ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

شیشه محدب

اشتراک :

شیشه محدب دوجداره

در کدام از انواع پنجره دوجداره شیشه محدب دارای کاربرد می باشد؟

یکی از انواع شیشه های مورد استفاده در پنجره دوجداره یو پی وی سی یا آلومینیومی را می توان شیشه محدب دانست. در واقع زمانی که پروفیل پنجره از نوع خم شده باشد و زاویه داشته باشد، برای این که بتوانیم شیشه ای را روی آن نصب کنیم، نیازمند استفاده از شیشه محدب خواهیم بود.

ما در این بخش با شما همراه هستیم تا در خصوص استفاده از شیشه های محدب در پنجره های دوجداره پنسا بیشتر صحبت کنیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. پنجره دوجداره به یکی از مهم ترین نیازهای ساختمان های امروزی تبدیل شده اند و استفاده از آن ها بسیار گسترده می باشد. باید در نظر داشت که پنجره های دوجداره در مدل های مختلفی تولید می شود که یکی از نمونه های آن پنجره های خمیده می باشد.

در واقع این نمونه از پنجره ها برای اینکه کارایی داشته باشند نیاز به شیشه های محدب داشته و از این نمونه شیشه ها برای آن ها استفاده می شود. اما آیا شیشه های محدب مانند سایر انواع شیشه های چند جداره می توانند عملکرد خوبی را از خود نشان دهنده؟

این سوالی است که در این مقاله به آن پاسخ خواهیم داد.پنجره دوجداره در مدل های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود. باید در نظر داشته باشیم که استفاده از شیشه محدب یا شیشه های خمیده نیز برای این نمونه از انواع پنجره مورد استفاده بوده و می توانیم از این نمونه شیشه نیز استفاده داشته باشیم. در این بخش در خصوص استفاده از شیشه محدب در پنجره دوجداره با شما صحبت خواهیم کرد.

شیشه محدب سکوریت

شیشه محدب سکوریت

آیا شیشه محدب می تواند عایق مناسبی باشد؟

شیشه محدب را می توان به صورت صنعتی و در شرکت های تولید شیشه های چند جداره تولید کرد و مورد استفاده قرار داد. از این روی می توان گفت که در صورت دقت بالای خم کردن شیشه و همچنین استفاده از بهترین انواع عایق ها و تزریق گازها در میان دو لایه شیشه می توانیم با خیال راحت از این نمونه محصولات استفاده داشته باشیم. در نظر داشته باشید که مدل های مختلفی از انواع شیشه های محدب در بازار عرضه می شود و شما می توانید از آن ها استفاده داشته باشید.

شیشه های محدب در مدل های مختلفی ساخته می شود و عایق بندی آن ها به صورت دقیق صورت می پذیرد. باید توجه داشته باشیم که نصب دقیق یک شیشه محدب نیز در عایق بندی آن دارای تاثیر است ولی به طور کلی باید گفت که اگر همه فاکتورها استاندارد باشند، شیشه های محدب نیز می توانند عایق بندی خوبی از لحاظ حرارت و همچنین صوت به شمار روند و استفاده از آن ها در پنجره ها باعث کاهش کیفیت نخواهد شد. با توجه به این مسئله در ادامه بیشتر با شما در خصوص این محصول صحبت خواهیم داشت.

شیشه دوجداره محدب چطور تولید می شود؟

ساخت شیشه های محدب از دیرباز صورت می گرفته است و از آن جایی که علم و صنعت همواره در حال پیشرفت هستند، تولید محصولات محدب دوجداره امروزه به صورت کاملا صنعتی و با بالاترین کیفیت انجام می شود.

در واقع نباید نقش استفاده از تجهیزات صنعتی و پیشرفته را در کیفیت بالای محصولات تولیدی انکار کرد چرا که تکنولوژی امروز به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم با دقت بسیار بالایی نسبت به تولید انواع شیشه های محدب اقدام کنیم و از این لحاظ مشکلی نخواهیم داشت. باید در نظر داشته باشیم که انواع شیشه های صنعتی جایگزین بسیار مناسبی برای شیشه های قدیمی می باشند و شما می توانید با خیال راحت نسبت به خرید و استفاده از آن اقدام کنید.

در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید و می خواهید در خصوص شیشه محدب بیشتر بدانید می توانید با کارشناسان پنسا در ارتباط باشید و در خصوص استفاده از انواع شیشه محدب برای استفاده در پنجره دوجداره اطلاعات تکمیلی دریافت کنید.

یکی از نکات قابل توجه در خصوص استفاده از این شیشه ها را می توان نوع پروفیل دانست که در این خصوص در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم کرد.

شیشه های محدب برای کدام نوع پروفیل پنجره دوجداره مناسب می باشند؟

باید توجه داشته باشیم که هماهنگی اجزاء در یک پنجره دوجداره دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و از این روی باید از بهترین انواع شیشه های محدب استفاده داشته باشیم. در نظر داشته باشید که شیشه محدب در مدل های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود، باید در نظر داشت که اندازه گیری ها، زاویه بندی ها و همچنین عایق بندی ها دارای اهمیت بسیار زیادی در یک پنجره دوجداره می باشد و باید با دقت بسیار زیادی این کار انجام شود.

 در این خصوص پنسا می تواند بهترین مرجع برای تامین شیشه محدب Double-glazed convex glass مناسب برای انواع پروفیل و سازگار با پروفیل دوجداره باشد و  شما می توانید برای تولید انواع پنجره دوجداره از این شرکت کمک بخواهید.

باید در نظر داشت که مدل های مختلفی از شیشه محدب امروزه در بازار عرضه می شود و پنسا در نظر دارد که همواره با تامین محصولات استاندارد، رضایت مشتریان را جلب کند. ارائه گارانتی یکی از مهم ترین ویژگی های محصولاتی است که از سوی این شرکت تولید شده و در دسترس شما می باشد.