ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پنجره دوجداره UPVC فولکس واگنی شرکت پنسا

اشتراک :

پنجره دوجداره UPVC فولکس واگنی شرکت پنسا

پنجره ها امروزه در مدل های مختلفی تولید می شوند و می توانند در سازه های مسکونی، تجاری و غیره مورد استفاده قرار گیرند. یکی از انواع به روز پنجره های دوجداره یو پی وی سی را می توان پنجره فولکس واگنی دانست که در بسیاری از سازه های امروزی مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند یکی از بهترین گزینه ها به خصوص در ساختمان هایی با مساحت کم باشد. چرا نام پنجره فولکس واگنی است؟ به این دلیل که درب کشویی این سری از پنجره های دوجداره شما را به یاد پنجره های خودروهای استیشن و قدیمی فولکس واگن می اندازد و به صورت ریلی باز می شود. این دسته از پنجره ها به عنوان جایگزینی برای پنجره های کشویی شناخته می شود و یراق آلاتی که در آن استفاده می شود، نسبت به یراق آلات پنجره های کشویی متفاوت بوده و به نوعی بهترین و گرانترین انواع یراق آلات، مربوط به یراق فولکس واگنی می باشد. مکانیزم باز و بسته شدن این دسته از پنجره ها، به صورتی متفاوت طراحی شده است، در ابتدا پنجره متحرک کمی به عقب حرکت می کند و سپس با استفاده از ریلی که برای آن تعبیه شده است، حرکت می کند. این دسته از پنجره ها از لحاظ کاهش میزان مصرف انرژی در سطح بسیار خوبی قرار می گیرند و با هزینه ای بسیار مناسب در دسترس شما خواهند بود.

پادکست صوتی پنجره فلوکس واگنی

مزایای استفاده از پنجره فولکس واگنی

استفاده از پنجره های فولکس واگنی امروزه در بسیاری از ساختمان ها انجام می شود ولی به چه دلیل طراحان و معماران علاقمند به استفاده از این نمونه پنجره های دوجداره می باشند؟ در جواب به این سوال باید گفت که این سری از پنجره ها با طول عمر بسیار زیادی تولید می شوند و زمانی که می خواهیم آن ها را باز و بسته کنیم، فضای خاصی اشغال نخواهد شد. در کنار این مسائل باید در نظر داشت که پنجره فولکس واگنی پنسا نسبت به رقیب کهنه کاری که دارد یعنی پنجره های کشویی می تواند بیشتر از هدر رفت انرژی جلوگیری کند و با جلوگیری از ورود آلودگی ها، گرد و غبار و غیره می تواند یک انتخاب خوب برای شهرهای بزرگ به شمار رود. مقاومت بالا، استحکام زیاد و ایمنی مناسب را می توان از دیگر دلایلی دانست که باعث می شود از پنجره فولکس واگنی تماما عایق در بسیاری از ساختمان ها استفاده شود. با توجه به مسائل بیان شده می توان گفت که این سری از پنجره ها دارای عملکرد بسیار مناسبی بوده و با قیمتی بسیار مقرون به صرفه در دسترس شما می باشد.

ویديوی معرفی پنجره دوجداره فلوکس واگنی پنسا

انواع یراق فولکس واگنی

همان گونه که از اسم این پنجره پیداست سیستم بازشو این مدل از پنجره ها به صورت ریلی و شبیه به ماشین های فولکس واگن یا اتوبوس باز و بسته می شوند و جایگزین بسیار مناسبی برای پنجره های کشویی هستند.پنجره های فولکس واگنی از لحاظ عایق در برابر ورود گردو غبار و سرو صدا بسیار مناسب بوده و و دارای پروفیل ارزان ولی یراق الات گران میباشد و یراق الات پنجره فولکس واگنی باید بتواند که وزن بیش از 100 کیلوگرم را تحمل کند همچنین دارای طول و عرض استاندارد باشد. این پنجره پنسا عایق بهتری نسبت به کشویی دارد و هنگامی که درحالته بسته است شبیه درب و پنجره لولایی عمل میکند ولی هنگامی که باز میشود به سمت عقب می اید و بر روی ریل خود قرار میگیرد و به صورت کشویی  به حرکت در می اید .این پنجره توانایی از بالا باز شدن هماننده پنجره دوحالته را دارد.

پنجره دوجداره فولکس واگنی

 یراق آلات پنجره فولکس واگنی در سه مدل ساخته می شوند

این سیستم بازشو برای فضاهای بزرگ انتخاب مناسبی میباشد و کاملا عایق است همچنین شرکت پنسا درساخت این پنجره ها از یراق با کیفیت استاندارد جهانی استفاده میکند و همین دلیل است که هوابندی کاملی صورت میگیرد و بالاترین عایق سرما و گرما را به ارمغان می اورد.

  1. معمولی یا دستی
  2.  نیمه اتوماتیک    
  3. اتوماتیک

معمولاً مکانیزم یراق آلات فولکس واگنی به صورت بازشو معمولی یا دستی یراق نیمه اتوماتیک و یراق تمام اتوماتیک تعریف میشود . که این سیستم یراق بر روی پنجره‌های با پروفیل های اختصاصی فولکس واگنی سوار می شوند یراق معمولی یا دستی کاملاً مکانیزم باز و بسته شدن نشان با حرکت و فشار دست می باشد بازشو نیمه اتوماتیک از نوع یراق هایی است که باز و بسته شدن پنجره راه کمی با فشار دست و کمی با فشار جک هیدرولیک انجام می شود و اما یراق تمام اتوماتیک در سیستم فولکس واگنی شرکت پنسا به راحتی با کمترین دخالت نیروی دست و بیشترین فشار هیدرولیک عمل باز و بسته شدن را انجام می دهد از این رو پنجره فولکس واگنی با یراق تمام اتوماتیک یکی از کاربردی ترین سیستم پنجره در بازشو فولکس واگن می باشد همچنین این پنجره ها در فضاهای بزرگ جایگزین مناسبی برای دربهای لیفت اند اسلاید می باشند

درب فولکس واگنی

کاهش میزان مساحت سازه ها به خصوص در ساختمان های مسکونی باعث شده است تا پنجره ها در مدل های جدید و بدون اشغال محیط مورد نیاز باشند. در این خصوص پنجره فولکس واگنی به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها شناخته می شود و با قیمتی بسیار مناسب در دسترس شما خواهد بود.

استفاده از درب فولکس واگنی

درب فولکس واگنی می تواند انتخاب بسیار خوبی برای ساختمان ها باشد ولی نباید از یاد ببریم که شیوه استفاده از این سری از پنجره ها دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و باید کار نصب این محصولات را به کارشناسانی بسپارید که در خصوص نصب اطلاعات، دانش و تجربه مورد نیاز را دارند. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان کارشناسان ما در مجموعه پنسا در ارتباط بوده و سوالات خود را بپرسید.

021-44000098