ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

آلومینیوم ترمال بریک

اشتراک :

پنجره آلومینیوم ترمال بریک

در این بحث نکته قابل توجه لغت ترمال بریک میباشد که به معنی شکست حرارتی میباشد.یکی از نکات قابل توجه این پروفیل این است که در عین زیبایی و ظرافت ، تمامی قابلیت های پنجره های یو پی وی سی را دارا میباشد.با توجه به اینکه پنجره های الومینیومی معمولی در مقابل عناصر جوی مقاوم هستند اما از نقاط ضعف آن میتوان به رسانا بودن آنها اشاره کرد که باعث تلف شدن انرژی میشوند، اما پنجره الومینیومی ترمال بریک این مشکل را با استفاده از لایه پلاستیکی ای پی دی ام بین دو فریم داخلی و خارجی برطرف می سازد و در مقابل انتقال حرارت و برودت، شکست بوجود می اورد.

همچنین از مزایای دیگر این روش این است که میتواند سطح داخلی و خارجی را به طور کامل از هم جدا کرده و رنگ داخل محل استفاده با رنگ پروفیل سطح بیرون متفاوت باشد .از این رو میتوان گفت یکی از اخرین دستاورد های دنیا در صنعت الومینیوم سازی ، تولید درب و پنجره دوجداره ترمال بریک میباشد.

مزایای آلومینیوم ترمال بریک

 عایق رطوبتی - عایق حرارتی- عایق صوتی- غیر قابل اشتغال - قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست -مقاوم در برابر گرد و غبار و الودگی. از دیگر خصوصیات ترمال بریک میتوان گفت نوعی از پنجره های آلومینیومی است که به دلیل خاصیت چسبندگی در زمان تولید نسبت به سایر پروفیل های دیگر ترجیح داده میشود ؛با این حال آلومینیوم همچنین یک ویژگی منفی نیز دارد که رسانای حرارتی باور نکردنی است.

چگونه می توان اثر انتقال حرارتی را کاهش داد؟

اگر دمای خارجی در مقایسه با دمای داخلی بسیار پایین باشد یک لامپ می تواند از یک پنجره با مشخصات آلومینیوم یک پل حرارتی ایجاد کند و گرمای داخلی را به سمت محیط خارجی منتقل کند. این اثر باعث پراکندگی بخش بزرگی از گرمای حاصل از سیستم گرمایش شما می شود و برعکس در طول تابستان شما در نهایت از دست دادن خنکی حاصل از تهویه مطبوع خود به سر می برد.نصب پنجره های ترمال بریک به شما امکان می دهد تا این پراکندگی حرارتی قابل توجه را در بهبود صرفه جویی در مصرف انرژی و هم چنین راحتی کاهش دهید .پنجره های ترمال بریک از سیو انرزی بالایی برخور دارند که این امر سبب کاهش هزینه های تاسیساتی و صورت حساب شما می شود.

اما دقیقا یک شکست حرارتی چیست و چگونه کار می کند؟

پنجره های ترمال بریک با کنترل اشکال انتقال حرارت، بهره وری  انرژی را بهبود می بخشد. انرژی گرما یا گرمای حرارتی از طریق یک ماده در سه حالت قابل انتقال می باشد.

آلومینیوم ترمال بریک


 

021-44000098