ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

قيمت پنجره دوجداره UPVC | پنجره یو پی وی سی و نحوه محاسبه

  15
 37599
امتیاز کاربران 4/8 از 5

روش آنالیز و محاسبه قیمت

درب و پنجره آلومینیوم و پنجره Upvc

اجزاء تاثیر گذار در قیمت پنجره دوجداره شامل خم پروفیل،شيشه دوجداره،يراق آلات،رنگ پروفیل،بازشو پنجره یو پی وی سی،گالوانیزه،توری،هزینه نصب و ... در عين حال هر پروژه نيز بسته به نوع طراحي آن نظير تعداد درب و پنجره ها ، تعداد بازشوها ، نوع بازشوها و ... با يكديگر متفاوت هستند. بدين لحاظ نمي توان بدون اندازه ها و طراحي پروژه ، قيمت دقيقي از  پنجره های یو پی وی سی بدست آورد. اگر شما تمايل داريد كه قيمت دقيقي از پروژه  و تولید پنجره دوجداره UPVC خود داشته باشيد ، كافيست اندازه ها و طراحي پروژه خود را براي ما ارسال كنيد ( با تلفن ، فكس يا email ). ما محاسبات را به صورت كاملاً دقيق با نرم افزار مخصوص صنعت UPVC انجام داده و پيشنهاد قيمت را با جزييات كامل براي شما ارسال مي كنيم.

پادکست صوتی نحوه محاسابت قیمت پنجره

الو پنسا اولین سامانه

هوشمند فروش پنجره

نحوه محاسبه پنجره دوجداره.

موارد تاثیر گذار در

قیمت پنجره چیست؟

  موارد تأثیر گذار در قیمت پنجره چیست؟ با این موارد بیشتر آشنا شوید!

ابعاد و کیفیت پنجره چه تأثیری در قیمت پنجره دارد؟ در این مقاله درباره موضوع موارد تأثیر گذار در قیمت پنجره چیست؟ صحبت خواهیم کرد. امروزه انواع مختلفی از پنجره در اشکال و جنس های مختلف تولید می شود. پنجره نقش مهمی در طراحی و دکوراسیون ساختمان دارد. پنجره یکی از مهمترین بخش های هر ساختمان است و نقش مهمی در میزان نور، دما و حرارت ساختمان دارد.  قیمت و کیفیت پنجره بسیار مهم است، هر چقدر که کیفیت و قیمت پنجره بهتر باشد، میزان فروش آن در بازار نیز بیشتر است.  در اینمقاله قصد داریم در مورد عوامل تأثیر گذار بر قیمت پنجره با شما عزیزان صحبت کنیم. برای آشنایی و اگاهی  بیشتر نسبت  به این موضوع با ما همراه باشید.

یکی از سوال­ های رایج در بازار خرید فروش انواع پنجره این است که  موارد تأثیر گذار در قیمت پنجره چیست؟  فاکتور های مختلفی در قیمت پنجره تأثیر دارد.

برند کارخانه تولید کننده پنجره: امروزه تعداد زیادی کارخانه در ایران، در زمینه ساخت انواع پنجره فعالیت می کنند و نقش مهمی در تأمین نیاز کشور در این زمینه دارند. هر چقدر که دقت و عملکرد پنجره تولید شده در یک کارخانه  بیشتر باشد، برند آن نیز معتبر تر  است و قیمت محصول تولیدی آن بیشتر است.

کیفیت پنجره: کیفیت و مشخصات  پنجره، باید متناسب با  مقیاس و استاندارد های بین المللی باشد. هر چقدر که کیفیت پنجره تولید شده در یک کارخانه بیشتر باشد و به استاندارد های تعیین شده جهانی نزدیک تر باشد، قیمت آن  نیز  بیشتر است.

جنس پنجره : مقاومت پنجره آلومینیومی و پنجره Upvc نسبت به  پنجره چوبی و آهنی در برابر رطوبت ، ریزش باران و تابش نور بیشتر است. هر چقدر که مقاومت و استحکام پنجره بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است.

ابعاد پنجره: هر چقدر که ابعاد و اندازه یک پنجره بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است.

نوع شیشه: قیمت شیشه های دوجداره نسبت به شیشه ساده بیشتر است. بنابراین هزینه پنجره دوجداره بیشتر است.

مواد اولیه pvc:  pvc به نوعی ماده پلاستیکی گفته می شود که بر اثر فرآیند های مختلف تولید می شود و برای ساخت انواع پنجره های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. برای افزایش پایداری و طول عمر این نوع پلاستیک از انواع مواد پایدار کننده و ضد آتش سوزی استفاده می شود. این امر منجر می شود که پایداری و مقاومت پنجره افزایش یابد و قیمت آن نیز بیشتر شود.

