ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پنجره آلومینیومی

اشتراک :
دسته بندی محصولات
آلومینیوم لیفت اند اسلاید
آلومینیوم لیفت اند اسلاید

آلومینیوم لیفت اند اسلاید ...

آلومینیوم اختصاصی
آلومینیوم اختصاصی

آلومینیوم اختصاصی ...

آلومینیوم نرمال
آلومینیوم نرمال

آلومینیوم نرمال ...

آلومینیوم ترمال بریک
آلومینیوم ترمال بریک

آلومینیوم ترمال بریک ...

آلومینیوم کرتین وال
آلومینیوم کرتین وال

آلومینیوم کرتین وال ...

پنجره آلومینیوم هیدن ونت
پنجره آلومینیوم هیدن ونت

پنجره آلومینیوم هیدن ونت ...

پنجره آلومینیوم

آلومینیوم توسط فیزیکدان هانس کریستین اریستد دانمارکی در سال 1825 کشف شد و توسط فریدیش وهلر شیمیدان آلمانی بیشتر شناخته شد .سنگ معدن آن آلوم می باشد که از قرن پنجم قبل از میلاد شناخته شد که در گذشته برای رنگرزی ،دفاع از شهر و بند آورنده خون از آن استفاده می کردند.

دانشمندان رنسانس آلومینیوم رابه عنوان  یک نمک از اکسید فلزی می شناختند.آلومینیوم خالص بسیار کمیاب و نادر میباشدو در ابتدا که آلومینیوم کشف شد جدا کردن آن از سنگ ها بسیار دشوار بود و به همین علت قیمتش از طلا بیشتر بود. آلومینیوم عنصر شیمیایی است که در جدول تناوبی دارای عدد اتمی 13 می باشد و سومین عنصر فراوان در پوسته زمین است.در سال 1761 کویتون  دوموروو پیشنهاد کرد که آلومینیومی را آلومین بنامند.آلومینیوم توسط  paul وheroult فرانسوی و چارلز مارتین ها آمریکایی در سال 1886 و فرآیند بار بر توسط کارل جورج بابحر اتریشی در سال 1889 توسعه یافت که هم اکنون هم همچنان از این روش ها برای تولید استفاده می کنند و فلز آلومینیوم در صنعت هواپیمایی و  معماری  و بسته بندی استفاده می شود.

آلومینیوم یک ماده رسانا می باشد بدین معنی که گرما می تواند به راحتی از آن عبور می کند.فناوری طی چند سال گذشته باعث شده که درب ها و پنجره های آلومینیومی دارای شکست های حرارتی نوآورانه در قابها شوند که از انجام بیش از حد گرما جلوگیری کند. یکی از دلایل افزایش محبوبیت پنجره های آلومینیومی در سال های اخیر ، سیستم های مختلف موجود در آن است . قاب های پنجره های آلومینیومی می توانند بسیار باریک باشند که به آنها ظاهری تمیز و حداقل می بخشد که در خانه های مدرن بسیار محبوب و مورد توجه قرار میگیرند. فایده دیگر قاب های پنجره باریک این است که چشم انداز زیبایی به پنجره می بخشد. اگر به دنبال منظره ای خیره کننده از منزلتان می باشید ممکن فقط از این نظر پنجره ها الومینیومی مورد توجهتان قرار گیرد.

ویژگی های پنجره های آلومینیومی :

  1. تنوع رنگ های براق و آنادایز
  2. سبک مینیالیستی
  3. چشم انداز زیبا
  4. نور طبیعی بیشتر
  5. پنجره های آلومینیومی از نظر هزینه شامل متغیر های زیادی می باشد:
  6. اندازه دیافراگم
  7. تعداد صفحه ها و کانالها در  پروفیل پنجره آلومینیوم
  8. لعاب مکانیسم قفل
  9. نوع رنگ
  10. کیفیت آلیاژ آلومینیوم مورد استفاده

شایان ذکر می باشد که پنجره های آلومینیومی به دلیل افزایش محبوبیت به تدریج تولید بیشتر و بیشتر می شود که با توجه به روند افزایش تولید در سال های آتی قیمت به نسبت تولید کاهش می یابد.پنجره های آلومینیومی در طی 10 سال گذشته از نظر قیمت، ماندگاری و راندمان حرارتی به جهش و مرزهایی رسیده اند که انتظار می رود در آینده هم چنان به محبوبیت خود ادامه دهند.شرکت پنسا با تولید و اجرای نما و پنجره های آلومینیوم در رنگ ها و سیستم های متنوع توانسته نیاز های ساختمانی بسیاری از ساختمانها را در این صنعت تامین کنید .در زیر میتواند انواع سیستم های پیشرفته آلومینیوم را ملاحضه فرمایید

021-44000098