ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پنجره دوجداره UPVC دو حالته پنسا

اشتراک :
ویژه پنجره دوحالته Upvc
پنجره دوحالته Upvc
3,500,000 تومان
3,000,000 تومان

پنجره دوجداره UPVC دو حالته پنسا

پنجره دوحالته بازشو همان طور که از اسم این پنجره مشخص است این پنجره upvc به دو صورت قابلیت بازو بسته شدن دارد .حالت اول که مانند تمامی پنجرهای معمولی و به صورت لولایی می باشد حالت دوم به این صورت است که پنجره از قسمت بالا باز می شود .

فیلم ساخت پنجره دوجداره دو حالته پنسا

پنجره ها یکی از مهم ترین شیوه های تامین نور طبیعی روز در ساختمان ها به شمار می روند و برای ارتباط با دنیای بیرون از یک ساختمان ضروری هستند. پنجره یو پی وی سی با توجه به میزان کاهش میزان مصرف انرژی و جلوگیری از هدر رفت انرژی به عنوان یک استاندارد در ساختمان های امروزی شناخته می شود و در مدل های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود. پنجره دوحالته را می توان یکی از بهترین محصولات عرضه شده در بازار دانست که می تواند نیازهای مخاطبین را برطرف کرده و یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما می باشد.

پنجره دوحالته در واقع تشکیل شده است از سه نمونه پنجره در یک محصول و می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری به شمار رود. این سری از محصولات امروزه به دلیل عملکرد بالا و توانایی استفاده گسترده بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و استفاده از پنجره دوحالته بسیار گسترش پیدا کرده است. با ما در ادامه همراه باشید تا در خصوص ویژگی های این محصول بیشتر با شما صحبت کرده و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

پنجره دو حالته یو پی وی سی

پنجره دوحالته چطور عمل می کند؟

پنجره فرانسوی دوحالته علاوه بر حالت ایستا، دو حالت دیگر چپ (یا راست) بازشو و همچنین بالا بازشو را در خود جای داده است و این توان را به شما می دهد تا بتوانید از آن در حالت های مختلف استفاده داشته باشید.

یراق آلات و استفاده از دو لولا و دو قفل در این محصول را می توان از مهم ترین ویژگی های این محصول دانست. زمانی که شما می خواهید از حالت های مختلف پنجره دوحالته استفاده داشته باشید، باید دستگیره را 90 یا 180 درجه از حالت قفل گردش دهید و سپس با توجه به حالت قرارگیری قادر خواهید بود تا یکی از حالت های پنجره را مورد استفاده قرار دهید.

باید در نظر داشته باشید که کیفیت ساخت در این نمونه از پنجره ها دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و باید با دقت بسیار زیادی نسبت به انتخاب و خرید این محصول اقدام شود. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان فروش در ارتباط بوده و سوالات خود را بپرسید.

چرا پنجره دوحالته بهترین گزینه است؟

این نمونه از انواع پنجره با توجه به امکان باز شدن از بالا می توانند یکی از بهترین انتخاب ها برای تهویه هوا به شمار روند و از این روی از آن ها در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری به صورت گسترده ای استفاده می شود. این محصولات همچنین با یراق پوشش سراسری در بازار عرضه می شود و از این روی برای جلوگیری از هدر رفت انرژی به یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما تبدیل شده است.

در کنار این مسائل باید در نظر داشته باشید که استفاده از قفل چند منظوره باعث می شود تا پنجره دوحالته پنسا به یکی از بهترین انتخاب ها با استحکام و ایمنی بسیار بالا تبدیل شده و در بازار عرضه گردد. در نظر داشته باشید که امروزه استفاده از پنجره دوحالته بسیار گسترش پیدا کرده است و شما می توانید از آن در ساختمان ها استفاده کنید. باید دقت کنید که نصب این پنجره ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و باید حتما توسط افراد حرفه ای انجام شود.

حتمآ بخوانید : پنجره هوشمندی که با کنترل باز و بسته می‌شوند

با دقت گوش کنید

یراق پنجره دوحالته

همان طور که از اسم این پنجره مشخص است این پنجره به دو صورت قابلیت بازو بسته شدن دارد .حالت اول که مانند تمامی پنجرهای معمولی و به صورت لولایی می باشد حالت دوم به این صورت است که پنجره از قسمت بالا باز می شود .باز شدن پنجره از بالا برای زمانی بیشترین کاربرد را دارد که شما قصد عوض شدن هوای اتاق را دارید .در این حالت پنجره شما امکان عبور هوا را به داخل اتاق می دهد، اما به صورت  کامل باز نمی باشد دستگیره در این پنجره ها به سه حالت کلی می چرخد .زمانی که دستگیره به سمت پایین باشد، پنجره در حالت قفل قرار دارد.

در زمانی که دستگیره را به صورت افقی می چرخانید، به مانند پنجره تک حالته و به صورت لولایی باز می شود .اگر دستگیره را به سمت بالا بچرخانید، حالت دوم پنجره قابل استفاده است .در این حالت، بنا به پنجره خریداری شده، بخش بالایی پنجره چند سانتی متر  از لولای خود فاصله خواهد گرفت.کاربرد پنجره های دوحالته: شما می توانید در هر مکانی که میخواهید هوا در آن جریان داشته باشد از آن استفاده کنید.

پنجره دوجداره دوحالته

پنجره دوجداره دو حالته

به عنوان مثال آشپزخانه یکی از جاهایی است که استفاده از این محصول پنسا بسیار توصیه می شود. اما تنها استفاده آن آشپزخانه یک منزل نیست. بلکه شما می توانید از آن در هر جایی استفاده کنید. به عنوان مثال در محل های کار می توان با استفاده از این پنجره در انرژی صرفه جویی کرد. لذا می توان اینطوری گفت که این پنجره ها برای انواع مکان های عمومی و خصوصی کاربرد داشته و تنها مختص یک فضای خاص نمی باشند.

اینطور می توان گفت که تقریبا این پنجره ها برای تمامی مکان ها قابل استفاده هستندپنجره دوحالته در اندازه های مختلفی موجود می  ..باشد .از اندازه د بسیار بزرگ و قدی تا ابعاد بسیار کوچک این پنجره ها موجود می باشد.

021-44000098