علت قیمت های متفاوت پنجره در بازار ایران چیست؟

قیمت پنجره برای سازندگان ساختمان همیشه مورد سؤال بوده، زیرا شاهد آن هستیم که ساخت یا خرید پنجره دارای نرخ متفاوتی است. متأسفانه در این بازار اختلاف قیمت زیادی وجود دارد. گاه یک مترمربع از یک برند با قیمت کامل یک پنجره از برند دیگر یکسان است. در این مقاله، ما به دنبال پاسخی برای این چرایی هستیم. می‌خواهیم بدانیم چه عواملی بر قیمت تمام شده پنجره تأثیر می‌گذارد؟

هدف پنسا کمک به مشتریان و دوستانی است که دلیل آشفتگی قیمت بازار را متوجه نمی‌شوند و تمایل دارند بدانند چه کسی در این بازار صحیح می‌گوید.
علت اصلی اختلافات قیمت پنجره چیست؟

ادامه مطلب ...

۱۰ نکته مهم در مورد آنالیز

و محاسبه قیمت پنجره

↓↓↓

1 - روش محاسبات و آنالیز قيمت پروژه پنجره دوجداره چگونه است ؟

تمامي محاسبات از قبيل قيمت ساخت پنجره upvc ، ليست برش پروفيل ، ليست برش شيشه ، ليست يراق آلات و ... با نرم افزار مخصوص صنعت UPVC و توسط كامپيوتر به طور كاملاً دقيق انجام مي شود.

2 - کلیه هزینه ها در ساخت و نصب پنجره UPVC شامل چه مورادی میشوند ؟

قيمت پيشنهادي ما براي هر پروژه شامل درب و پنجره هاي UPVC ، شيشه ( تك جداره يا دو جداره ) ، يراق آلات مربوطه و نصب در محل مي باشد. فریم آهنی ، کندن درب و پنجره های قبلی در پروژه های تعویضی ، آهنگری و حمل درب و پنجره ها و شیشه تا محل پروژه بر عهده مشتری است.

نحوه محاسبه پنجره دوجداره

↓↓↓↓

فروش ویژه پنجره ویستابست

لطفا کلیک کنید

3 - نحوه محاسبه هزینه تعویض پنجره هاي قديمي و محاسبه کندکاری و فرزکار (دمونتاژ) به چه صورت است ؟

در پروژه هاي بازسازي بعد از برآورد هزينه كل كار ، هزينه هاي جانبي همچون هزينه فرزكاري ، جوشكاري و تعويض پنجره ها بعد از بازديد از كار محاسبه ميگردد . در صورت تمایل با تماس با واحد فروش کارشناسان شرک پنسا در اسرع وقت پاسخ گوی شما می باشند.

نحوه محاسبات هزینه تعویض پنجره قدیمی

پروژه تعویض پنجره شامل هزینه‌های مختلفی نظیر هزینه تعداد پنجره‌های دو جداره مورد نیاز، میزان یراق‌آلات مورد استفاده، نصب و اجرا، حمل و نقل، جداسازی پنجره‌های قدیمی، فرزکاری، جوشکاری و… است. برای اطلاع از حدود قیمت این پروژه باید با سازندگان این پنجره‌ها تماس بگیرید و از کارشناسان آن‌ها کمک بخواهید. قیمت نهایی پس از بازدید کارشناس از نتیجه پایانی کار اعلام خواهد شد. اما در حالت کلی متناسب با نوع شیشه و کیفیت پروفیل مورد استفاده، قیمت پایه از حدود ۵۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۸۰۰٫۰۰۰ تومان متغیر است.

نحوه محاسبات هزینه تعویض پنجره قدیمی

4 - قیمت تمام شده یراق آلات و بازشو پنجره بر چه اصلی محاسبه میشود ؟

قیمت یراق آلات درب upvc و پنجره ها بر حسب تعداد بازشوها موجود  پنجره ها و درب های یو پی وی سی محاسبه میشود .

