ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

خدمات شرکت پنسا

اشتراک :
دسته بندی محصولات
سایر خدمات
سایر خدمات

سایر خدمات ...

خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش ...

خدمات جانبی
خدمات جانبی

خدمات جانبی شرکت پنسا خدمات شرکت پنسا برای تمامی مشتریان این شرکت می تواند در دسترس قرار گیرد و شما ...

خدمات بازرگانی
خدمات بازرگانی

خدمات بازرگانی مشاوره و راه اندازی خط تولید فروش دستگاه های مونتاژ درب و پنجره دوجداره تهیه و توزیع ...

خدمات شرکت پنسا

شرکت درب و پنجره پنسا به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تامین انواع درب و پنجره و پروفیل شناخته می شود که محصولات خود را با استفاده از یو پی وی سی و یا آلومینیوم در بازار عرضه می کند. خدمات شرکت پنسا در این پست مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. استفاده از درب و پنجره یو پی وی سی یا آلومینیوم با کیفیت برای ساختمان ها یکی از مهم ترین نیازهای پیش روی شما می باشد که باید حتما با دقت بسیار بالایی انجام شود. خدمات شرکت پنسا علاوه بر تامین درب و پنجره یو پی وی سی، در ارائه خدماتی می باشد که در راستای حمایت مشتری، گسترش کسب و کار و همچنین ارائه بهترین خدمات در زمینه پشتیبانی از محصولات فروخته شده است. در ابتدا باید بدانید که یکی از ویژه ترین خدمات شرکت پنسا مربوط به بخش ضمانت و همچنین خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت پنسا

یکی از افتخارات شرکت پنسا را می توان ارائه محصولاتی دانست که از کیفیت لازم برخوردار هستند و همچنین بر اساس استاندارد هایی تولید شده اند که از سوی این شرکت تعریف شده است و معمولا از سطح استانداردهای رایج در بازار بسیار بالاتر می باشد. از این روی یکی از منحصر به فرد ترین خدمات شرکت پنسا، ارائه خدمات پس از فروش و ضمانت نامه ها می باشد. در واقع این شرکت محصولاتی که تولید کرده است را تا 10 سال بدون هرگونه قید و شرطی پشتیبانی کرده و خدمات پس از فروش برای آن ارائه می کند. در کنار این مسئله می توان گفت که ارائه ضمانت نامه ها به صورت آنلاین (امکان دریافت ضمانت نامه با شماره خرید و ایمیل مشتری امکان پذیر است) و در کنار آن پشتیبانی و ارائه راهکارهای غیر حضوری برای رفع مشکلات محصول در کنار ارائه خدمات تعمیرات تخصصی برای تعویض قطعاتی که فرسوده شده اند، از دیگر خدمات شرکت پنسا به شمار می رود.

ادامه مطلب همراه با عکس و فیلم...

خدمات شرکت پنسا در بخش بازرگانی

پنسا می تواند به شما خدمات بازرگانی منحصر به فردی ارائه دهد که البته این خدمات علاوه بر مشتریان، برای افرادی که قصد دارند در حوزه تولید انواع پنجره های دوجداره فعالیت داشته باشند می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود. در نظر داشته باشید که فروش دستگاه های مونتاژ برای درب و پنجره های دوجداره در کنار ارائه مشاوره برای راه اندازی خط تولید پنجره های آلومینیوم و UPVC را می توان از یگر خدمات شرکت پنسا در بخش بازرگانی دانست که به صورت حرفه ای در دسترس شما قرار داده می شود و شما می توانید از آن ها بهره بگیرید.

خدمات جانبی شرکت پنسا

خدمات شرکت پنسا برای تمامی مشتریان این شرکت می تواند در دسترس قرار گیرد و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. در نظر داشته باشید که این خدمات شامل رنگ آمیزی، لمینیت و توری پلیسه می باشد که در دسترس شما بوده و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. در نظر بگیرید که ارائه خدمات حرفه ای با بهترین متریال باعث شده است تا بسیاری از مشتریان از خدمات شرکت پنسا در بخش خدمات جانبی استفاده داشته باشند. در نهایت نیز باید گفت که آخرین بخش خدمات شرکت پنسا که توسط کارشناسان متخصص ارائه می شود، تعویض پنجره های قدیمی و یا بازسازی آن ها با استفاده از پروفیل های باکیفیت می باشد. در صورتی که سوالی در خصوص دریافت این خدمات داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ادامه مطلب همراه با عکس و فیلم...

محصولات شرکت پنسا

بخش خدمات گروه صنعتی پنسا به طور مختصر به شرح زیر می باشد .

واحد خدمات پس از فروش شامل گروه نصب گروه صدور ضمانت نامه و پشتیبانی تقسیم میشوند

واحد بازرگانی پیشرو در فروش دستگاهای مونتاژ درب و پنجره فعالیت میکنند و همچنین در زمینه سایر ملزومات پنجره و یراق آلات فعالیت دارند

خدمات جانبی ما رنگ آمیزی پنجره لمینت پروفیل و ساخت توری های پلیسه مخصوص پنجره میباشد .

همچنین در قسمت پایگاه طرح تعویض پنجره های قدیمی تیمی کاملا مجرب آماده خدمات رسانی به هم وطنان گرامی میباشند .

در زیر به صورت تفکیک شده و کامل میتوانید تمام خدمات مجموعه پنسا را با جزییات تماشا کنید .

021-44000098