ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

شیشه دوجداره ساده پنسا

اشتراک :

 انواع شیشه های دوجداره ساده پنسا

برای تولید درب و پنجره، نیازمند شیشه دوجداره هستیم و از این روی شرکت پنسا به عنوان تامین کننده این متریال به شمار می رود. این قطعه که اهمیت بسیار زیادی در عایق بندی دارد را می توان یکی از مهم ترین تجهیزات مورد نیاز در دنیای امروز دانست که در مدل های مختلفی تولید می شود.

یکی از مهم ترین نیازهای عایق بندی ساختمان را می توان شیشه دوجداره دانست که در مدل های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود. در واقع باید در نظر داشته باشید که انتخاب یک شیشه دوجداره می تواند تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از هدر رفت انرژی داشته باشد و از این روی شما باید با دقت بسیار زیادی نسبت به انتخاب و خرید شیشه دوجداره اقدام کنید. در نظر داشته باشید که در میان دو لایه این شیشه گاز آرگون تزریق می شود تا بتواند عملکرد بسیار زیادی داشته باشد.

در نظر داشته باشید که شیشه های دوجداره از سوی پنسا در بازار عرضه می شود و شما می توانید آن را با قیمت بسیار مناسبی خریداری کرده و استفاده داشته باشید. شیشه های دوجداره صنعتی را می توان یکی از مهم ترین گزینه ها دانست که در بازار عرضه شده است و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید.

برای مثال می توان گفت که شیشه های دوجداره صنعتی با محاسبات دقیق فنی تولید می شود و با توجه به دقت بالا در ساخت، شیشه های دوجداره صنعتی تولید شده می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش رو برای استفاده در انواع درب و پنجره دوجداره به شمار رود.

در صورتی که می خواهید از شیشه های دوجداره استفاده داشته باشید و می خواهید از پنسا خرید کنید، در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

انواع شیشه دوجداره عرضه شده از سوی پنسا

محصولات شیشه دوجداره پنسا عرضه شده در بازار در مدل های مختلفی تولید می شود و شما می توانید آن را خریداری کنید و استفاده کنید. در نظر داشته باشید که این محصول به صورت شیشه سکوریت و شیشه لمینت تولید شده و در بازار عرضه می شود.

در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره در این خصوص داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

همچنین شیشه های دوجداره رفلکس نیز از دیگر محصولاتی است که در بازار عرضه شده است و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. با توجه به این که شما می خواهید از شیشه های دوجداره استفاده داشته باشید و نمی دانید که کدام مدل عرضه شده در بازار برای شما مناسب است، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

خرید شیشه دوجداره شرکت پنسا با توجه به عایق کاری ساختمان، استفاده از شیشه دوجداره برای تولید پنجره دوجداره از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

اما آیا می توانیم تمامی انواع شیشه را برای ساخت پنجره دوجداره مورد استفاده قرار دهیم؟ این سوالی است که در این مقاله قصد داریم به جواب آن برسیم. شیشه دوجداره در واقع تشکیل شده است از دو شیشه که با فاصله ای معین شده از سوی اسپیسر در مقابل هم قرار گرفته اند و در میان آن ها گاز آرگون تزریق شده است.

چرا شیشه دوجداره در دنیای امروز مهم است؟ به این دلیل که مصرف بهینه حامل های انرژی و عدم هدر رفت انرژی به سیاست اصلی در ساختمان سازی تبدیل گشته و ساختمان های قدیمی و جدید دیگر نمی خواهند هدر رفت انرژی از سوی پنجره ها را با مصرف بیشتر گاز و برق جبران کنند.

در واقع استفاده از شیشه دوجداره راهی برای کاهش مصرف و هزینه مصرف حامل های انرژی به شمار می رود که امروزه در دسترس ما قرار گرفته است. استفاده از شیشه دوجداره در پنجره دوجداره امروزه به یک اصل تبدیل شده است و تقریبا تمامی ساختمان های جدید از شیشه های دوجداره استفاده می کنند.

در حالی تمامی ساختمان های جدید از انواع شیشه دوجداره و پنجره دوجداره استفاده می کنند که ساختمان های قدیمی نیز برای این که توان عایق سازی بهتری داشته باشند، روی به تعویض درب و پنجره های قدیمی با محصولات جدید برده اند و در این راستا امکان تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های مجهز به شیشه دوجداره فراهم شده است.

در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در خصوص ویژگی های شیشه دوجداره با شما صحبت داشته باشیم.

