ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

گالری

اشتراک :

تصاویر انواع پنجرهUpvc 

 عکس پنجره هلالی

عکس پنجره دوجداره هلای کامل مناسب برای نماهای خاص...

لنگه کامل بازشو همراه با یراق آلات و لولای کتابی..شیشه دوجداره مدلبری شده هلالی

تصاویر پنجره ی اسکای لایت

تصاویر پنجره ی اسکای لایت مناسب برای سقف های شیشه ای،سقف های پاسیو و گلخانه و پوشش سقف های استخر های رو باز که در این سقف ها از شیشه های نشکن ضدگلوله یا همان شیشه لمینیت شده ی چند لایه با ضخامت های مختلف ساخته و اجرا میگردد. برای دیدن تصاویر بیشتر پنجره اسکای لایت روی ادامه مطلب کلیک کنید.

تماشای تصاویر پنجره اسکای لایت ... 

عکس پنجره ی دوحالته فرانسوی

عکس پنجره ی دوحالته فرانسوی این سبک از پنجره مناسب برای فضاهایی با ابعاد بزرگ همچون درب های پذیرایی و تراس می باشند که قابلیت باز شدن همزمان دو لنگه را برای استفاده راحت امکان پذیر می سازد.

تصاویر پنجره دوحالته فرانسوی ... 

پنجره های ارسی

پنجره ارسی مناسب برای فضاهای سنتی که قاب های این پنجره ها همانند قاب های معمولی بوده اما در شیشه های آنها از انواع طرحها و تصاویر دکوراتیو به صورت سنتی و مدرن استفاده می شود. شما میتوانید عکسهای مختلف از پنجره های ارسی را در بخش محصولات شرکت پنسا مشاهده کنید.

تصاویر زیبای پنجره ارسی ... 

پنجره فرانسوی

تصویر که مشاهده میکنید عکس یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین پنجره دو جداره ، تولید با سیستم بازشو فرانسوی میباشد. .این سبک از پنجره بیشتر مناسب استفاده در فضاهایی بزرگ همچون پذیرایی ، درب های تراس ،بالکن ، وردی حیاط یا هم کف میباشد .نام دیگر پنجره فرانسوی ، پنجره دو لنگه بازشو است .در این نوع از پنجره هر دولنگه میتوانند همزمان باز و بسته شوند

عکس های زیبای پنجره فرانسوی... 

تصویر درب آلومینیوم لیفت اند اسلاید

این تصویر درب آلومینیوم لیفت اند اسلاید می باشد.درب لیف اند اسلاید مناسب برای ابعاد فوق بزرگ می باشند که علت سنگینی این سازه از یراق الات مخصوص لیف اند اسلاید استفاده می شود که قابلیت تحمل وزن و جابه جایی در ریل خود تا ۴۰۰ کیلوگرم در هر لنگه را دارا می باشد.برای دیدن بیشتر تصاویر و عکس های درب و پنجره ی لیف اند اسلاید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تصاویر زیبای لیفت اند اسلاید ... 

تصاویر پنجره ارسی

تصویری را که مشاهده می کنیدعکس نمای دیگری از پنجره ارسی می باشد. در کشور ما از پنجره های ارسی در مساجد و مکان های سنتی،فرهنگسراها و موزه های بیشتر استفاده می شود.

 درب دولنگه بازشو فرانسوی

این تصویر منحصربه فرد عکس یک نمونه درب دولنگه بازشو فرانسوی به همراه هلال و زاویه خم پروفیل می باشد که نمایی خاص و فانتزی مناسب برای مکان با دیزاین و طراحی مدرن می باشند.

تصویر پنجره آلومینیوم ریلی

شما تصویر پنجره آلومینیوم ریلی با روکش لمینیت شده را میبینید. روکش های لمینیت در طرح ها،نقش  ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند که در تصویر فوق شما عکس پنجره با روکش لمینیت طرح چوب را مشاهده میکنید.

عکس پنجره یو پی وی سی طرح چوب

این تصویر نیز نمونه ی دیگری از عکس پنجره یو پی وی سی طرح چوب می باشد. کاربرد آن در ساختمان های ویلایی، خانه های چوبی و ساختمان هایی که دارای نماهای ترکیبی کلاسیک که در آن نما از متریال ترکیب سنگ،آجر و چوب استفاده شده است، می باشد

پنجره با اشکال هندسی خاص

پنجره با اشکال هندسی خاص

کاربری در نماها و ساختمان های مدرن یا کلاسیک که از معماری با زوایای خاص استفاده کرده اند عکس فوق نمایان گر این مدل از پنجره میباشد

ادامه مطلب ... 

تصاویر پنجره سایبانی

این تصویری از یک مدل پنجره سایبانی میباشد که بیشتر کاربرد ان در پاسیو و حیاط خلوت یا گلخانه میباشد شما در حال مشاهد عکس پنجره پاسیو با یراق سایبانی هستید.

تصاویر بیشتر از پنجره سایبانی ... 

عکس پنجره فلوکس واگنی

این نیز عکس پنجره فلوکس واگنی ، پنجره ای مدرن با کاربری ویژه میباشد یراق پنجره های فلوکس واگنی به صورت حرکت عمودی و افقی باز بسته مشوند(کشویی و ریلی) .درب اتومبیل فلکس واگن یا درب های اتوبوس از نمونه ها بازشو این مدل از پنجره ها هستد معمولاً مکانیزم یراق آلات فولکس واگنی به صورت بازشو معمولی یا دستی یراق نیمه اتوماتیک و یراق تمام اتوماتیک تعریف میشود . برای مشاهده تصاویر بیشتر پنجره فلوکس واگنی و کسب اطلاعات فنی به صفحه محصولات مراجعه کنید.

تصاویر بیشتر از پنجره فلوکس واگنی ... 

عکس پنجره دوجداره هلال

عکس پنجره دوجداره هلال با بازشو مخصوص پنجره هلال

عکس پنجره دوحالته

عکس پنجره دوحالته دولنگه بازشو با قابلیت باز و بسته شدن هم زمان هر دولت

تصاویر بیشتر از پنجره دو حالته ...

-------------------------------------------------------------------------------

پنجره دوجداره UPVC|پنجره سه جدارهUPVC

پنجره دوجداره UPVC|درب و پنجره پذیرایی UPVC

پنجره دوجداره UPVC| درب و پنجره کشویی UPVC

گروه پنجره پنسا مجری پنجره دوجداره UPVC,پنجره لولاییUPVC

شرکت پنجره upvc

شرکت پنجره upvc

سایت پنجره UPVC

↓↓↓

آرشیو کامل تصاویر پنجره های

دو جداره  و سه جداره UPVC

. ا

021-44000098