ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پنجره دوجداره UPVC فرانسوی پنسا

اشتراک :

پنجره دوجداره UPVC فرانسوی پنسا

یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین پنجره دو جداره ، پنجره با سیستم بازشو فرانسوی میباشد. این سبک از پنجره بیشتر مناسب استفاده در فضاهایی بزرگ همچون پذیرایی ، درب های تراس ، بالکن ، وردی حیاط یا هم کف میباشد .

ویديوی معرفی پنجره دوجداره فرانسوی پنسا

نام دیگر پنجره فرانسوی ، پنجره دو لنگه بازشو است .در این نوع از پنجره upvc هر دولنگه میتوانند همزمان باز و بسته شوند . آیا تا به حال پنجره ساختمان های نوساز را مشاهده کرده اید؟ تقریبا تمامی ساختمان های نوساز، از پنجره دوجداره یو پی وی سی استفاده می کنند.

دلیل این امر مواردی مانند زیبایی، عدم هدر رفت انرژی، سازگاری با ابعاد مختلف، عایق صدا و استحکام بالای این سری از محصولات پنسا می باشد. یکی از انواع بسیار پرکاربرد پنجره دوجداره را می توان پنجره فرانسوی (دولنگه بازشو) دانست.

این محصول که بیشتر در ساختمان های مسکونی و به خصوص در قسمت پذیرایی و نشیمن مورد استفاده قرار می گیرد، به دلیل زیبایی و کارایی بالایی که دارد امروزه مورد توجه سازندگان و صاحبان ساختمان ها تبدیل شده است.

پنجره فرانسوی بدون قاب اضافه تولید می شود و این مسئله به معنای عدم وجود هرگونه قاب در میان دو لنگه پنجره می باشد و هیچ مانعی وجود نخواهد داشت. از این روی می توان گفت که پنجره دوجداره فرانسوی به عنوان یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما شناخته شده و می تواند گزینه ای مناسب برای ساختمان ها به خصوص ساختمان های مسکونی که دید و فضای بسیار خوبی دارند می باشد.

یکی از مهم ترین نکاتی که در خصوص پنجره یو پی وی سی فرانسوی باید به آن توجه داشته باشید، آن است که نیازی به باز کردن همزمان دو لنگه وجود نداشته و شما می توانید در صورت تمایل یکی از لنگه ها را بسته نگه دارید.

پادکست صوتی معرفی پنجره فرانسوی پنسا

مزایای استفاده از پنجره فرانسوی

  •   بازشدن همزمان دولنگه

  •   قابلیت بازشدن دلخواه تک لنگه

  •   قابلیت دسترسی آسان و کاربردی زمان جابجایی اثاث منزل و وصایل

پنجره دو لنگه یا فرانسوی اگر از جنس یو پی وی سی باشند کارایی بسیار زیادی دارند و در قسمت های مختلف و مکان های مختلفی می توان از آنها استفاده کرد. به خصوص اگر این پنجره ها در طبقه همکف قرار گرفته باشند این مزیت را دارند که می توان ازطریق آنها کالاهای مختلفی را عبور داد. در داخل منازل معمولا بیشترین کاربرد این پنجره ها در سالن پذیرایی است. چرا که شما می توانید روزها هر دو لنگه پنجره را باز گذاشته و از نور مستقیم آفتاب نهایت لذت را ببرید. در شب ها نیز می توانید پنجره را ببندید و بی هیچ گونه سر و صدا و آلودگی دیگری در آرامش کامل استراحت کنید.

پنجره دولنگه بازشو فرانسوی

این نوع پنجره های در گلخانه ها نیز کاربرد دارد .شما به راحتی میتوانید  تا هر یک از درب های پنجره را که می خواهید، باز و بسته کنید .حتی اگر تمایل داشته باشید می توانید یکی از لنگه ها را ثابت نگه داشته و از لنگه دیگر برای باز و بسته کردن پنجره استفاده کنید. 

