ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

نمای شیشه اسپایدر شرکت پنسا

اشتراک :

 نمای شیشه دوجداره اسپایدر محصول شرکت پنسا

نمای شیشه ای امروزه به یکی از مدرن ترین شیوه های نمای ساختمان ها شناخته می شود و شیشه اسپایدر به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای ساختمان ها به شمار می رود. در این مقاله با شما همراه خواهیم بود تا اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم که قطعا برای شما مفید واقع خواهد شد. شیشه ها به یکی از مهم ترین اجزاء زندگی ما تبدیل شده اند و می توان گفت که در مدل های مختلفی تولید و عرضه می شوند.

یکی از مهم ترین کاربردهای این متریال را می توان استفاده در نمای شیشه ای دانست. در کنار این مسئله باید در نظر داشته باشید که انواع مختلفی از شیشه برای استفاده در نما استفاده می شود که یکی از مهم ترین آن ها را می توان شیشه اسپایدر دانست. ما در این مقاله با شما همراه هستیم تا اطلاعاتی را در خصوص شیشه اسپایدر در اختیار شما قرار دهیم.

شیشه دوجداره اسپایدر را می توان به عنوان یکی از مهم ترین انواع نمای ساختمان دانست که با یراق آلاتی شبیه عنکبوت ساخته می شود و از این روی به عنوان شیشه اسپایدر شناخته می شود. این سری از نما ها به این دلیل که بدون فریم کار می کند، یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما بوده و در بازار عرضه می شود. به طور کلی می توان گفت که یکی از مهم ترین مراکزی که به صورت گسترده از این نمونه نما استفاده می کنند، بانک ها می باشند. این نمونه از شیشه ها دارای مزایای بسیار زیادی می باشند که باعث می شوند استفاده از آن ها بسیار گسترده شود.

پادکست صوتی شیشه اسپایدر

خصوصیات نمای شیشه اسپایدر چیست؟

استفاده از این نمونه نما امروزه بسیار گسترده شده است و باعث می شود که شما بتوانید از آن در محیط های مختلفی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که نمای شیشه اسپایدر، بر خلاف تصور بسیاری که شیشه ها را بسیار شکننده و نامطمئن برای استفاده در نما می دانند، با مقاومت بسیار بالایی تولید می شود و می تواند در هنگام بروز بلایای طبیعی همچون طوفان، زلزله، آتش سوزی و غیره از خود استحکام بسیار بالایی را نشان دهد و از این روی می توان گفت که شیشه اسپایدر به یکی از مهم ترین انتخاب ها برای ساختمان های مهمی همچون بانک ها تبدیل شده است. از مهم ترین مزایایی که می توان برای این محصول بیان نمود، وزن بسیار پایین این نمونه از نما بیان نمود. زیبایی نیز از دیگر ویژگی های این محصول می توان به امکان نصب بسیار آسان اشاره نمود. همچنین شفافیت بسیار بالای شیشه اسپایدر باعث می شود تا به عنوان یکی از بهترین انواع گزینه ها برای نمای ساختمان ها تبدیل شود. از شیشه اسپایدر بیشتر در ساختمان هایی استفاده می شود که کاربری آن ها غیر مسکونی است ولی در برخی از ساختمان های مسکونی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در مقابل تمامی مزایا و خصوصیات این محصول باید گفت که شیشه اسپایدر باید گفت که برای پیاده سازی این نمونه از نمای شیشه ای، باید محاسبات بسیار دقیق انجام شود.

ویدیو معرفی شیشه دوجداره اسپایدر

خصوصیات شیشه اسپایدر

این پایه ها به چند نوع تقسیم میشوند

پایه اسپایدری تک شاخ . دو شاخ . چهار شاخ . کانکتور . رتیل .اسپایدر یکی از مدرن ترین نماهای شیشه ایی محسوب میشود که در ساختمان های تجاری و مسکونی قابل اجرا میباشد . در بحث نماهای شیشه ایی می توان به کرتین وال. فریم لس. فول فریم لس و.... اشاره کرد که اجرای انها نیز نمای ساختمان شما را به یک نمای مدرن تبدیل می کند که در اجرا و شکل ظاهری انها شباهتهایی قابل مشاهده است ولی نمای اسپایدر اجرا و شکل کاملا متفاوتی را دارا می باشد که از همین حیث نمای متفاوتی را به ساختمان شما می دهد نمای اسپایدر را می توان با ابعاد مختلف شیشه مانند نماهای دیگر اجرا کرد ولی همانطور که گفته شد دلیل تفاوت این نما با نماهای شیشه ای دیگر در اتصال شیشه ها به یکدیگر است

شیشه اسپایدر

نتیجه گیری

نمای جدیدی به نام نمای شیشه ای اسپایدر در بازار عرضه می شود و دارای کاربرد بسیار بالایی در ساختمان های امروزی دارا می باشد. ما در این مقاله با شما در خصوص این محصول اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که سوالی در خصوص پیاده سازی این نمونه نما داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را در این خصوص بپرسید. نمای اسپایدر نقش قابل توجهی در صنعت ساختمان ایفا میکند .همانطور که میدانید اسپایدر در لغت فارسی به معنای عنکبوت میباشد که دلیل ان پایه هایی شبیه به عنکبوت میباشد که شیشه ها را به هم متصل میکند که به انها پایه های اسپایدری میگویند

021-44000098