلایلی است که باعث می شود هدر رفت انرژی را شاهد باشیم و همچنین عدم عایق بندی صوتی باعث می شود تا بسیاری از کاربران به دنبال تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره باشند و ما در این مقاله در خصوص ویژگی های پروفیل بازسازی با شما صحبت خواهیم داشت. تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های جدید همواره نیاز به تخریب و اجرای مجدد نداشته و شما می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید که نیاز به تخریب ندارند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به استفاده از پروفیل بازسازی اشاره نمود. در واقع می توان گفت که این روش را بسیار کم هزینه می باشد و همچنین این روش یکی از سریع ترین روش های تعویض پنجره های قدیمی به شمار می رود. باید در نظر داشته باشید که پنجره ها را می توانیم با استفاده از پروفیل بازسازی دوباره مورد استفاده قرار دهیم. در عین حال می توان گفت که پروفیل های دیگری که برای تولید انواع پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرند، نمی توانند گزینه ای مناسب برای بازسازی باشند. پروفیل های بازسازی با عرض مقطع مشخصی در بازار عرضه می شود و شما باید در نظر داشته باشید که این سری از پروفیل ها می توانند پنجره های قدیمی را می توانیم به راحتی تعویض کنیم. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید و می خواهید در مورد خصوصیات پنجره های قدیمی بیشتر بدانید می توانید با ما همراه باشید که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. با ما در ادامه همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

چرا از پروفیل بازسازی برای تعویض پنجره های قدیمی استفاده باید کرد؟

به طور کلی می توان گفت که در روش تعویض پنجره های قدیمی با استفاده از پروفیل بازسازی، فریم اصلی پنجره عوض نمی شود و باید در نظر داشت که قاب اصلی در پنجره باقی می ماند. از این روی پروفیلی که برای بازسازی پنجره مورد استفاده قرار می گیرد باید ویژگی ها و کارایی لازم را داشته باشد. این سری از پروفیل ها با لبه 4 سانتی متری اضافه تولید می شود و در نظر داشته باشید که این سری از پروفیل ها می توانند بر روی لبه اضافه ای که از قاب پنجره باقی مانده است را به صورت کامل پوشش دهد و از این روی می توان گفت که یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. این سری از پروفیل ها می تواند عملکرد بسیار بالایی داشته باشد و همچنین می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای عایق بندی مناسب صوتی و حرارتی به شمار رود. در نظر داشته باشید که استفاده از پروفیل بازسازی برای تعویض پنجره های قدیمی به همین دلیل بسیار گسترش پیدا کرده است و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. یکی از مهم ترین مسائلی که در انتخاب پروفیل بازسازی در تعویض پنجره های قدیمی باید به آن دقت داشته باشید، آن است که از پنجره هم برند با پروفیل بازسازی استفاده داشته باشید که این مسئله دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در صورتی که سوالی در خصوص خرید این سری از پروفیل ها داشته باشید و یا می خواهید در این خصوص بیشتر بدانید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را در این زمینه بپرسید. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در خصوص این محصول در اختیار شما قرار دهیم.

تفاوت پروفیل بازسازی وینتک با سایر پروفیل های بازسازی در چیست؟

وینتک یکی از مهم ترین شرکت های تولید کننده پروفیل بازسازی در کشور شناخته می شود که محصولات خود را بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید کرده و در بازار عرضه می کند. در واقع می توان گفت که پروفیل های وین تک با لبه های بسیار بزرگی در بازار عرضه می شود که نسبت به سایر پروفیل های بازسازی دارای برتری بوده و می تواند عایق بندی بسیار بالایی را داشته باشد. در ادامه نیز باید در نظر داشت که این سری از پروفیل بازسازی که توسط وینتک برای تعویض پنجره های قدیمی تولید می شود، سطح مقطع بالا می باشد و در نهایت می توان گفت که از هر لحاظ محصولاتی که وینتک تولید می کند به این دلیل که بر اساس استانداردهای روز دنیا ساخته می شود می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. به طور کلی می توان گفت که وینتک اهمیت بسیار زیادی به تعویض پنجره های قدیمی می دهد و از این روی پروفیل بازسازی بسیار باکیفیتی را در بازار عرضه می کند که با پنجره های این شرکت دارای سازگاری بالا بوده و آب بندی بسیار خوبی را ایجاد می کند تا عایق بندی صدای بسیار خوبی را داشته باشد. البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که پروفیل های بازسازی تولید شده از سوی شرکت وینتک با قیمتی بالاتر (حدود 10 درصد) نسبت به سایر برندها تولید و در بازار عرضه می شود. ما در ادامه این مقاله با شما همراه خواهیم بود تا اطلاعات بیشتری را در خصوص پنجره های قدیمی و تعویض آن ها به واسطه پروفیل بازسازی در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند در انتخاب و تصمیم گیری شما کمک شایانی نماید.