اگر در تولید و نصب استاندارد های لازم رعایت شده باشند ، هنگام بسته شدن لنگه ها ، پنجره هیچ گونه آلودگی و یا سرمایی وارد فضا داخلی نخواهد شد .همچنین در صورت بسته شدن لنگه های پنجره، دیگر سر و صداهای آزاردهنده محیط بیرون شما را اذیت نخواهد کرد. ما در شرکت پنسا از دو نوع پنجره دوجداره یو پی وی سی پنجره فرانسوی تک حالته و پنجره فرانسوی دوحالته استفاده میکنیم

درب فرانسوی تک حالته

درب فرانسوی تک حالته

چرا باید از پنجره فرانسوی استفاده کنیم؟

در نظر داشته باشید که انواع پنجره فرانسوی با بهترین متریال تولید شده و در بازار عرضه می شود، باید بدانید که این سری از محصولات به دلیل امکان باز شدن هر دو لنگه، امکان استفاده تک از پنجره، ایجاد فضای مناسب برای عبور و مرور، امکان نصب ساده توری و قابلیت نصب سیستم های تک و دو حالته بازشو بسیار مورد توجه قرار گرفته است و شما می توانید از این محصول استفاده داشته باشید.

در نظر داشته باشید که محصولات پنجره یو پی وی سی دوجداره شرکت پنسا می توانند تا حد زیادی هزینه های مصرف انرژی در ساختمان ها را کاهش دهند، گزینه ای زیبا هستند و در ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و غیره بهترین انتخاب به شمار می روند.

پس با وجود تمامی این مسائل، می توان گفت که انواع پنجره فرانسوی به عنوان یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما شناخته می شوند. در کنار این مسائل به یاد داشته باشید که پنجره فرانسوی، علیرغم زیبایی و کارایی که دارد، با قیمتی بسیار مناسب در بازار عرضه شده و در دسترس خریداران است.

در نصب پنجره فرانسوی دقت داشته باشید

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در نصب پنجره فرانسوی باید به یاد داشته باشید، بهره گیری از افراد متخصص در نصب این محصول می باشد. در واقع زمانی که شما از افراد حرفه ای بهره گیری کنید و نصب پنجره به صورت اصولی انجام شود، می توانید انتظار طول عمر بالا، عملکرد مناسب و همچنین جلوگیری از هدر رفت انرژی را داشته باشید. همچنین توجه داشته باشید که امکان تولید انواع پنجره فرانسوی در شرکت پنسا با ابعاد خاص و باب میل شما وجود داشته و از این لحاظ هیچگونه محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت

پنجره فرانسوی دوحالته

پنجره فرانسوی دوحالته

مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایای پنجره دولنگه بازشو فرانسوی پنسا عبارتند از:

  1. دسترسی آسان به فضای بیرون: با باز کردن هر دو بال پنجره، دسترسی آسان‌تر به فضای بیرون فراهم می‌شود، که به خصوص در هوای خنک و مطبوع از آن بهره‌مند می‌شود.

  2. تهویه مناسب: بازشدن کامل هر دو بال پنجره، امکان تهویه مناسب فضا را فراهم می‌کند و هوای تازه را به داخل فضا جریان می‌دهد.

  3. ایجاد ارتباط با فضای بیرون: با باز کردن هر دو بال پنجره، فضاهای داخلی به طور مستقیم با فضای بیرون ارتباط برقرار می‌کنند که می‌تواند احساسی از اتصال به محیط طبیعی را به ارمغان بیاورد.

  4. طراحی زیبا و مدرن: این نوع پنجره پنسا به دلیل طراحی زیبا و مدرن‌اش، به سبک‌های معماری مختلف از جمله استایل فرانسوی، کلاسیک و مدرن، تلفیق می‌شود.

  5. استفاده از فضای کمتر: برای بازکردن این نوع پنجره، نیازی به فضای پیرامون آن نیست؛ بنابراین برای اتاق‌ها یا فضاهای کوچک‌تر مناسب هستند.

  6. عایق حرارتی و صوتی: مانند بسیاری از پنجره‌های بازشو، پنجره دولنگه بازشو فرانسوی همچنین می‌تواند ویژگی‌های عایق حرارتی و صوتی خوبی داشته باشد.

همانند هر نوع پنجره دیگری، استفاده از پنجره دولنگه بازشو فرانسوی نیز نیازمند توجه به نوع و محل نصب، کیفیت ساخت، نگهداری مناسب و انتخاب صحیح است. برای انتخاب بهترین نوع پنجره برای نیازها و شرایط فضای مورد نظر، بهتر است با کارشناسان معتبر پنسا مشورت کنید

021-44000098