ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

شیشه دوجداره رفلکس رنگی محصول شرکت پنسا

اشتراک :

شیشه دوجداره رفلکس رنگی پنسا

شیشه رفلکس به عنوان یکی از مهم ترین انواع شیشه های ساختمان شناخته می شود و امروزه مورد استفاده در بسیاری از ساختمان ها بوده و با کیفیت بسیار زیادی در بازار عرضه می شود. شما می توانید شیشه دوجداره رنگی رفلکس را با قیمت بسیار مناسبی خریداری کنید.

شیشه رفلکس

شیشه دوجداره رفلکس رنگی

در این بخش با شما همراه هستیم تا این محصول را به شما معرفی کنیم.

در واقع این محصول قادر است تا در حدود 37 درصد از نور خورشید را بازتاب داده و در عین حال میزان 61 الی 63 درصد از نور خورشید را رد می کند.

همین امر باعث می شود که شیشه رنگی رفلکس مانند آینه عمل کرده و نور محیطی درون ساختمان را کمتر کند. با توجه به ویژگی هایی مانند کیفیت، استحکام و زیبایی، شیشه رفلکس رنگی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

تولید شیشه دوجداره رنگی رفلکس چطور انجام می شود؟

برای تولید این محصول در ابتدا باید بدانیم که شیشه رنگی رفلکس در واقع مانند سایر انواع شیشه رفلکس تولید می شود و برای رنگی کردن شیشه ها، از انواع مواد مختلف شیمیایی استفاده می شود. برای مثال کربنات کلسیم که ما آن را به نام آهک می شناسیم یا دولومیت و خاکستر سودا باعث می شود که شیشه ها به صورت شفاف تولید شوند و اضافه کردن این مواد برای تولید شیشه رفلکس نیاز است.

در ادامه نیز با اضافه کردن اکسید آهن، اکسید مس، اکسید کربن و اکسید کبالت در کنار سایر انواع اکسید های فلزی می توانیم شیشه رفلکس رنگی را تولید کرده و مورد استفاده قرار گیرند. پس رنگی کردن شیشه رنگی رفلکس در واقع نوعی واکنش شیمیایی است که در حین فرآیند تولید و زمانی انجام می شود که متریال به صورت مذاب وجود دارند و در کنار آن باید در نظر داشته باشیم که شیشه رفلکس رنگی می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی ما باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد انواع شیشه رفلکس رنگی با شما صحبت داشته باشیم.

با انواع شیشه دوجداره رنگی رفلکس بیشتر آشنا شوید

به طور کلی می توان گفت که شیشه رنگی رفلکس در مدل های مختلفی تولید می شود که در ادامه آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد :

شیشه رفلکس دودی

این نمونه از انواع شیشه رنگی رفلکس در کنار شیشه رفلکس طلایی بیشترین میزان محبوبیت را در بازار داشته و در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این نمونه از شیشه رفلکس کمترین انتقال نور را ثبت کرده است.

شیشه رفلکس طلایی

نمونه ای دیگر از انواع شیشه رفلکس رنگی شناخته می شود که با قاب طلایی یا قهوه ای از جنس پی وی سی مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به زیبایی بیشتر ساختمان کمک کند. در کنار این مسئله، این نمونه از شیشه رفلکس رنگی بالاترین میزان رد کردن نور را داشته و محیط داخلی را از نور طبیعی محروم نمی سازد.

شیشه رفلکس نقره ای

این مدل شیشه رفلکس را می توان به عنوان پر استفاده ترین محصول در بازار معرفی نمود که در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع یکی از نمونه های محبوب بازار به شمار می رود.

استفاده از نمای شیشه ای رنگی اسپایدر در ساختمان ها به یکی از بهترین انتخاب ها از لحاظ وزن، استحکام، قیمت و سایر مشخصات تبدیل شده است. شیشه رنگی رفلکس یکی از انواع شیشه نمای ساختمان می باشد که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

نمای شیشه ای رنگی اسپایدر

نمای شیشه ای رنگی اسپایدر

خصوصیات شیشه رفلکس

مهمترین ویژگی که شیشه های رفلکس می تواند داشته باشد رنگ آن است که این پدیده یک ویژگی جالب و جذاب محسوب می شود .جالب بدانید اولین کسانی که شیشه را تولید کردند دخالتی بر رنگ ان محصول نداشتند.

به طور کاملا اتفاقی و تجربه ای ، تولید کنندگان فهمیدند که با اضافه کردن مواد خاص به شیشه های مذاب ، می توانند رنگ های گوناکون را در محصول نهایی ایجاد کنند.

دستور العمل برای شیشه های رنگی اضافه کردن فلز به شیشه میباشد و مقداری پودر اکسید سولفید یا سایر ترکیب های فلز با ماده مذاب شیشه و فلزهای مختلفی برای رنگی کردن شیشه وجود دارد .

وقتی کادمیوم سولفید به ماده مذاب اضافه شود رنگ شیشه به رنگ زرد در می اید  ، همچنین وقتی کلرید طلا اضافه شود رنگ شیشه قرمز میشود و دی اکسید منکنز  شیشه را به رنگ بنفش در می اید و دیگر فلزهایی که اضافه اضافه شود رنگ جدیدی به شیشه  می دهد . .

خرید شیشه رفلکس

با توجه به مقاله بالا و اطلاعاتی را که در اختیار شما قرار دادیم شما می توانید اطلاعات لازم را در خصوص شیشه رفلکس رنگی به دست بیاورید که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که سوالی در خصوص استفاده از این محصول داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان واحد فروش  شرکت پنسا در ارتباط باشید.

021-44000098