ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

هندریل شیشه ای چیست؟

  0
 1199

با هندریل شیشه ای بیشتر آشنا شوید

هندریل شیشه ای یکی از مهم ترین مفاهیم مربوط به ساختمان سازی در دنیای امروز به شمار می رود. در واقع این المان می تواند برای پروژه های ساختمان سازی امروزی به عنوان یکی از بهترین گزینه ها باشد و در بسیاری از مجتمع های ساختمانی، ویلاها و سازه های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. در ساخت هندریل شیشه ای از المان های خنثی استفاده می شود که از مهم ترین آن ها می توان به شیشه سکوریت اشاره نمود. به دلیل شفاف بودن شیشه، ویو پروژه بسیار جذاب می شود و از این روی در بسیاری از پروژه ها از این محصول استفاده می شود. ما در این مقاله با شما همراه هستیم تا بیشتر در خصوص هندریل شیشه ای یا نرده شیشه ای با شما صحبت کنیم. یکی از انواع جان پناه ها یا نرده هایی که در بازار امروز عرضه می شود را می توان هندریل شیشه ای دانست. این محصول با ظاهری بسیار جذاب تولید شده و در بازار عرضه می گردد. ما در این مقاله قصد داریم شما را با هندریل شیشه ای آشنا کنیم و خصوصیات آن را مورد بررسی قرار دهیم.

هندریل شیشه ای چیست؟

به طور کلی می توان گفت که هندریل شیشه ای یک جایگزین مناسب نرده های فلزی برای لبه پرتگاه، راه پله ها و تراس ها به شمار می رود و امروزه از این محصول استفاده بسیار گسترده ای می شود. در تولید این محصول از دو لایه شیشه از نوع سکوریت استفاده می شود که ضخامت این شیشه می تواند به اندازه 5 تا 10 میلیمتر باشد و همچنین تعداد بیشتر لایه ها در کنار ضخامت بالاتر شیشه ها می تواند استقامت و استحکام بسیار بیشتری را به شما ارائه دهد. این محصول در بسیاری از ساختمان ها و پروژه ها مورد استفاده می باشد و در انواع مختلفی تولید می گردد. ما در این مقاله قصد داریم بیشتر در خصوص انواع این محصول با شما صحبت کنیم.

 انواع هندریل شیشه ای یا محافظ شیشه ای

هندریل شیشه ای یا محافظ شیشه ای

طرح ها و مدل های متنوعی برای نرده شیشه ای در بازار موجود می باشد و شما می توانید طرح و سبک مورد نظر خود را از لحاظ اجرا انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید. در این قسمت قصد داریم بیشتر شما را با انواع هندریل شیشه ای موجود در بازار آشنا سازیم.

هندریل شیشه ای مدل روکار (اکسپوز)

در این مدل از انواع هندریل که در بازار عرضه می شود، پایه ها روی قسمت کف زمین کار می شود و از این روی به این مدل، مدل روکار نیز گفته می شود. باید توجه داشت که این مدل مناسب برای ساختمان های قدیمی است که برای نوسازی قصد دارند از انواع هندریل شیشه ای استفاده نمایند.

هندریل شیشه ای مدل توکار (دفنی)

این مدل از انواع هندریل با پایه های توکار در بازار عرضه می شود و درون زمین دفن می شود. در واقع این نمونه از هندریل شیشه ای به دو صورت لاچنل و فولادی در بازار عرضه می شود و شما می توانید از آن استفاده کنید. همچنین شیشه های این محصول از نوع لمینت یا سکوریت می باشد. شیشه ها درون ریل های توکار قرار داده می شود و با توجه به دید کاملی که ارائه می دهد، یک محصول با بهترین قابلیت برای استفاده گسترده شناخته می شود.

نرده شیشه ای توکار

مشاهده قیمت هندریل شیشه ای

هندریل شیشه ای مدل اسپیگات

اسپیگات یکی از مدل های پایه روکار برای هندریل های شیشه ای به شمار می رود که به دو صورت گرد و مستطیلی وجود دارد. پایه های این محصول با استفاده از فولاد یا استیل تولید می شود و در پروژه هایی که سرعت در آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد، مورد استفاده قرار است. تخریب و آهن کشی در این نمونه از انواع هندریل شیشه ای وجود ندارد و هر پنل شیشه ای می تواند با پایه های 12 الی 15 سانتی متری نصب شده و مورد استفاده قرار گیرد. از این نمونه هندریل به صورت گسترده ای در انواع استخر ها مورد استفاده است.

هندریل شیشه ای مدل اکسپوز

اکسپوز به عنوان یک نمونه نرده شیشه ای شناخته می شود که به صورت روکار طراحی و اجرا شده و شیشه ها به صورت یکدست و یکپارچه مورد بهره برداری قرار می گیرند. باید در نظر داشته باشیم که این شیشه ها در ارتفاع ده سانتی متری نصب می شوند و در این نمونه از محصولات ما می توانیم ضخامتی برابر با 10 الی 12 میلی متر را داشته باشیم. در صورتی که می خواهید یک پروژه جذاب و یک دست داشته باشید، این محصول می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد که امروزه در بازار عرضه شده است و در دسترس شما می باشد.

نرده شیشه ای

هندریل شیشه ای

هندریل شیشه ای مدل فیکس پوینت

فیکس پوینت یا دکمه ای نوع دیگری از انواع هندریل می باشد که دو قسمت اصلی شیشه و بست های پوینت گلس را دارا می باشد و در واقع حفاظ شیشه ای با دید صد در صد می باشد و از این روی بسیاری از مشتریان را به خود جذب کرده است. شما می توانید این محصول را با ضخامت 10 میلی متر داشته باشید. در صورتی که قصد خرید این محصول را داشته باشید می توانید با کارشناسان پنسا در ارتباط باشید و در خصوص هندریل شیشه ای مورد نظر خود اطلاعات کاملی را دریافت کنید.

هندریل شیشه ای مدل گرد

از این نمونه هندریل شیشه ای در بسیاری از ساختمان هایی که پله پیچ دارند استفاده می شود و در واقع برای جذابیت بیشتر ساختمان یک گزینه بسیار مطلوب به شمار می رود. در این محصول از شیشه های قوس دار استفاده می شود و از این روی می توان گفت که یکی از جذاب ترین محصولات موجود در بازار شناخته می شود.

جان پناه شیشه ای

نرده شیشه ای

نتیجه گیری

امروزه انواع مختلفی از نرده شیشه ای در بازار عرضه می شود و شما می توانید از آن استفاده کنید. هندریل شیشه ای یا جان پناه شیشه ای را می توان یک محصول با استحکام و استقامت بسیار بالا دانست که در مدل های مختلفی تولید می شود و در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده می باشد. ما در این مقاله اطلاعاتی را در خصوص این محصول در اختیار شما قرار دادیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول داشته باشید می توانید با کارشناسان پنسا تماس بگیرید و مشاوره رایگان خرید انواع هندریل شیشه ای را انجام دهید که این کار برای مالکان و سازنده ها بسیار مناسب می باشد.

اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha


021-44000098