ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پنجره دوجداره UPVC سایبانی

اشتراک :

پنجره دوجداره UPVC سایبانی

پنجره سایبانی را می توان در زمره یکی از بهترین و پرفروش ترین انواع پنجره یو پی وی سی در نظر داشت که امروزه در بازار عرضه شده و با قیمتی بسیار مناسب در دسترس شما می باشد. در صورتی که می خواهید از این محصول استفاده داشته باشید و یا می خواهید با کاربرد پنجره سایبانی آشنا شوید، در ادامه با ما همراه شوید. استفاده از یک پنجره یو پی وی سی مناسب در ساختمان امروزه به دغدغه بسیاری از ما تبدیل شده است و از این روی تولید انواع پنجره سایبانی در مدل های مختلفی انجام شده و محصولات عرضه شده در بازار می تواند جوابگوی نیاز شما باشد. یکی از نمونه های پنجره دوجداره یو پی وی سی که امروزه بسیار مورد توجه بوده است را می توان پنجره دوجداره سایبانی دانست. این سری از محصولات که امروزه در بازار عرضه می شود به این دلیل رو به بیرون باز می شود می تواند در مدیریت فضای درونی ساختمان ها مورد استفاده باشد و یکی از بهترین گزینه های پیش رو می باشد. زمانی که می خواهید یک پنجره انتخاب کنید، باید به موارد زیادی دقت داشته باشید که جلوگیری از هدر رفت انرژی، عایق صوتی و همچنین ویژگی هایی مانند نوع ظاهر محصول و کارایی آن از جمله مهم ترین موارد پیش روی شما می باشد. پنجره سایبانی یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما می باشد که با قیمتی بسیار مناسب در بازار عرضه شده است و می تواند بدون اشغال فضای داخلی ساختمان در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار گیرد.

پادکست صوتی معرفی پنجره سایبانی

با پنجره دوجداره سایبانی بیشتر آشنا شوید

در نظر داشته باشید که پنجره سایبانی با شیب 30 درجه در بازار عرضه می شود و با توجه به اینکه محور محرک این محصول قسمت بالایی می باشد، می تواند در تهویه اتاق کارایی بسیار زیادی داشته باشد. بیشتر از پنجره سایبانی در ساختمان هایی استفاده می شود که محدودیت فضا وجود داشته و نمی خواهیم که فضای باز و بسته شدن پنجره باعث اشغال اتاق ها شود. همچنین این محصول برای جلوگیری از ورود رطوبت و باران در مناطقی که بارش زیاد است می تواند یکی از بهترین انتخاب های پیش رو باشد. اما کاربرد پنجره سایبانی چیست؟ این سوالی است که در ادامه قصد داریم به آن پاسخ دهیم.

ویدیو معرفی پنجره سایبانی شرکت پنسا

پنجره سایبانی چه کاربردی دارد؟

پنجره سایبانی قابلیت استفاده در تمامی ساختمان ها را دارد ولی با توجه به نوع ویژگی هایی که برای این محصول بیان شد، از آن بیشتر در ویلاها و ساختمان ها با فضای محدود استفاده می شود. همچنین باید در نظر داشته باشید که استفاده از این محصول در قسمت نورگیر یا پاسیو در ساختمان های امروزی نیز بسیار گسترش پیدا کرده است. این کالا با قدرت استحکام بالایی که دارد می تواند یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما باشد که با قیمتی بسیار مناسب در بازار عرضه شده است.

پنجره دوجداره سایبانی

پنجره های Upvc کتیبه دار مدل سایبانی پنجره هایی خود رنگ می باشند که بازشو آن ها از بالا و پایین بوده که بر روی محور افقی با زاویه 30 درجه شبیه سایبان باز و بسته می شود و به سمت داخل یا بیرون هدایت می شوند و ویژگی متمایز این نوع پنجره تنظیم زاویه دلخواه و عدم زاویه باز شو آن می باشد که از این نظر با پنجره کلنگی متفاوت شده است و از این نوع پنجره در کشورهای غربی برای ویلا یا باغ و یا در سرویس های بهداشتی و پاسیو کاربرد دارد. پنجره سایبانی ظریف و زیبا و دارای وزن سبک و نصب سریع و آسان می باشد و ابعاد آن بیشتر از 50cm تولید نمی شود دارای محدودیت ابعاد است یکی از دلایل استحکام و مقاومت این پنجر ها ، استحکام بالا با ضخامت لایه بیرونی و به کارگیری پروفیل های گالوانیزه درون فضاهای خالی می باشد و هم چنین دوام بالا و مقاومت در هر گونه شرایط آب و هوایی ، نور و اشعه ماورابنفش گرمای مستقیم و شدید نور خورشید و مواد شیمیایی دارد و غیر قابل اشتعال است

پنجره سایبانی

 از لحاظ قیمتی کمی بیشتر از پنجره های upvc می باشد زیرا از یراق مخصوص به خود استفاده میشود و با هرگونه یراق آلات و آکسسوار کاربرد دارد ؛ عایق صوتی آن تا 70 درصد با استفاده از شیشه های دو جداره می باشد و جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار و سایرآلودگی های محیطی مناسب می باشد.

پنجرهupvc سایبانی

پنجره سایبانی به یکی از بهترین انتخاب های پیش رو برای تمامی کاربرانی تبدیل شده است که می خواهند محصولی با قیمت مناسب و کارایی بالا داشته باشند. این محصول که در بسیاری از ساختمان های امروزی کاربرد دارد، به عنوان یک انتخاب خوب به خصوص در ساختمان ها با فضای محدود شناخته می شود. برای نصب و بهره برداری از پنجره سایبانی بهتر است با افرادی که در خصوص این محصول تخصص و دانش لازم و کافی را دارند در ارتباط بوده و کارهای مربوط به ثبت سفارش و نصب را به شرکت فعال در این حوزه بسپارید.

021-44000098