خدمات تعویض پنجره های قدیمی

خدمات تعویض پنجره های قدیمی
 

پروفیل های بازسازی پنجره های قدیمی

بهترین زمان برای تعویض و بازسازی پنجره قدیمی چه زمانی است؟

پاسخ دادن به این سوال می تواند از اهمیت بسیار زیادی برای شما برخوردار باشد. به طور کلی می توان گفت که علاوه بر عایق بندی حرارتی و صوتی، پنجره ها دارای تاثیر بسیار زیادی در نمای خارجی و داخلی ساختمان ها دارد و شما می توانید با خیال راحت آن ها را انتخاب و خریداری کنید. اما ما در این قسمت قصد داریم بهترین زمان را برای تعویض و بازسازی پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره جدید به واسطه پروفیل بازسازی صحبت کنیم. باید در نظر داشته باشید که بخار کردن بیش از حد یکی از مهم ترین نشانه های پیش روی شما می باشد که برای تعویض پنجره های قدیمی باید به آن توجه داشته باشید. همواره باید چک کنید که شیشه ها بیش از حد بخار نمی کنند چرا که در این صورت یعنی میزان از دست رفتن حرارت از طریق پنجره بسیار بالاست و باید به دنبال تعویض آن باشیم. همچنین باید در نظر داشته باشید که در صورتی که شیشه از حالت اصلی خود خارج شود، دیگر نشانه ای است که برای تعویض پنجره های قدیمی و پنجره دوجداره جدید باید در نظر داشت. در کنار این مسئله باید به مسئله عایق بندی توجه داشته باشیم. عایق بندی نامناسب یک پنجره نشان دهنده زمان تعویض آن است و باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید. در صورتی که پنجره قدیمی شما از نمونه های قدیمی پنجره دوجداره است باید در نظر داشته باشید که وجود بخار شیشه در لایه میانی و یا جمع شدن آب در لایه میانی از مهم ترین نشانه هایی است که باید بر اساس آن نسبت به تعویض پنجره های قدیمی اقدام کنید. در ادامه باید گفت که کارشناسان پنسا می توانند به شما کمک کنند تا بهترین زمان برای تعویض پنجره را پیدا کرده و بر این اساس نسبت به تعویض آن اقدام کنید. در نظر بگیرید که کارشناسان ما می توانند بر اساس شرایط پنجره قدیمی شما نظر خود را در خصوص تعویض و شیوه تعویض به شما ارائه دهند تا بتوانید در کوتاه ترین زمان و با کمترین میزان هزینه نسبت به تعویض پنجره ها اقدام کنید. پنسا همواره در تلاش بوده است که بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان به شما ارائه دهد که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. در صورتی که می خواهید در مورد تعویض پنجره های قدیمی به واسطه پروفیل بازسازی بیشتر بدانید، در ادامه ما را همراهی کنید.

چه مراحلی برای تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره باید طی کنیم؟

به طور کلی می توان گفت که شروع مراحل تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره با پروفیل بازسازی با نظر کارشناس در این خصوص شروع می شود. در ابتدا کادر کارشناسی به محل اعزام می شوند و اندازه گیری های لازم را انجام می دهند. در ادامه نیز یراق آلات و قسمت های بازشوی پنجره های قدیمی باز می شوند تا بتوانیم برای تعویض اقدام کنیم. در مرحله بعد نیز پروفیل بازسازی بر روی فریم قدیمی پنجره نصب می شود. این مرحله دارای اهمیت و حساسیت بسیار زیادی بوده و باید حتما با دقت بسیار زیادی نسبت به تعویض آن اقدام کنیم. در ادامه نیز باید در نظر داشته باشیم که در مرحله آخر نیز می توانیم نسبت به تعویض پنجره ها اقدام کنیم و پنجره دوجداره پنسا را نصب کنیم. در نظر داشته باشید که مراحلی مانند اندازه گیری دارای اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و باید حتما به آن دقت بسیار زیادی داشته باشیم تا در نهایت عایق بندی صوتی و حرارتی به خوبی انجام شود و پنجره ها به راحتی نصب شوند.

کدام روش از تعویض پنجره های قدیمی می تواند برای ما مناسب باشد؟

به طور کلی می توان گفت که استفاده از پروفیل بازسازی و یا تخریب کامل برای تعویض کامل پنجره های قدیمی می تواند روش های موجود به شمار رود ولی باید دقت داشته باشیم که استفاده از روش های مختلف دارای اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. در صورتی که می خواهید نسبت به تعویض پنجره های قدیمی و جدید اقدام کنید بهتر است حتما با کارشناسان ما در شرکت پنسا در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید نیز می توانید با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. در نهایت می توان گفت که بر اساس شرایط پنجره قدیمی و همچنین نوع سلیقه شما می توانیم از روش های مختلفی برای تعویض پنجره قدیمی و جدید اقدام کنیم. پنسا همواره به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های معتبر در خصوص تعویض پنجره های قدیمی و جدید به شمار می رود و شما می توانید از این خدمات استفاده داشته باشید. در ادامه با شما همراه خواهیم بود تا انواع پنجره های موجود برای تعویض را به شما معرفی کنیم که قطعا می تواند در تصمیم گیری شما کمک کند.

