ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پروفیل upvc کشویی

اشتراک :

پروفیل کشویی یو پی وی سی

امروزه استفاده از انواع پروفیل کشویی رو به گسترش بوده و شما می توانید از این محصول برای ساخت انواع پنجره های دوجداره کشویی مورد استفاده بوده و در مدل های مختلفی تولید می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم. یکی از مهم ترین نیازهای امروز برای استفاده در ساختمان ها را می توان پنجره دوجداره دانست که در مدل های آلومینیومی و یو پی وی سی تولید و در بازار عرضه می شود. در واقع باید بدانید که پروفیل کشویی یکی از نیازهای مورد استفاده در تولید پنجره دوجداره به شمار می رود و شما باید حتما نسبت به خرید پروفیل UPVC با قیمت مناسب استفاده کنید. این سری از پروفیل ها با داشتن کانال های مخصوص برای تخلیه آب باران تولید می شوند و همچنین با توجه به عایق بندی های امروزی می توانند گزینه ای مناسب برای شما باشند. در صورتی که سوالی در خصوص خرید انواع پروفیل کشویی داشته باشید و یا می خواهید با این محصول بیشتر آشنا شوید می توانید در ادامه ما را همراهی کنید. پروفیل ریلی UPVC در مدل های مختلفی تولید می شود و شما می توانید این محصول را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. در نظر داشته باشید که پروفیل کشویی باید حتما ضخامت دیواره های خارجی برابر با استاندارد را داشته باشد و همچنین لاستیک های درز بندی برای جلوگیری از هدر رفت انرژی و همچنین ورود سر و صدا دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. از این روی شما حتما باید نسبت به خرید محصولاتی با کیفیت و طول عمر بالا را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

پروفیل کشویی چه ویژگی هایی دارد؟

پروفیل کشویی که برای ساخت پنجره تولید می شود باید حتما از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد و همچنین امکان بازشوی آن باید به گونه ای باشد که کار کردن با این پروفیل ساده شود. همچنین باید در نظر داشته باشید که علاوه بر پروفیل در ساخت پنجره اقدامات و متریال دیگری نیز مورد نیاز است و از این روی باید حتما کار تولید را به تیم های حرفه ای ساخت پنجره دوجداره بسپارید. در نظر بگیرید که امروزه انواع مختلفی از پنجره های کشویی در بازار عرضه می شود و برای هر کدام از نوع خاصی پروفیل کشویی استفاده می شود. در نظر داشته باشید که این محصول در انواع مدل ها می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.با توجه به مطالب بیان شده می توان گفت که امروزه انواع پروفیل کشویی در مدل های مختلفی تولید می شود و شما می توانید بر این اساس نسبت به خرید انواع این محصول اقدام کنید. در صورتی که سوالی در خصوص پروفیل کشویی داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

پروفیل کشویی تک ریل  و  پروفیل کشویی جفت ریل

پروفیل ریلی UPVC

پروفیل کشویی چیست؟

امروزه استفاده از انواع پروفیل کشویی رو به گسترش بوده و شما می توانید از این محصول برای ساخت انواع پنجره های دوجداره کشویی مورد استفاده بوده و در مدل های مختلفی تولید می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم. عرض فریم پروفیل کشویی جفت ریل ۸۵ و ارتفاع لبه ۵۵ می باشد که مناسب سالن ها و اتاق های بزرگ که فضای کافی برای جابجایی ریل ها دارند. فریم پروفیل کشویی تک ریل باعرض ۱۰۷ خط و ارتفاع لبه داخل ۵۵ و ارتفاع لبه بیرون ۷۵ مناسب مکانهایی که فضای کمی برای باز و بسته کردن پنجره دارند. پروفیل سقف کشویی با عرض ۶۰ است و ارتفاع لبه داخل ۶۲ و ارتفاع لبه بیرونی ۸۲ مناسب بازسازی پنجره های قدیمی که سطح مقطع کافی برای قرارگیری فریم کشویی دارند. پروفیل فریم کشویی به صورت قاب ثابت در چهارچوب پنجره ها با زیرسازی استاندارد جهت تولید پنجره های کشویی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این پروفیل قابلیت اتصال به قاب کوچک و بزرگ سه محفظه ای را نیز دارا می باشد. این پروفیل برای بخش بازشو پنجره های کشویی به کار برده می شود و قابلیت استفاده از یراق آلات با آخرین استانداردهای اروپا را داراست. هم چنین قابلیت اتصال نوار درزبندی شیشه و نوار درزگیر فرچه ای به آن وجود دارد.

پروفیل کشویی UPVC

پروفیل کشویی UPVC

پروفیل ریلی UPVC

امروزه انواع پروفیل کشویی توسط شرکت های معتبر تولید شده و در بازار عرضه می گردد تا شما بتوانید با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید. در این صفحه با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که می تواند آشنایی شما را با انواع پروفیل کشویی بیشتر کند. پنسا به عنوان یک شرکت معتبر در زمینه ارائه انواع پنجره دوجداره، بهترین انواع پروفیل کشویی را تولید کرده و در بازار عرضه می کند و شما می توانید این محصول را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

021-44000098