نحوه محاسبه قیمت یراق آلات پنجره یو پی وی سی

هر قدر تعداد باز شو ها در یک پنجره بیشتر باشد یراق آلات بیشتری مصرف شده و قیمت پنجره بیشتر میشود همچنین تعداد باز شو ها در یک پنجره به ابعاد آن پنچره و نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی بستگی دارد. قیمت یراقآلات پنجره upvcبر اساس نوع پروفیل و سیستم پروفیل متغییر است مثلا قیمت یراق آلات پنجره فولکس واگنی یو پی وی سی با قیمت یراق پنجره کشویی یو پی وی سی تفاوت دارند

 قیمت یراق آلات پنجره Upvc

نحوه محاسبه قیمت یراق آلات پنجره یو پی وی سی

↓↓↓

فروش ویژه پنجره وینتک

لطفا کلیک کنید

عوامل متعددی بر هزینه‌ خرید پنجره دو جداره تاثیرگذار است. بعضی سازندگان این هزینه را براساس ابعاد پنجره محاسبه می‌کنند و برخی دیگر میزان مصرف شیشه را معیار تعیین قیمت در نظر می‌گیرند؛ اما در مجموع برای تهیه چنین پنجره‌هایی (یعنی پنجره دارای قاب PVC یا UPVC با شیشه‌های دوجداره) نمی‌توان قیمتی به صورت کلی اعلام کرد. بنابراین برای داشتن یک پنجره عایق استاندارد، باید از پروفیل PVC یا UPVC کنار شیشه‌های دو جداره استفاده کنید. به این ترتیب، بهترین ترکیب برای عایق برودت، حرارت، صدا و آلودگی را به منظور آسایش خود و حفاظت از حریم ساختمان را فراهم خواهید کرد. پیش از اقدام به تعویض پنجره‌ها بودجه خود را در نظر گرفته و از سازندگان مختلف قیمت بگیرید. فراموش نکنید از شرکت مورد نظر برای نصب پنجره‌ها گارانتی درخواست کنید تا در صورت وقوع مشکلات احتمالی بتوانید از خدمات پس از فروش استفاده کنید. همچنین استفاده از  شیشه دوجداره یا شیشه سه جداره ، رنگ و ضخامت شیشه نوع و برند پروفیل مصرفی پنجره های

5 - آیا ضمانت نامه محصول و خدمات پس از فروش  بر قیمت تمام شده تاثیر گزار است ؟

کلیه محصولات گروه پنجره پنسا دارای ضمانت نامه کتبی کالا میباشند که هیچ گونه افزایش قیمتی بابت ضمانت و خدمات پس از فروش پنجره های uPVC  از مشتری دریافت نمیشود .معمولا تمامی مواد مصرفی در ساخت درب و پنجره از استاندارد ها و ضمانت های لازم برخوردارند . ولی برندها شناخته شده در این صنعت مطمئن ترین راه برای خرید محصولات یو پی وی سی شناخت این برندها و سفارش آن به شرکت های معتبر میباشد

صدور ضمانت نامه پنجره

ضمانت نامه پنجره

ارسال ضمانت نامه پنجره

ضمانت نامه پنجره

ارسال هدایای مشتریان

ضمانت نامه پنجره

اطلاعیه :

 فروش بی سابقه پنسا

طرح تعویض پنجره قدیمی

حفاظت از انرژی میراث ارزشمند برای آیندگان

این شعاری است که سالیان سال در مجموعه صنعتی پنسا شنیده شده و ما مفتخریم با بیش از هزاران پروژه بازسازی و نوسازی پنجره های قدیمی توانسته‌ایم گامی کوچک در عرصه بزرگ صنعت درب و پنجره کشور عزیزمان برداریم باشد که در این عرصه خداوند متعال پشت و پناه ما گردد

مقایسه پروفیل پروازی وینتکw700

ضمانت و گارانتی پنجره دوجداره شرکت پنسا

خط ویژه فروش 44000098

6 - نحوه محاسبه ریز قیمت نصب و متریال نصب پنجره های دوجداره

10 درصد کل پروژه هزینه نصب

5 درصد هزینه مواد مصرفی برای نصب - 5 درصد هزینه فرزکاری

جمعا هزینه نصب و دمونتاژ 20 درصد کل کار محاسبه میگردد.

در صورت جابجایی در طبقات نیاز به بالابر و یا نیروی انسانی باشد

معادل 5 درصد دیگر به هزینه نصب اضافه میگردد.

نصب در شرایط سخت ، نصب در ارتفاع و یا خارج از شهر تهران (بدون هزینه اقامت و هزینه های جانبی) معادل 5 درصد به کار اضافه میگردد .
معولا هزینه نصب درصدی از فاکتور فروش محاسبه می شود که ممکن است بعد از بازدید از پروژه در شرایط خاص افزایش پیدا کند. در آنالیز قیمت محصولات گروه پنجره پنسا از تمام فاکتور های موجود برای استعلام قیمت در و پنجره دو جداره استفاده شده است قیمت پنجره ها همچنان تغییری نداشته است.

