ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پروفیل upvc درب

اشتراک :

پروفیل UPVC درب

پروفیل درب UPVC را می توان از مهم ترین متریال در تولید انواع درب دانست که امروزه تولید می شود. این محصول در کنار پروفیل پنجره برای عایق کاری حرارتی و صوتی دارای کاربرد بسیار زیادی بوده و با کارایی بسیار بالایی عرضه می شود. در این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در این خصوص با شما صحبت کنیم. امروزه استفاده از درب و پنجره دوجداره رو به گسترش بوده و می توان گفت که انواع مختلفی از درب و پنجره در بازار عرضه می شود که شما می توانید از آن ها استفاده داشته باشید. پروفیل درب دارای تفاوت هایی نسبت به پروفیل پنجره بوده و باید بدانید که این محصول به طور کلی از لحاظ ساختار کلی به این دلیل که علاوه بر شیشه، قطعات آلومینیوم یا UPVC نیز بر روی آن سوار می شود از لحاظ ساختاری دارای تفاوت هایی نسبت به پروفیل پنجره می باشد. در نظر داشته باشید که انواع پروفیل هایی که امروزه برای درب تولید می شود، باید از لحاظ استاندارد دوجداره بودن و جلوگیری از رد شدن سر و صدا و حرارت مورد تایید قرار گیرند تا در نهایت بتوانیم به آن ها اعتماد داشته باشیم. در نظر بگیرید که انواع مختلفی از پروفیل درب امروزه تولید شده و در بازار عرضه می شود.

سطح مقطع پروفیل UPVC درب

پروفیل درب داخل بازشو

پروفیل درب در مدل های لنگه دری، فریم میانی، نگهدارنده زهوار و پانل تولید شده و در بازار عرضه می شود و از این روی می توان گفت که تنوع محصولات بر اساس نوع استفاده بسیار متنوع می باشد. هر نوع پروفیل درب باید به گونه ای مورد استفاده قرار گیرد تا قطعات دیگر درب به راحتی و به خوبی سوار شده و بتوانیم درب محکم با استحکام بالا و عایق بندی مناسب انتظار داشته باشیم. پروفیل های درب دو صورت داخل بازشو و بیرون بازشو تولید می شوند که نسبت به پروفیل پنجره ضخیم تر بوده و گالوانیزه داخل آن نیز ضخیم تر می باشد و از مقاومت بیشتری نسبت به پروفیل پنجره برخوردار است پروفیلهای درب دارای لوله های معمولی  لوله های قابل تنظیم و لولای ریگلاژی یا 3d می باشند همچنین به علت باز و بسته کردن زیاد درب توصیه میشود در ساختمان ترجیحاً از پروفیل های دری برای درب استفاده می شود همچنین پروفیل درب قابلیت نصب یراق آلات مخصوص درب و دستگیره های دو طرفه همراه با قفل و سوئیچ و مغزی را دارند.

سطح مقطع درب پروفیل یو پی وی سی

سطح مقطع پروفیل UPVC درب

پروفیل درب بیرون بازشو

از پروفیل درب در کدام محیط ها بیشتر استفاده می شود؟

به طور کلی می توان گفت که پروفیل درب در مدل های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود و شما می توانید این محصول را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. در نظر داشته باشید که امروزه انواع پروفیل درب در مدل های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود تا شما بتوانید از میان محصولات عرضه شده، بهترین انتخاب را داشته باشید. در واقع استفاده از درب UPVC در محیط هایی مانند سرویس بهداشتی، درب تراس و همچنین درب حمام بیشتر کاربرد داشته و این محصول کمتر برای درب ورودی واحد ها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آن درب ورودی استخرها نیز که باید ضد آب باشند باید با استفاده از پروفیل درب UPVC ساخته شوند و از این روی می توان انتظار داشت که این سری از محصولات کاربرد و استفاده ای بسیار متنوع و گسترده را دارند که باعث می شود کاربرد آن ها بیشتر شود. امروزه انواع مختلفی از انواع پروفیل درب تولید شده و در بازار عرضه می شود تا شما بتوانید از آن ها استفاده داشته باشید. ما در این بخش با شما در خصوص پروفیل های مورد استفاده در درب و همچنین تفاوت های آن با سایر محصولات پنسا با شما صحبت کردیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که قصد دارید از انواع پروفیل درب استفاده کنید، می توانید با کارشناسان پنسا در ارتباط باشید و سفارش ساخت انواع درب با بهترین پروفیل استاندارد را بدهید تا در کوتاه ترین زمان محصول مورد نظر شما مطابق با نیاز شما تولید و در دسترس قرار گیرد.

.

021-44000098