ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پروفیل ۵ کانال upvc سری 70

اشتراک :

پروفیل UPVC سری 70

پروفیل سری 70 به عنوان یکی از نمونه های پروفیل پنجره دوجداره شناخته می شود که امروزه در بازار عرضه می شود. در این بخش با شما هستیم تا در خصوص ویژگی های این محصول با شما صحبت کنیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. پروفیل یو پی وی سی را می توان به عنوان مهم ترین متریال مورد نیاز برای تولید انواع پنجره دوجداره دانست که در مدل های مختلفی تولید می شود و امروزه در مدل های مختلفی همچون پروفیل سری 70 تولید و در بازار عرضه می شود. در نظر داشته باشید که این سری از پروفیل ها با توجه به این که سطح مقطع بالاتری نسبت به سایر محصولات عرضه شده در بازار دارند می توانند گزینه ای مناسب برای استفاده در محیط هایی با فشار هوای بالا به شمار روند و همچنین برای پنجره هایی که در ارتفاع نصب می شوند گزینه ای مناسب می باشند. به طور کلی می توان گفت که امروزه انواع پروفیل سری 70 به دلیل مقاومت و همچنین طول عمر بالایی که دارند بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و ما در این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با این محصول آشنا کنیم که قطعا می تواند برای انتخاب و خرید یا برای انتخاب پروفیل پنجره دوجداره مفید باشد. پس در صورتی که می خواهید با ویژگی ها و خصوصیات پروفیل سری 70 بیشتر آشنا شوید و بدانید که در کدام محیط ها بیشترین کارایی را دارد، در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

با ویژگی های پروفیل سری 70 بیشتر آشنا شوید

پروفیل سری 70 با عرض 70 میلیمتری تولید شده و در بازار عرضه می شود و با 5 کانال یا حفره در دسترس شما قرار می گیرد تا بتوانید با عایق بندی اصولی تر، یک محصول با عایق بندی حرارتی و صوتی بهتر داشته باشید. همچنین تمامی قطعاتی که در ساخت این محصول استفاده می شود از بهترین انواع متریال موجود در بازار می باشد و می تواند نسبت به پروفیل های کم عرض تر، کارایی خوبی را از خود نشان دهد. با توجه به عرض بالایی که از این سری پروفیل انتظار می رود، در ساخت پروفیل بازسازی نیز می توانیم در برخی از مواقع از پروفیل پنج کانال سری 70 استفاده داشته باشیم. این محصول همچنین می تواند تا 95 درصد عایق بندی صوتی ایجاد کرده و در کنار آن با استحکام بسیار زیادی که دارد، یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در ساختمان های مختلف می باشد. در نظر بگیرید که این محصول با شیشه های ضخامت 34 میلیمتر در بازار عرضه می شود و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در خصوص خرید و استفاده از این محصول داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و سوالات خود را بپرسید.

 پروفیل سری 70 Upvc

ساخت پنجره یا این پروفیل به علت عرض بیشتر استحکام و مقاومت بیشتر نسبت به نوع دیگر پروفیل دارد .

ساخت پنجره با این پروفیل به علت 5 کانال(حفره) بودن عایق بندی بهتر نسبت به انتقال سرما و گرما دارد

جلوگیری از الودگی صوتی بیشتر نسبب به سایر پروفیل ها

نوار لاستیکی درزگیر جهت عایق بندی با طراحی ویژه

استحکام و مقاومت بیشتر برای ابعاد بزرگتر پنجرها در ارتفاع

قابلیت استفاده شیشه دوجداره و شیشه سه جداره با ضخامت 34 میلیمتر

پروفیل ۵ کانال یو پی وی سی

 پروفیل سری 70 upvc

پروفیل ۵ کانال سری ۷۰ یو پی وی سی

امروزه استفاده از پروفیل سری 70 رو به گسترش بوده است و شما می توانید این نمونه از انواع پروفیل را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید. این محصول در مدل های مختلفی تولید می شود و شما می توانید این کالا را خریداری کنید. در این پست شما را همراهی کردیم تا اطلاعاتی را در خصوص پروفیل سری 70 در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که قصد دارید در خصوص انواع پروفیل سری 70 بیشتر بدانید، می توانید با ما در ارتباط بوده و سوالات خود را بپرسید.

021-44000098