مقایسه پنجره ویستابست ،

وین تک و هافمن

7 - نحوه محاسبه شیشه های دوجداره

قیمت شیشه دوجداره که شامل هزینه ساخت ، حمل ، و جابجایی در طبقات میشود

شیشه دوجداره معمولا از دو جداره با ضخامت های مختلف ساخته میشوند که براورد قیمت بر اساس ضخامت شیشه جنس شیشه رنگ شیشه نوع بوتیل چسب و اسپیسر شیشه و همچنین نوع و محل تولید و دستگاهای تولید و شستشوی شیشه محاسبه میگردد .

شیشه دوجداره بر اساس مترمربع محاسبه میشود . هم اکنون قیمت انواع شیشه دوجداره تولید شده در شرکت پنسا  هر متر مربع شیشه دوجداره ساده ۲۵۰000 تومان | دوجداره رفلکس ۲88000 تومان | سه جداره ساده ۳50000تومان | سه جداره رفلکس  ۳98000 تومان |

لیست جدید قیمت های شیشه و پنجره پنسا

سال 1۴۰۰

↓↓↓

↓↓↓

آیا میتوان از هر پروفیل یا برندی برای

تعویض پنجره قدیمی استفاده کرد؟

 8 -  قیمت پنجره با اشکال و زوایایه خاص ، پنجره و شیشه ذوذنقه ، پنجره هلال یا خم  و شیشه محدب

هزینه ساخت هلال و اشکال خاص بعد از بازدید از کار به شرح ذیل محاسبه میشوند . ساخت هلال پنجره  همراه با هلال شیشه و هزینه شابلون هر عدد از 230000 تا 380000 تومان محاسبه میشوند که به متراژ و تیراژ کار هم بستگی دارد

قیمت پنجره دوجداره هلالی یک لنگه بازشو ابعاد ۱۲۰۰*۱۸۰۰

محاسبه قیمت پنجره

پروفیل ویستابست ۳ چمبر نوسازی ۴۲۰۰۰۰۰ ریال

پروفیل ویستابست ۵ چمبر نوسازی ۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال

پروفیل ویستابست ۳ چمبر بازسازی ۴۵۰۰۰۰۰ ریال

پروفیل وین کلاس ۴ کانال نوسازی  ۳۵۰۰۰۰۰۰ ریال

پروفیل وین کلاس ۴ کانال بازسازی ۳۸۰۰۰۰۰۰ ریال

پروفیل وین تک w640نوسازی ۳۵۰۰۰۰۰۰ ریال

پروفیل وین تک w640بازسازی ۳۸۰۰۰۰۰۰ ریال

پروفیل وین تک w۷00پروازی ۴۴۰۰۰۰۰۰ ریال

پروفیل هافمن نوسازی ۳۵۰۰۰۰۰۰ ریال

پروفیل هافمن بازسازی ۳۸۰۰۰۰۰۰ ریال

--------------------------------------------------

قیمت پنجره استخر پنج لت تک لنگه بازشو ابعاد ۳۵۰۰*۱۶۰۰

محاسبه قیمت پنجره

ادامه مطلب ...

--------------------------------------------------

10- قیمت پنجره دوجداره رنگی و پنجره با لمینت طرح چوب چه مقدار می باشد؟

هزینه رنگ یروفیل پنجره بر اساس تعداد پنجره یو پی وی سی و متراژ پروفیل مصرفی ، محاسبه میشود که هم اکنون در شرکت پنسا قیمت از متری ۲5000 یک رو رنگ و ۴5000 تومان دو رو رنگ از نوع زوبل آلمان مخصوص PVC در متر طول محاسبه میشود و هزینه انجام لمینت (طرح چوب)  بسته به نوع پروفیل معادل 15 الی 25 درصد کل پروژه محاسبه می گردد .

↓↓↓

ویدیو پروژهای تعویض پنجره

 نحوه دیگر محاسبه قیمت پنجره


بحث قیمت در کنار کیفیت کالا از اساسی ترین بحث ها در فروش و تولید هر محصولی میباشد و براورد اولیه آن برای مشتریان هائز اهمیت است . لذا مشتریان محترم با تماس با واحدهای فروش شرکت پنسا و ارائه مشاور فنی میتوانند ارزیابی دقیق تری از کار داشته باشند


معمولا فروش و قیمت محصولات دوجداره به دو روش براورد میشوند:


روش اول: قیمت متر طول پنجره (محاسبه بر حسب متر طول پروفیل یا محیط پنجره)

