ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

راهنمای خرید بهترین پنجره دوجداره

  0
 291

راهنمای جامع خرید بهترین پنجره دوجداره

در این بخش میخوانیم :

۱-معیارهای انتخاب بهترین پنجره دو جداره چیست؟

۲-كدام پنجره مناسب خانه من است؟

۳-از کدام شرکت پنجره دوجداره خریداری کنیم؟

۴-دلایل خرید از شرکت پنسا

۵- دلایل قیمت های مختلف در بازار ایران

كدام پنجره مناسب خانه من است؟

انتخاب پنجره برای بازسازی و نوسازی، مسئله مهمی است که باید به آن توجه شود. زیرا انتخاب یک پنجره مناسب، علاوه بر اینکه زیبایی خانه را دوچندان می‌کند، باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها نیز می‌شود. در این مقاله به شما می‌گوییم که جهت انتخاب درست چه فاکتورهایی را در نظر بگیرید و از کدام شرکت خرید کنید تا به سود شما باشد. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

معیارهای انتخاب بهترین پنجره دو جداره چیست؟

انتخاب پنجره با کیفیت، باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود. البته، امروزه علاوه بر کیفیت و هزینه تمام شده، توجه خاصی به زیبایی پنجره هم می‌شود. زیرا، نگاه امروزه طراحان به مفهوم خانه، تنها بیانگر مکانی سرپوشیده و حضور افراد در کنار هم نیست، بلکه نگاه زیبایی‌شناسانه هم وارد طراحی منزل شده است. به همین دلیل، به هنگام انتخاب پنجره در نظر گرفتن سه فاکتور کیفیت، هزینه تمام شده و زیبایی در کنار یکدیگر معنا پیدا می‌کند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:

کیفیت پنجره

کیفیت پنجره، اولین مسئله‌ای است که همه به آن اهمیت می‌دهند. به این دلیل که مواد اولیه پنجره‌ها از دیرباز تا امروز دچار تحول بسیار شدیدی شده‌اند.

پنجره چوبی: این پنجره‌ها به دلیل عدم استحکام و عایق نبودن، کارایی خود را در زندگی مدرن از دست داده‌اند.

پنجره آهنی: پنجره آهنی نیز به دلیل عایق نبودن در برابر گرما و سرما، همچنین هزینه تمام شده زیاد، امروزه کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پنجره آلومینیومی: زمانی که مهندسان متوجه شدند در یک ابعاد ثابت، قاب آلومینیومی نسبت به قاب فلزی از وزن کمتری برخوردار است، استفاده از این آلیاژ را در دستور کار خود قرار دادند. آنها متوجه شدند علاوه بر وزن کم، پنجره آلومینیومی در مقابل رطوبت و نیروهای جانبی وارده از ساختمان مقاومت بسیار عالی دارد. اما این پنجره همچنان یک عیب داشت. پنجره آلومینیومی در برابر گرما و سرما عایق نبود. همین عیب موجب شد امروزه قاب آلومینیومی کمتر مورداستفاده قرار گیرد.

پنجره دوجداره Upvc یا پنجره کامپوزیتی: این نوع پنجره یکی از بهترین متریال‌هایی است که در حال حاضر در ساختمان‌ها استفاده می‌شود. ویژگیِ عایق بودن پنجره، مقاومت در برابر خوردگی، ضد حریق و عمر بسیار بالا سبب شده است تا از این نوع پنجره در همه ساختمان‎ها امروزه استفاده شود.

زیبایی پنجره

زیبایی: اگرچه کیفیت عامل مهمی در انتخاب پنجره مناسب است، اما عامل نهایی نیست. در بازسازی ساختمان بهتر است به عنصر زیبایی هم توجه شود. افراد معمولاً دوست دارند برای لحظاتی کنار پنجره ایستاده و بیرون را تماشا کنید یا اینکه نمای زیبای خانه، موجب می‌‎شود افراد حس خوبی به خانه خود پیدا کنند.  

پنجره چوبی: کمتر پنجره‌ای به زیبایی پنجره چوبی است. چوب موجب زیبایی خانه می‌شود، اما استفاده از چوب در پنجره زمانی زیبا است که پنجره، توسط استادکارهای مخصوص گره چین ساخته شود. ساخت پنجره چوبی و شیشه‌های رنگی آن‌گونه که در بعضی از عکس‌های قدیمی است هزینه‌ای گزاف‌تر از پنجره‌های دوجداره خواهد داشت.

پنجره آهنی: دارای محدودیت طراحی است و بسیار ساده ساخته می‎‌شود. به همین دلیل، از لحاظ زیبایی در مرحله آخر قرار می‌گیرد.

پنجره آلومینیومی: امکان رنگ‎پذیری بالایی دارد اما در طراحی محدودیت زیادی دارد.

پنجره دوجداره: علاوه بر آنکه می‎توان پنجره دوجداره طرح چوب تولید کرد و مضاف بر آن که محدودیتی در رنگ و لمینت وجود ندارد، مدل‌های پنجره دوجداره  upvc  نیز بسیار بالا است و این به‌خاطر فرم‌پذیر بودن پروفیل است.

هزینه تمام شده

هزینه تمام شده: این کاملاً بستگی به انتخاب شما داشته و نمی‌توان گفت کدام نوع پنجره دارای هزینه کمتری است. به‌علاوه هزینه تمام شده بستگی به یراق‌آلات و نوع خاص پنجره دارد که شما درخواست می‌کنید. مثلاً در مورد پنجره دوجداره، می‌توان از پنجره‌هایی استفاده کرد که از پنجره ساده چوبی ارزان‌تر تمام شود و می‌توان از پنجره‌ای استفاده کرد که یک قاب آن برابر کل هزینه پنجره یک ساختمان است.  

