ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

شیشه دوجداره لمینت محصول شرکت پنسا

اشتراک :

شیشه دو جداره لمینت محصول شرکت پنسا

شیشه لمینت را میتوان یکی از انواع شیشه های مورد استفاده در دنیای امروز دانست که در واقع ترکیبی از لایه های مختلف شیشه با طلق PVB می باشد.

فیلم فرایند تولید شیشه  لمینت در کارخانه

این محصول با وجود کارایی که دارد امروزه بسیار شناخته شده است و مورد استفاده قرار می گیرد. مقاومت بالای شیشه لمینت باعث شده است تا از این کالا به صورت گسترده ای در محیط های مختلف استفاده شود.

با ما در این بخش همراه باشید تا اطلاعاتی را در خصوص این محصول، ویژگی ها و کاربردهای آن در اختیار شما قرار دهیم. ترکیب طلق PVB و لایه های شیشه که در نهایت شیشه لمینت را می سازد، در واقع با فرآیند فشار و دما به وجود می آید، طلق مورد استفاده باید 0.38 میلی متر، 0.76 میلی متر یا 1.52 میلی متر باشد. این سری از طلق ها در تولید تمامی مدل های شیشه های دوجداره لمینت مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در خصوص این مسئله بدانید آن است که بر اساس نوع کاربرد، تعداد لایه هایی که برای این نوع شیشه در نظر گرفته می شود تعیین می گردد. شیشه لمینت را می توان یکی از نمونه های شیشه ایمنی دانست که با استفاده از لایه های متعدد شیشه تولید می شود و می توان گفت که یکی از مهم ترین محصولات مورد استفاده در دنیای امروز می باشند. در این مقاله با شما همراه هستیم تا اطلاعاتی را در خصوص شیشه لمینت در اختیار شما قرار دهیم.

ویژگی های شیشه لمینت کدام است ؟

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باعث می شود این نمونه شیشه ایمنی امروزه کاربرد بسیار زیادی داشته باشد، آن است که به دلیل وجود طلق های PVB حتی در صورتی که شیشه شکسته شود، قطعات آن خرد نشده و شیشه فرو نریزد.

همین مسئله باعث می شود که بتوانیم از این نمونه شیشه در محیط هایی که احتمال بروز حوادث طبیعی بسیار بالاست استفاده گسترده ای داشته باشیم. همچنین این نمونه شیشه برای زیرسازی، طراحی دکوراسیون و حتی در طراحی پلکان نیز مورد استفاده قرار گیرد.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به مقاومت بالا در مقابل آتش سوزی اشاره نمود. نمونه ای از شیشه لمینت در بازار وجود دارد که در لایه های آن از انواع مختلف شیشه استفاده می شود و همین امر باعث می شود که شیشه طول عمر بالاتری را داشته باشد، کارایی بیشتری به خود بگیرد و بتوانیم از آن در تمامی محیط ها استفاده داشته باشیم.

چرا باید از شیشه لمینت استفاده کنیم؟

شیشه لمینت شرکت پنسا معمولا از لایه های مختلف شیشه تشکیل می شود ولی در نهایت به این دلیل که فرآیند تولید با فشار و حرارت بسیار زیادی همراه است، شیشه به صورت یکپارچه تشکیل می شود و می توان گفت که مقاومت بالای این سری از شیشه ها در مقابل ضربه بوده است که باعث می شود از آن استفاده داشته باشیم. این محصول همچنین به عنوان عایق صدا نیز شناخته می شود.

امروزه انواع شیشه لمینت برای کاربرد در دکوراسیون داخلی در مدل های مختلف و حتی به صورت رنگی و با استفاده از شیشه فلوت نیز تولید می شود و می توان گفت که برای ویترین فروشگاه ها و در ساختمان ها یکی از بهترین گزینه ها از لحاظ ایمنی و زیبایی به شمار می رود.

ما در این صفحه در خصوص چگونگی تولید و ویژگی های شیشه لمینت با شما صحبت کردیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

شیشه لمینت شرکت پنسا

شیشه لمینت چیست؟

همان طور که به خوبی میدانید شیشه لمینت یکی از شیشه های ضد سرقت سکوریت محسوب میشود که مهمترین کارایی آن ها در طلا فروشی ها، موزه ها و صرافی ها برای بالا بردن سطح امنیت است.به طور خلاصه شیشه لمینیت در نمای داخل و خارج میتواند مورد مصرف قرار گیرد و این شیشه از روی هم قرار گرفتن دو یا چند لایه شیشه به وسیله ی لایه میانی به یک دیگر اتصال پیدا کرده و از شیشه های ایمنی محسوب میشود و لایه پی وی بی در زمان ساخت به شیشه می چسبد و باعث به وجود اوردن پیوستگی فیزیکی و شیمیایی میگردد.

این شیشه عایق بسیار قوی در برابر صدا و باعث کاهش اشعه UV می شود شیشه لمینت مدل های مختلفی دارد که انها را بر اساس ضریب استحکام تقسیم بندی میکنند.

شیشه های معمولی زمانی که می شکنند به خرده شیشه های تیز تبدیل میشوند ولی این شیشه زمانی که میشکند تیکه های آن مانند شیشه های ساده خطرناک نمیباشد و به هزار تیکه که نوک تیزی ندارند تقسیم میشوند برای همین در زمان بروز حادثه حالت صافی به خود میگیرد و شیشه پودر شده و با کشش و چسبندگی همگی به خود جذب میشوند و از ریزش جلوگیری میشود.

این نوع شیشه بیشتر در اتومبیل کاربرد دارد و در حال حاضر شیشه ی جلویی تمامی خودروها از شیشه لمینیت بوده. و لایه هایی که به عنوان لایه میانی در شیشه لمینیت مورد استفاده قرار میگیرند شامل :
SGP
PVB
EVA
همچنین شیشه های لمینیت سه ویژگی عایق حرارتی. کاهش الودگی صوتی. و امنیت را یکجا در بردارند .

پادکست صوتی معرفی و ساخت شیشه لمینت

021-44000098