ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

خدمات رنگ پنجره یو پی وی سی پنسا

اشتراک :

خدمات رنگ پنجره یو پی وی پنسا

استفاده از رنگ های جذاب و متنوع برای طراحی دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان ها یکی از مشخصه های مهمی می باشد که در ساختمان های امروزی می توان مشاهده کرد. پنجره دو جداره یو پی وی سی که در ابتدا تنها با رنگ سفید در بازار عرضه می شد نیز امروزه در رنگ های متنوعی در بازار عرضه شده و در دسترس شما می باشد. در واقع رنگ پنجره یو پی وی سی باعث شده است تا ما بتوانیم انتظار زیبایی بیشتری از این نمونه پنجره ها داشته باشیم و در کنار این مسئله، امکان استفاده از این محصولات بیشتر شده است. رنگ های متنوعی که برای پنجره یو پی وی سی امکان پیاده سازی دارد و باید در انتخاب نوع رنگ دقت بسیار بالایی داشته باشید تا در نهایت کار رنگ پنجره یو پی وی سی با نهایت دقت پیاده سازی شود. امکان استفاده از رنگ های مختلف باعث شده است تا بتوانیم پنجره دو جداره یو پی وی سی را با دکوراسیون داخلی هماهنگ سازی کنیم و همین مسائل باعث می شود تا کاربران بسیاری بتوانند از خدمات رنگ پنجره یو پی وی سی استفاده کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص رنگ پنجره یو پی وی سی اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

پادکست صوتی معرفی رنگ پنجره UPVC

رنگ پنجره یو پی وی سی چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

به طور کلی می توان گفت که رنگ پی وی سی که برای انواع پنجره های یو پی وی سی در نظر گرفته می شود، دارای طول عمر بالایی بوده و ترکیباتی در خود دارد که با جنس یو پی وی سی کاملا همخوانی دارد. از این روی این نمونه رنگ پنجره یو پی وی سی حتی در شرایط جوی نامتعادل نیز می تواند کارایی بسیار بالایی را از خود نشان دهد. از دیگر دلایلی که باعث می شود نمونه رنگ پنجره یو پی وی سی خاص باشد، آن است که این سری از پنجره ها به دلیل ترکیباتی که در یو پی وی سی موجود است، رنگ های معمولی را به خود نگیرند و از این روی باید از متریال خاصی در رنگ پنجره یو پی وی سی استفاده شود که از جنس خود یو پی وی سی بوده و می تواند به آن بچسبد. خدمات رنگ پنجره پنسا با درک تمامی مشخصاتی که برای رنگ پنجره های یو پی وی سی نیاز است، می تواند بهترین خدمات را با ماندگاری طولانی مدت در اختیار شما قرار دهد.

رنگ آمیزی انواع پنجره دوجداره

رنگ پنجره upvc  میبایست مطابق با نما ساختمان و یا دیزاین داخلی طراحی و اجرا گردد رنگ پروفیل یو پی وی سی سفید میباشد و  بعد از تولید و ساخت پنجره یو پی وی سی ، رنگ آمیزی میگردد تنوع رنگ های پروفیل یو پی وی سی می تواند خریدار را در انتخاب رنگ دلخواه پنجره های ساختمان یاری رساند . یک از ضمانت های گروه پنجره پنسا ، ضمانت عدم تغییر و ثبات رنگ در شرایط مختلف جوی میباشد رنگ پنجره uPVC  نباید در طول زمان و در معرض تابش مستقیم  نور خورشید تغییر کند

رنگ پنجره upvc

رنگ پنجره upvc

رنگ پروفیل های upvc

رنگ پروفیل پنجره سفید بوده و بعد از ساخت مطابق با رنگ نمای ساختمان ، رنگ آمیزی میگردند .رنگ های طرح چوب به صورت نوار فیلم لمینت روی پروفیل upvc نصب میگردند .رنگ درب های upvc هم همانند پنجره ها اجرا میگرددرنگ مخصوص یو پی وی سی زبرا یکی از مقاوم ترین رنگ ها در برابر شرایط جوی و ساییدگی و خراش می باشد که علاوه بر ماندگاری بالا، تنوع رنگی مات و براق دارد. برای رنگ آمیزی پی وی سی ابتدا سطح پروفیل را از هرگونه آلودگی و چربی پاک می کنند و بعد از استفاده از پرایمر زیرسازی که باعث می شود رد قلم و قلطک بر روی سطح پروفیل نماند، با سایه پاش یا پیستوله رنگ بر روی پروفیل پی وی سی اجرا می شود و ۲۴ ساعت ازریزش آب و گرد و غبار بر روی رنگ جلوگیری می شود.

نتیجه گیری

امروزه استفاده از رنگ پنجره یو پی وی سی با گسترش بسیار بالایی همراه بوده است و شما می توانید محصولاتی با بالاترین کیفیت را از سوی شرکت پنجره پنسا دریافت کنید. کارشناسان ما در این امر می توانند شما را راهنمایی کنند و در کنار آن، تیم متخصص و مجرب پنسا می توانند برای شما رنگ های متنوعی را در پنجره های یو پی وی سی پیاده سازی کنند. ما در این مقاله نسبت به بررسی رنگ پنجره یو پی وی سی با شما صحبت کردیم و اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دادیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

021-44000098