ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

صدور ضمانتنامه پنجره پنسا

اشتراک :

ضمانت و خدمات پس از فروش پنسا

محصول نهایی گروه پنجره پنسا می بایست طبق استاندارد های تعریف شد در این مجموعه  تولید و در اختیار مصرف کننده قرار گیرد
لذا در سایت تولید پنجره دوجداره و سایت تولید شیشه دوجداره، قوانین و استانداردهای گروه صنعتی پنسا الزامی و اجرا میگردد
از این رو محصولات تولید شده توسط ما دارای 10 سال ضمانت بی قید شرط و مادام العمر خدمات و پشتیبانی بر خوردار میباشند.

صدور ضمانت نامه آنلاین

چرا ضمانت نامه پنجره مهم است؟

ضمانت نامه پنجره از جمله خدماتی است که از سوی پنسا به شما ارائه می شود و ما در این مقاله قصد داریم در این خصوص اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. در نظر داشته باشید که امروزه استفاده از این خدمات برای شما می تواند یکی از بهترین شیوه های در دسترس به شمار رود.

خصوصیات شرکت های موفق در خدمات پس از فروش پنجره های دوجداره معمولا با قیمتی بالا در دسترس خریداران قرار می گیرد و همین مسئله باعث می شود که ضمانت نامه پنجره به عنوان یکی از مهم ترین مسائل فنی به شمار رفته و همواره خریداران به دنبال خرید محصولاتی با ضمانت نامه معتبر می باشند.

از این روی استانداردها و قوانین مختلفی در خصوص ضمانت نامه پنجره به شما اعلام می شود و ما در این مقاله قصد داریم همه چیز راجع به ضمانت پنجره را به شما توضیح دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

در صورتی که قصد دارید در این خصوص بیشتر بدانید می توانید در ادامه ما را همراهی کنید. پروفیل پنجره های دو جداره یکی از مهم ترین بخش های ضمانت نامه پنجره به شمار می روند که باید از سوی شرکت سازنده انجام شود. برای مثال شرکت های ویستابست و وین تک نسبت به ضمانت پروفیل تولید شده از سوی این شرکت؛ ضمانت می کنند و شما می توانید برگه ضمانت نامه پنجره در خصوص پروفیل را از سوی نمایندگی وین تک و ویستابست در زمان خرید محصولات دریافت کنید. البته ضمانت نامه پنجره شامل موارد دیگری نیز می شود که در ادامه بیشتر در مورد آن ها توضیح خواهیم داد.

ضمانت نامه پنجره در بخش یراق آلات

یکی از مهم ترین بخش های ضمانت نامه پنجره که در دسترس شما می باشد و باید به آن دقت بسیار زیادی داشته باشید، یراق آلاتی است که در ساخت پنجره مورد استفاده قرار می گیرد. هر شرکت بسته به سیاست هایی که دارد نسبت به ضمانت یراق آلات خود اقدام می کند. برای مثال محصولاتی که از سوی شرکت آکادو در کشور ترکیه ارسال می شوند، با ضمانت سه ساله در دسترس شما قرار می گیرند.

ضمانت نامه پنجره در بخش شیشه دوجداره

از دیگر بخش های ضمانت نامه پنجره که از سوی شرکت های سازنده ارائه می شود، ضمانت های مربوط به شیشه دوجداره می باشد. در واقع شما می توانید با این ضمانت نامه بابت بخار کردن لایه های درونی شیشه دوجداره مطمئن باشی و همچنین موج داشتن و یا خال داشتن شیشه که ایرادی از سوی کارخانه می باشد نیز شامل ضمانت می شود.

خدمات پنسا در بخش ضمانت نامه پنجره

سیاست پنسا در عرضه پنجره دوجداره، ارائه محصولات تولید شده از سوی شرکت های معتبر بوده و در همین راستا نسبت به ارائه ضمانت نامه پنجره اقدام می کند. این شرکت با الگو گیری از خصوصیات شرکت های موفق در خدمات پس از فروش نسبت به ارائه ضمانت نامه کتبی 10 ساله اقدام کرده است و شما می توانید از وب سایت این گروه با در دست داشتن کد خرید و ایمیل ثبت شده در شرکت، نسبت به دریافت آنلاین ضمانت نامه پنجره خود اقدام کنید. مدت زمان ضمانت نامه پنجره که از سوی شرکت پنسا در دسترس شما می باشد برابر با ده سال بوده و این شرکت محصولات خود را به صورت مادام العمر پشتیبانی می کند. شما نیز به عنوان خریدار تمامی بخش ها و مفاد ضمانت نامه را در هنگام خرید مطالعه کرده و با اطمینان بیشتری از پنسا خرید کنید.

مشاهده مفاد ضمانت نامه پنجره

ضمانت پنجره ساخته شده با پروفیل های مرغوب که  برند آن شرکت مورد تایید گروه پنجره پنسا میباشد شامل

10 سال ضمانت عدم تغییر رنگ

10 سال ضمانت عدم تغییر فرم

ضمانت پنجره ساخته شده با یراق آلات داخلی و یا وارداتی که برند آن مورد تایید گروه پنجره پنسا میباشد شامل ۱۰ سال ضمانت عدم پوسیدگی ، اکسیداسیون و زنگ زدگی

ضمانت شیشه دوجداره ساخته شده به صورت صنعتی که مواد اولیه و دستگاه های تولید دوجداره آن به تایید گروه پنجره پنسا رسیده است شامل ۱۰  سال ضمانت عدم بخارگرفتگی(رطوبت) میباشند

صدور ضمانت نامه های شرکت پنسا

ضمانت نامه پنجره دوجداره

صدور و ارسال ضمانت نامه های پنسا

ضمانت نامه پنجره دوجداره

Upvc windows and service warranty

تبصره : شکست شیشه ،یراق آلات دستگیره لولا و پروفیل براثر هر گونه ضربه ، جز ضمانت محسوب نمیشود ، همچنین شکست و تغییر فرم پنجره به علت فشار بار استاتیکی در اثر نشست ساختمان , حوادث طبیعی و  آتش سوزی پس از اتمام نصب و تحویل کالا جزء ضمانت محسوب نمیشود.

برای مشاهده  پروژه های  با کد ضمانت فروش ( کد ضمانت کالا ) اینجا کلیک کنید

خدمات پس از فروش گروه پنجره پنسا شامل

خدمات پس از نصب به مدت یک سال رایگان در یک نوبت رگلاژ یراق آلات ، عایق کاری مجدد شامل چسب و فوم (در صورت نیاز)

خدمات مادام العمر خارج از گارانتی

تعمیرات پنجره دوجداره UPVC  ( با هزینه اجرت و ایاب و ذهاب )

تعویض شیشه شکسته  ( با هزینه حمل ، تولید و تعویض )

رگلاژ درب و پنجره upvc بعد از یک سال ( با هزینه اجرت و ایاب و ذهاب)

هدف ما جلب رضایت شماست

با تشکر واحد فروش

021-44000098