ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پنجره دوجداره هلالی

  0
 4584

آشنایی با پنجره هلالی

در علم معماری، پنجره ها دارای اهمیت بسیار زیادی می باشند و در نظم و هماهنگی یک بنا دارای تاثیر مستقیم هستند. باید در نظر داشته باشید که پنجره دوجداره در مدل های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود تا کاربران بتوانند از آن استفاده داشته باشند. یکی از انواع پنجره های دوجداره که امروز در بازار عرضه می شود و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید را می توان پنجره هلالی دانست. این سری از پنجره ها که نمای بسیار زیادی دارند در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری بسیار مورد استفاده بوده و در معماری های سنتی و مدرن مورد استفاده می باشند. ما در این مقاله قصد داریم این پنجره را که به نام پنجره هلالی و پنجره قوس دار شناخته می شود را بیشتر به شما معرفی کنیم.پنجره را می توان به عنوان یکی از مهم ترین اجزائی دانست که در ساختمان های امروزی پیاده سازی می شوند و شما می توانید از آن ها استفاده داشته باشید. ما در این مقاله می خواهیم پنجره دوجداره هلالی را به شما معرفی کنیم که در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده بوده است. در طراحی نمای ساختمان استفاده از پنجره دوجداره هلالی به یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما تبدیل می شود و شما می توانید از این مدل پنجره ها استفاده بسیار گسترده ای داشته باشید. در نظر بگیرید که این سری از پنجره ها به این دلیل که نور بیشتری را از خود رد می کنند بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و شما می توانید با خیال راحت از این نمونه پنجره ها در ساختمان سازی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که پنجره هلالی در دسته بندی پنجره های لولایی قرار گرفته و امروزه استفاده از آن بسیار گسترده شده است.


پنجره هلالی

پنجره هلالی

تولید پنجره دوجداره هلالی با کدام نوع پروفیل انجام می شود؟

باید در نظر داشته باشید که این نمونه از پنجره ها با استفاده از پروفیل های UPVC تولید شده و در بازار عرضه می شود. پروفیل مورد استفاده در این محصول قابلیت شکل پذیری داشته و می توانیم در انواع اشکال هندسی به خصوص به شکل نیم دایره از آن استفاده داشته باشیم. تجهیزات ساخت نیز باید تکنولوژی بالایی داشته باشند تا در نهایت امکان خم کردن پروفیل را به سازنده بدهند. به طور معمول برای خم کردن UPVC از دمای 150 درجه سانتی گراد استفاده می شود و این مسئله دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در کنار این مسئله باید در نظر داشته باشید که این سری از پنجره دوجداره با طول ارتفاع برابر با پنجره های دوجداره تولید می شود و عرض آن ها برابر با پنجره های سایبانی می باشد. از این روی اگر بزرگ بودن پنجره در یک ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار باشد، استفاده از پنجره دوجداره هلالی توصیه می شود. در ادامه بیشتر در خصوص این محصول با شما صحبت خواهیم داشت.

پنجره دوجداره هلالی چه مزایایی دارد؟

به طور کلی باید گفت که پنجره هلالی می تواند تا حد بسیار زیادی از هدر رفت انرژی به دلیل عایق بندی مناسب جلوگیری کند چرا که در تولید این محصول از بهترین انواع پروفیل UPVC استفاده می شود. در ادامه نیز باید گفت که این پنجره به عنوان یک پنجره دوجداره یا سه جداره شناخته می شود و اتصالات گرد و یراق آلاتی که در آن استفاده می شود باعث شده است تا میزان استحکام بسیار بالایی را داشته باشد. مهندسان ساختمان سازی امروزه از این نمونه پنجره استفاده بسیار گسترده ای می کنند چرا که این محصول دارای مقاومت بسیار زیادی می باشد. در نظر داشته باشید که این محصول برای نماسازی ساختمان نیز دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید. استفاده از پنجره سه جداره هلالی به خصوص برای ساختمان های بزرگ بیشتر توصیه می شود که فضای لازم و کافی برای باز و بسته کردن محیط وجود دارد. در صورتی که سوالی در خصوص این مسئله داشته باشید نیز می توانید کارشناسان پنسا در ارتباط بوده و سوالات خود را بپرسید.

مشاهده قیمت پنجره دوجداره هلالی

خرید پنجره هلالی

خرید پنجره هلالی

پنجره دوجداره هلالی را چطور خریداری کنیم؟

در ابتدای راه خرید پنجره دوجداره هلالی نباید از یاد ببرید که بررسی نقشه ساختمان و امکان استفاده از این نمونه پنجره دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در مرحله بعدی که قصد دارید نسبت به خرید محصول اقدام کنید نیز باید یک محصول استاندارد را خریداری کنید که تمامی ویژگی های مورد نیاز را داشته باشد. پنجره دوجداره هلالی را می توانید با خیال راحت و با قیمتی بسیار مناسب از سایت پنسا خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. نباید از یاد برد که انواع پنجره هلالی در مدل های لمینت و رنگ نشده در بازار عرضه می شود. پنسا محصولاتی با پروفیل استاندارد را در بازار عرضه می کند که از هر لحاظ دارای کیفیت بسیار زیادی بوده و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. این محصولات با عایق بندی مناسب در دسترس شما بوده و سازندگان و مالکان می توانند از سایت پنسا برای خرید محصولات مورد نظر خود اقدام کنند. ارائه ضمانت نامه خرید را می توان به عنوان مهم ترین دلیلی دانست که باعث شده است بسیاری از خریداران روی به تهیه این کالا بیاورند. شما می توانید انواع پنجره دوجداره هلالی را با خیال راحت خریداری کنید و امکان مشاوره رایگان در خصوص پنجره هلالی با کارشناسان پنسا برای شما فراهم شده است.

پنجره دوجداره upvc هلالی

پنجره دوجداره upvc هلالی

نتیجه گیری

امروزه انواع پنجره دوجداره در مدل های مختلفی تولید می شود که یکی از مهم ترین آن ها سری پنجره های هلالی به شمار می رود که در دسته بندی محصولات لولایی شناخته شده و در دسترس خریداران می باشد. باید در نظر داشته باشید که این محصول با کیفیت بسیار بالایی در بازار عرضه می شود و خریداران می توانند در مدل های متنوعی از آن استفاده داشته باشند. ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در خصوص پنجره هلالی در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. باید در نظر داشت که پنجره های هلالی می توانند عملکرد بسیار زیادی را از هر لحاظ داشته باشند و خریداران می توانند با خیال راحت از آن استفاده کنند. نمای ساختمان های سنتی و کلاسیک با استفاده از انواع پنجره دوجداره هلالی بسیار زیبا شده و این نمونه پنجره در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده می باشد تا کاربران بتوانند با خیال راحت از آن استفاده داشته باشند.

اشتراک :

تگ ها :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha


021-44000098