ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پنجره های دوجداره UPVC کشویی پنسا

اشتراک :

پنجره های دوجداره UPVC کشویی پنسا

پنجره دوجداره کشویی به عنوان یک جایگزین برای پنجره لولایی شناخته می شود و یکی از بهترین محصولات عرضه شده در بازار شناخته می شود. ما در این مقاله با شما همراه خواهیم بود تا اطلاعاتی را در خصوص موارد استفاده از این محصول در اختیار شما قرار دهیم و همچنین نسبت به مقایسه این محصول با پنجره لولایی اقدام خواهیم کرد. پنجره دوجداره یو پی وی سی کشویی امروزه در مدل های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می گردد تا برای مصرف کاربران آماده شود. در نظر داشته باشید که این سری از محصولات در مدل های مختلفی ساخته می شود که از جمله مهم ترین آن ها می توان به محصولات پنجره کشویی و پنجره لولایی اشاره نمود. در واقع هر یک از این سری از محصولات می توانند در محیط های خاصی کاربرد خوبی از خود نشان دهند و مورد استفاده خواهند بود. ما در این مقاله با شما همراه هستیم تا علاوه بر بررسی کاربردها و موارد استفاده از پنجره کشویی، این محصول را با پنجره لولایی مقایسه کنیم. با ما همراه باشید.

پادکست صوتی معرفی پنجره های دوجداره کشویی پنسا

پنجره دوجداره کشویی چه موارد استفاده ای دارد؟

استفاده از پنجره کشویی در کشور امروزه بسیار رایج شده است و می توان گفت که این سری از محصولات برای محیط ها و مناطقی که آب و هوایی معتدل دارند می توانند گزینه ای بسیار مناسب باشند و با توجه به باز و بسته شدن ساده، می توانند تهویه طبیعی را برای ما به ارمغان بیاورند. در کنار این مسئله باید در نظر داشته باشیم که این سری از محصولات نمی توانند گزینه ای مناسب برای محیط هایی باشند که دمای هوا بسیار گرم، بسیار سرد و یا پر گرد و غبار است. باید در نظر داشته باشیم که این محصول نسبت به پنجره لولایی با حدود 20 درصد میزان عایق بندی کمتر نمی تواند گزینه ای مناسب برای این محیط ها باشد. در نظر داشته باشید که پنجره کشویی پنسا برای منازل مسکونی امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین باید در نظر داشته باشیم که این سری از محصولات در محیط هایی که با کمبود فضا مواجه هستیم می تواند یکی از بهترین گزینه ها به شمار رود. در کنار این مسئله نباید از یاد ببریم که این سری از محصولات باید با یراق آلات استاندارد تولید شده باشند تا استاندارد لازم برای جلوگیری از هدر رفت انرژی را کسب کنند.

فیلم آموزشی پنجره دوجداره کشویی پنسا

مقایسه پنجره کشویی UPVC و لولایی

پنجره لولایی به عنوان یکی از رقبای اصلی برای پنجره های کشویی شناخته می شوند و با توجه به عملکرد بسیار مناسبی که در مقابل گرد و غبار و همچنین جلوگیری از هدر رفت انرژی دارند می توانند گزینه ای مناسب در بسیاری از پروژه ها به شمار روند. یراقی که برای پنجره لولایی مورد استفاده قرار می گیرد با پنجره کشویی تفاوت های زیادی داشته و همین مسئله باعث می شود تا این سری از محصولات بتوانند جایگاه مناسبی را از لحاظ جلوگیری از هدر رفت انرژی، امنیت و استحکام داشته باشند. با وجود تمامی این مسائل اما باید در نظر داشته باشید که پنجره کشویی هم می تواند یک انتخاب کاملا مناسب برای محیط های مختلف به شمار رود و در واقع همه چیز بستگی به نوع استفاده شما، میزان فضای در اختیار و نوع سلیقه شما دارد. در صورتی که قصد دارید در این خصوص اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید با کارشناسان پنسا در ارتباط بوده و سوالات خود را بپرسید. همچنین برای نصب و استفاده از انواع پنجره باید از محصولات استاندارد با کیفیت استفاده کنید.

پنچره دوجداره ریلی

همان طور که از نام ان مشخص است این سبک پنجره ها به صورت اسلاید باز میشوند و دسترسی اسان به تهویه را فراهم میکند این پنجره ها هیچ گونه لولایی ندارند و به سادگی در قاب خود باز بسته میشوند پروفیل پنجره های کشویی از ریل هایی تشکیل شده که لنگه بازشو به صورت غلطکی بر روی ان به حرکت درمی اید که حرکت لنگه را اسان میکند.این مدل پنجره به دلیل ریلی بودن عایق کمتری نسبت به بقیه پنجره ها دارد

مزایای پنجره کشویی:

به راحتی باز میشوند - پنجره کشویی Upvc در اندازهای بزرگ نسبت به بقیه پنجره ها در دسترس هستند - به راحتی تمیز میشوند زیرا همه قسمت ها از داخل منزل قابل دسترس هستند

021-44000098