چطور تعویض پنجره های قدیمی را انجام دهیم؟

چرا پنسا بهترین گزینه برای تعویض پنجره های قدیمی است؟

به طور کلی می توان گفت که پنسا یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید پنجره می باشد و یکی از زمینه های تخصصی این شرکت را می توان ارائه خدمات تعویض پنجره های قدیمی و جدید دانست. در واقع این سری از پنجره ها در مدل های مختلفی تولید می شود و می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشند. به طور کلی معمولا تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های جدید به واسطه پروفیل بازسازی برای پنجره های لولایی امکان پذیر است ولی در صورت امکان ما می توانیم در خصوص سایر مدل های پنجره دوجداره که در بازار عرضه می شود نیز با شما صحبت داشته باشیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. کاهش هزینه ها را می توان یکی از مهم ترین دلایلی دانست که باعث می شود بسیاری از کاربران برای تعویض پنجره های قدیمی و جدید اقدام کنند و خدمات خود را به صورت گسترده ای در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید این خدمات را به صورت حرفه ای و کاملا تضمین شده در کوتاه ترین زمان دریافت کنید.

خدمات تعویض پنجره های قدیمی با قیمت مناسب

مقایسه پروفیل پروازی وینتک (w700) با سایر پروفیل های بازسازی

مقایسه پروفیل پروازی وینتک (w700) با سایر پروفیل های بازسازی

پروفیل بازسازی وین تک یا همان پروفیل پرواز نسبت به پروفیل بازسازی سایر برند ها همچون ویستابست- وین کلاس و هافمن و ... از سطح مقطع بزرگتر و لبه پرواز بلندتری برخوردار است که همین عامل باعث عایق بیشتری نصب به سایر پروفیل ها میشود و از نظر قیمت نیز نسبت به سایر پروفیل های بازسازی گران تر می باشد. اما توصیه ما نسبت به استفاده از پروفیل بازسازی وین تک w۷۰۰ یا پروفیل بازسازی ویستابست ابتدا بررسی کارشناسی  زیر ساخت های محل نصب پنجره میباشد. باید دقت شود که در ساختمان ها با پنجره های قدیمی هر نوع پروفیل بازسازی با هر برندی مناسب نصب نمی باشد از این رو بررسی و کارشناسی سازه های قدیمی بیشتر قبل از ساخت توسط کارشناسان شرکت پنسا الزامی بوده و گزارش کار میبایست قبل راز اجرا و نصب به تایید کارفرما رسیده باشد. از این رو پروفیل w۷0۰ یا پروفیل بازسازی ویستابست و یا هر پروفیل بازسازی دیگری منوط به بررسی زیرساخت های آن سازه یا پنجره قدیمی می باشد که از بحث های تخصصی و کارشناسی در صنعت پنجره به حساب می آید

و اما پیشنهاد ما ...

پروفیل بازسازی با لبه پرواز ۶ cm

ما در شرکت پنسا از سری کامل پروفیل های بازسازی استفاده میکنیم که در شرایطی که قاب پنجره قدیمی از داخل نیاز به پوشش بیشتری داشته باشد، از پروفیل های بازسازی با لبه پوشش 4 یا 6 سانتی استفاده میکنیم و همچنین برای پوشش کامل نمای بیرون فریم قدیمی، از پروفیل های کاور بازسازی استفاده میکنیم . پنسا تنها تولید کننده سری کامل پروفیل های بازسازی و اولین تولید کننده پروفیل بازسازی با لبه پروازی ۶ سانتی متری در ایران میباشد.

پروفیل بازسازی با لبه پرواز ۶ cm

  پروفیل بازسازی با لبه پرواز ۶ cm

ویدیو کامل پروژه ها

لطفا کلیک کنید

نتیجه گیری

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های جدید به دلیل عایق نبودن پنجره های قدیمی از لحاظ صوتی و گرمایی را می توان از مهم ترین دلایلی دانست که در دسترس شما می باشد. در این مقاله با شما در خصوص پنجره های قدیمی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. به طور کلی می توان گفت که پروفیل بازسازی به عنوان یکی از روش های تعویض پنجره قدیمی و جدید دانست که باعث می شود بسیاری از کاربران از این شیوه استفاده داشته باشند. در نظر داشته باشید که استفاده از پروفیل های معمولی برای تعویض پنجره گزینه ای مناسب نبوده و همانطور که بیان شد، وینتک به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده پروفیل های بازسازی در کشور می باشد که محصولات خود را با کیفیت بسیار بالایی تولید کرده و در بازار عرضه می کند. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. کارشناسان ما می توانند به شما کمک کنند تا به اطلاعات لازم دسترسی داشته باشید و در کوتاه ترین زمان نسبت به تعویض پنجره ها اقدام کنند.

اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha


021-44000098