با خصوصیات شیشه دوجداره بیشتر آشنا شوید

شیشه های دوجداره خواص بسیار خوبی دارند که از جمله مهم ترین آن ها، عایق سازی مناسب ساختمان در مقابل سرما و گرما می باشد. این در حالی است که بحث به این جا ختم نشده و ما می توانیم مقاومت بسیار بالاتری را از پنجره دوجداره که از شیشه های دوجداره استفاده می کند انتظار داشته باشیم. همچنین ورود گرد و غبار با استفاده از این محصول به شدت کاهش پیدا می کند و به دلیل عایق بندی مناسب سر و صدا می توانیم این انتظار را داشته باشیم که این سری از شیشه ها گزینه ای مناسب به خصوص برای ساختمان ها در مکان های پر سر و صدا به شمار می روند.

مدل های مختلفی از شیشه دوجداره در بازار عرضه می شود و می توان گفت که بهترین نمونه شیشه مورد استفاده، محصولات صنعتی می باشد. این سری از محصولات به این دلیل که مقاومت بالاتری دارند، به صورت حرفه ای و با دستگاه های دقیق طراحی و تولید شده اند و در نهایت تکنولوژی روز دنیا در ساخت آن ها به کار گرفته شده است، می توانند گزینه بهتری برای استفاده در محیط های مختلف باشند.

امروزه مدل های مختلفی از انواع شیشه دوجداره در بازار عرضه شده و در دسترس مصرف کنندگان می باشد. علاوه بر کیفیت شیشه دوجداره که خصوصیات آن بیان شد، باید در نظر داشته باشیم که نوع پنجره و پروفیل مورد استفاده در آن نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و باید به آن توجه کنیم. در صورتی که می خواهید در مورد پنجره دوجداره و شیشه مورد استفاده در آن بیشتر بدانید، این مقاله می تواند به شما کمک کند.

انواع شیشه دوجداره

همانطور که می دانید شیشه های دو جداره در انواع مختلفی در بازار عرضه می شوند. این دسته بندی به صورت زیر می باشد:

شیشه ساده: این نوع شیشه از دو جداره شیشه فلوت ساده تشکیل شده است

شیشه رنگی: این نوع شیشه از یک جداره رنگی و یک جداره ساده تشکیل شده است.

شیشه رفلکس: این نوع شیشه دو جداره از یک جداره ساده و یک جداره شیشه رفلکس ساخته می شود که جداره شیشه رفلکس باید به طرف بیرون قرار گیرد . شیشه های رفلکس از عبور نور شدید خورشید به شدت جلوگیری می کنند ولی ایراد آنها این است که داخل ساختمان را تاریک کرده و در شب داخل ساختمان نمایان است.

شیشه سکوریت : شیشه های سکوریت برای محل های پرخطر و پر تردد در نظر گرفته می شود . شیشه سکوریت در هنگام شکستن کاملاً خرد شده و باعث ایجاد تیکه های بزرگ و خطرناک شیشه نمی گردد .شیشه های جانبی خودروها از نوع سکوریت است.

شیشه لمینت  : شیشه های لمینت معمولاً در کارخانه تولید شیشه از دوجداره شیشه ساده به ضخامت 3 میلی متر و یک لایه رزین در وسط آنها تشکیل شده است . شیشه لمینت در موقع برخورد مانع سخت به آنها خرد نشده و تنها ترک بر می دارد . شیشه های جلو و عقب خودروها از نوع لمینت است

شیشه مشجر : شیشه مشجر یا برفی شیشه های هستن که سطح انها کاملا پوشیده و مات هستن نور از انها عبور کرده ولی دید ندارد.

شیشه محدب : شیشه محدب یا شیشه خم با دستگاه هی مخصوص خم شده و برای نماهای با این منظور استفاده میشوند.

شیشه سند بلاست: شیشه های طرح داری هستن که سطح انها با لایه برداری توسط ماشین های سندپلاست مات شده و برای اعمال انواع طرح ، لگو ، چاپ  و فونت روی شیشه استفاده میگردند.

انواع شیشه های دو جداره و سه جداره و پنجره های upvc

Double glass

نتیجه گیری

به طور کلی می توان گفت که شیشه های دوجداره در مدل های مختلفی تولید می شود و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید و می خواهید از شیشه دوجداره داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. محصولات پنسا به صورت استاندارد در بازار عرضه می شود و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید. این محصول در ابعاد مختلفی تولید می شود و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. همچنین در نظر داشته باشید که شیشه دوجداره ارائه شده از سوی پنسا ضمانت نامه داشته و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید. با توجه به مطالب بیان شده، می توان گفت که شیشه های دوجداره پنسا یکی از مهم ترین نیازهای پیش روی شما است.

021-44000098