از کدام شرکت پنجره دوجداره خریداری کنیم؟

اگر به فضای مجازی مراجعه کنید یا در شهر چرخ بزنید، متوجه خواهید شد که پنجره دوجداره بازار گسترده و وسیعی دارد، لذا بهتر است از فروشگاه‌هایی خرید کنید که بتواند در تمام زمینه‌ها شما را حمایت کند.

خدمات پس از فروش:

بسیاری از شرکت‌ها فقط تا مرحله فروش و نصب پنجره همراه با مشتری هستند و بعد از نصب، در صورت داشتن هر ایرادی، رفع آن را به کارگاه‌های دروپنجره‌سازی ارجاع می‌دهند، شرکت پنسا اما این‌گونه نیست؛ شرکت بعد از فروش، کار اصلی‌اش شروع می‌شود. علاوه بر آنکه ضمانت‌نامه آنلاین صادر می‌کند، دپارتمانی برای رفع عیب‌های جزئی مشتریان در شرکت نهادینه شده است.

خدمات جانبی:

هر قطعه‌ای امکان دارد دچار عیوبی شود، حتی بهترین برندهای دنیا در شرکت‌های خود قسمتی به نام پشتیبانی قرار داده‌اند. شرکت پنسا، ارائه‌دهنده خدمات جانبی در مورد پنجره دوجداره است، خدماتی که کمتر تا به امروز دیده شده است. علاوه بر آنکه شرکت برای مشتریان خود امکان توری و لمینت کردن گذاشته است، امکان اصلاح رنگ نیز برای مشتری وجود دارد. این در حالی است که شرکت در مورد رنگ پنجره‌ها، کار خود را کامل تضمین کرده است.

کارنامه شرکت:

 اگر می‌خواهید نوسازی یا بازسازی انجام دهید، لازم است به کارنامه شرکتی که با آن قرارداد می‌بندید نگاه کنید. شرکتی که قرار است بازسازی و نوسازی انجام دهد، امکاناتی چون نیروی متخصص، تجهیزات مدرن و کیفت خوب کالا را دارا است. حداقل چند پروژه بزرگ مانند پنسا کارکرده است،( پروژهای شرکت پنسا ) چند عملیات تعویض پنجره قدیمی با دوجداره را انجام دهد.

↓↓↓

7دلیل برای خرید از پنسا

۱- تولید با تکنولوژی روز دنیا و دستگاههای تمام اتوماتیک CNC 

۲- عایق کاری و آب بندی تخصصی که بیشترین عایق را در برابر سرما گرما و صدا میدهند

۳- استفاده از کادری مجرب و متخصص برای نصب و دمونتاژ پنجره های قدیمی که مجهز به دستگاه برش هوا و کاور پوششی هستند

۴- نصب و اجرای سریع ،بدون تخریب ،بدون نیاز به بنایی و گچ کاری و رنگ آمیزی ، بدون نیاز به جابه جایی اساس منزل، فقط در یک روز کاری

۵- کلیه محصولات دارای ضمانت نامه کتبی شرکتی و خدمات پس از فروش مادام العمر همراه با تایید وزارت مسکن و شهر سازی و استاندارد ملی ایران

 ۶- استفاده از پروفیل های مخصوص بازسازی (لبه دار )که عایق بیشتری را نسبت به پروفیل های معمولی ایجاد می کند

۷- استفاده از نوار EPDM در تمام سطوح پنجره (همان نوارهای آب بندی یا لاستیک های درز بندی برای عایق بیشتر)

بهترين مارک پنجره دوجداره Upvc

تنوع در بازار، علاوه بر آنکه حسن تلقی می‌شود و خریدار امکان انتخاب و مقایسه بسیار بالایی دارد، یک عیب هم دارد و ناتوانی مشتری در انتخاب نهایی است. برای همین بهتر است برای انتخاب پنجره دوجداره از متخصصان پنسا مشورت بگیرد، اما دو نکته زیر را در نظر بگیرید.

  1. پروفیل‌های ایرانی پنجره دوجداره، همگی از بهترین کیفیت و با بهترین استاندارد دنیا (استاندارد ral آلمان) تولید می‌شوند. پس سراغ برندهای ترکیه‌ای نروید.
  2. طبق نظر کارشناسان بهترین برند در ایران امروز برند وین‌تک و ویستابست است که مارک ویستابست بهتر از بقیه برندها است.
  3. لیست قیمت وین تک

مقایسه پنجره ویستابست ،

وین تک و هافمن

بهترين پنجره دوجداره

انتخاب بهترین برند پنجره دوجداره در کنار تحقیق و مقایسه در کالاها، نیاز به مشورت با یک متخصص در این امر دارد. شرکت پنسا با بیش از 15 سال سابقه کاری یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های در و پنجره دوجداره است. این شرکت با حضور نیروهای خوش‌فکر و متخصص، در تمام ساعات کاری و در طول هفته پاسخگوی جواب مشتریان خود است. اگر گمان می‌کنید که نیاز به راهنمایی بیشتری دارید حتماً با متخصصان پنسا در واحد فروش تماس بگیرید.  

مطالب بیشتر ...

↓↓↓

دانلود کاتالوگ فنی پنسا

↓↓↓

گالری تصاویر انواع پنجره

↓↓↓

آنالیز قیمت انواع پنجره

↓↓↓

مقایسه آلومینیوم با Upvc

فایل صوتی راهنمای خرید پنجره

اشتراک :

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha


021-44000098