ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

لولای ریگلاژی پنجره دوجداره مزایا و معایب

  2
 1401

با لولای قابل ریگلاژ بیشتر آشنا شوید

لولای قابل تنظیم پنجره اجزایی هستند که برای کنترل و تنظیم عملکرد پنجره‌ها در مورد ارتفاع و عرض، تهویه و افزایش امنیت و کاربری به کار می‌روند. این یراق‌الات معمولاً قابل تنظیم هستند، به این معنا که می‌توانید آن‌ها را به تناسب نیازهای خود تنظیم کنید.

برای این که بتوانیم کیفیت بیشتری را در درب و پنجره های UPVC داشته باشیم، استفاده از لولای قابل ریگلاژ امروزه بسیار زیاد شده است.

این سری از انواع لولا بر اساس مدل های لولای دو حالته تولید می شود و می تواند جایگزین لولای معمولی 75 و 100 میلیمتر باشد. باید در نظر داشت که این محصول دارای کیفیت بسیار زیادی داشته باشد و شما می توانید با خیال راحت این سری از لولا را در پنجره ها استفاده داشته باشید.

لولای قابل ریگلاژ

لولای قابل ریگلاژ

در خصوص انواع لولای عرضه شده در بازار می توان گفت در کنار لولای ریگلاژی ، لولای 3D یا لولای کتابی نیز در بازار عرضه می شوند و شما می توانید از میان انواع لولای عرضه شده در بازار، بهترین محصولات را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

باید در نظر داشته باشید که این سری از انواع پنجره می تواند قابلیت ریگلاژ را داشته باشد و این کار سخت نخواهد بود. پس در صورتی که لولا از حالت ریگلاژ خارج شده باشد، شما می توانید به صورت شخصی نسبت به ریگلاژ کردن آن اقدام کنید.

همچنین باید توجه داشته باشید که تعداد و نوع یراق‌الات قابل تنظیم پنجره بستگی به نوع و ابعاد پنجره دارد. این یراق‌الات می‌توانند به بهبود کارایی و کاربردی پنجره‌های شما کمک کنند

مزایای استفاده از لولای ریگلاژی به جای لولای معمولی چیست؟

به طور کلی می توان گفت که این سری از محصولات به جای لولاهای معمولی در بازار عرضه می شود و لولای ریگلاژی در مدل های مختلفی ساخته می شود و خریداران می توانند با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید. در واقع این سری از لولا دارای مقاومت بسیار زیادی می باشد و شما می توانید از آن برای پنجره های دوجداره که با وزن بالایی در بازار عرضه می شوند استفاده داشته باشید.

همچنین باید در نظر داشته باشید که ریگلاژ کردن پنجره دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و با توجه به لولای قابل ریگلاژ شما می توانید در صورت نیاز نسبت به ریگلاژ کردن آن اقدام کنید. در هر لولای ریگلاژی شما قادر خواهید بود در دو یا سه محور لنگه متحرک پنجره را ریگلاژ کرده و از آن استفاده داشته باشید.

 لولای ریگلاژی

لولای ریگلاژی

در ادامه بیشتر در خصوص مزایای استفاده از لولای تردی به جای لولای معمولی با شما صحبت خواهیم کرد.

حتما باید پنجره با لولای استاندارد و قابل تنظیم را خریداری کنید

 پنجره ها امروزه به یکی از مهم ترین مصالح در ساختمان سازی تبدیل شده است و شما می توانید با خرید محصولات دوجداره عایق بندی حرارتی را در ساختمان به صورت استاندارد رعایت کنید.  همچنین نباید از یاد برد که مدل های متنوعی از لولا امروزه برای انواع پنجره ها ساخته می شود که از جمله مهم ترین آن ها می توان به لولای تردی، ریگلاژی و همچنین لولای معمولی اشاره نمود.

به یاد داشته باشید که این سری از محصولات اگر به صورت استاندارد تولید شده باشند و در ساخت انواع پنجره ها مورد استفاده قرار گیرند، می توانند عملکرد بسیار کاملی را از خود نشان دهند و از این روی شما می توانید با خیال راحت این سری از محصولات را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

لولای ریگلاژی پنجره دوجداره

لولای ریگلاژی پنجره دوجداره

پنسا به عنوان یکی از برترین مراکزی شناخته می شود که در حوزه تولید انواع پنجره ها با بالاترین کیفیت در حال فعالیت می باشد. محصولات تولید شده توسط این شرکت با ضمانت کیفیت و خدمات پس از فروش ارائه می شوند و همواره بهترین یراق آلات در تولید مورد استفاده می باشد.

لولای ریگلاژی پنجره دوجداره

نتیجه گیری

لولا را می توان یکی از مهم ترین یراق آلاتی دانست که در ساخت درب و پنجره استفاده میشود و شما می توانید انواع این سری از محصولات استفاده داشته باشید. باید در نظر داشت که لولا برای انواع پنجره در مدل های تردی، معمولی و ریگلاژی در بازار عرضه می شوند و شما قادر خواهید بود با استفاده از این محصول در کوتاه ترین زمان به بهترین نتایج دسترسی داشته باشید.

در این مقاله با شما اطلاعاتی را با شما به اشتراک گذاشتیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که سوالی در خصوص انواع لولا داشته باشید و یا نمی دانید که کدام مدل از انواع جفت لولا پنجره می توانند برای شما بهترین گزینه باشند و یا می خواهید به بهترین انواع یراق آلات دسترسی داشته باشید، می توانید از شرکت پنسا مشاوره بگیرید.

این شرکت محصولات خود را در مدل های متنوعی در بازار عرضه می کند و شما می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده داشته باشید.

اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha


دیدگاه کاربران
هانی
 ارسال شده در : جمعه 21 آبان 1400

حتما باید از لولای قابل تنظیم استفاده کرد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 23 آبان 1400

بله حتما لولا را می توان از جمله مهم ترین قطعات در ساخت پنجره های متحرک دانست و باعث ایجاد امکان باز و بسته شدن قسمت متحرک لنگه در پنجره ها می شود

021-44000098