اصولا پروفیل های پنجره بر اساس متر طول محاسبه میشود و برای ساخت و مونتاژ پنجره بر اساس متر طول نیاز به محاسبه محیط پروفیل های پنجره میباشد.برای روشن شدن این موضوع به مـثال زیر دقت کنید: پنجره ای با یک متر ارتفاع و یک متر عرض 2 لت مساوی و یک بازشو دارای چهار متر پروفیل قاب سه متر پروفیل بازشو و یک متر پروفیل میانی جمعا 8 متر در متراژ طول پروفیل های مصرفی این پنجره میباشد که به آن یک دست یراق آلات ، 0/8 متر مربع شیشه دوجداره و معادل 20 درصد هزینه نصب ، دمونتاژ  و حمل نیز در نظر گرفته میشود.

روش دوم: قیمت متر مربع پنجره (محاسبه بر اساس متر مربع پنجره و کلیه ملزومات)
این روش که محاسبه آن آسان تر از روش اول است بر اساس متر مربع پنجره محاسبه میشود به طور مثال :  یک پنجره در ابعاد 1متر ارتفاع و 1متر در عرض 2 لت مساوی و یک بازشو  دارای یک متر مربع متراژ میباشد. حالا ما برحسب نیاز شما  ، برند پروفیل ، نوع شیشه و یراق آلات مصرفی عددی رو در نظر میگیریم که ضریب آن عدد در ضریب طول و عرض ، قیمت نهایی پنجره بدست می اید. اگر قیمت را در متراژ واحد(متر مربع) در نظر بگیریم ابعاد کوچک و بزرگ پنجره های ما اختلاف قیمت زیادی پیدا خواهند کرد و به همین منظور است که براورد هزینه در متر مربع همیشه دقیق نمیباشد. قیمت پنجره  از قرار متر مربع   450000 الی ۱950000 تومان می باشد(شامل کلیه هزینه ها)

 محاسبه قیمت پنجره آلومینیومی

↓↓↓

آخرین قیمت های درب و پنجره وینتک سال۱۴۰۰

اشتراک :

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha


دیدگاه کاربران
سلام
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 31 فروردین 1400

سلام قیمت پنجره میخاستم

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 18 اردیبهشت 1400

سلام لطفا جهت مشاوره با شماره ۴۴۰۰۰۰۹۸ تماس بگیرید

مهرداد رایانی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 20 خرداد 1399

سلام - لطفن یک شماره به بنده بدهید تا برایتان ابعادم را ارسال کنم. 4 پنجره بزرگ است.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 18 اردیبهشت 1400

سلام ۴۴۰۰۰۰۹۸ لطفا با این شماره هماهنگ شوید

نسيم
 ارسال شده در : چهارشنبه 01 آبان 1398

سلام ببخشيد ما پنجره خونمون دوجدارست ولي شيشه بيرونيش ماته خواستم بپرسم شما شيشه مات رو تعوض ميكنيد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 آبان 1398

سلام باید کل شیشه تعویض شود و توصیه نمیشود فقط تک جداره عوض شود

ایمان صداقت
 ارسال شده در : دوشنبه 29 مهر 1398

سلام و عرض ادب شرایط نمایندگی لطفا برام ایمیل فرمایید با تشکر از مجموعه قدرتمند پنسا

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 آبان 1398

سلام دوست عزیز لطفا شرایط نمایندگی از صفحه اخذ نمایندگی ملاحظه فرمایید سپس درخواست خود را کتبی به واحد فروش ارسال کنید با تشکر

رضا
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 مهر 1398

سلام قیمت یراق دو حالته ترک چنده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 آبان 1398

سلام لطفا به صفحه لیست قیمت ها بخش قیمت یراق الات مصرفی شرکت پنسا مراجعه کنید با تشکر

Moradi
 ارسال شده در : جمعه 12 مهر 1398

سلام نرم افزار محاصبه قیمت پنجره چی هاهستند ؟ ممنون میشم پاسخ بدید .

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 21 مهر 1398

سلام نرم افزار های زیادی هست که در قسمت مقالات همین سایت اطلاعات کامل می توانید مشاهده کنید با تشکر

مهسا
 ارسال شده در : دوشنبه 25 شهریور 1398

قیمت یراق فلوکس واگنی اتوماتیک آلمانی چند هست?

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 27 شهریور 1398

سلام تو بخش لیست قیمت پنجره مشاهده کنید و یا با شمار 44000098 داخلی 101 تماس بگیرید

پنسا
 ارسال شده در : دوشنبه 25 شهریور 1398

Upvc

021-44000098