ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال پنسا

اشتراک :

پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال پنسا

یکی از انواع پنجره که امروزه دارای عملکرد بسیار زیادی بوده و در بازار بسیار مورد توجه قرار گرفته است را می توان پنجره آلومینیوم دانست. در واقع این محصول در مدل های مختلفی تولید شده است و می تواند یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما باشد. در این پست شما را بیشتر با پنجره دوجداره نرمال آلومینیومی پنسا آشنا می کنیم. یکی از انواع پنجره آلومینیوم که بسیار مورد توجه قرار گرفته است را می توان محصولات نرمال دانست که برای شهرهای بزرگ و کوچک می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. پنجره های آلومینیوم به زیبایی طراحی شده اند و می توانند در تمامی ساختمان ها مورد استفاده قرار گیرند. به طور کلی می توان گفت که این سری از پنجره ها که با استفاده از پروفیل آلومینیوم نرمال تولید می شوند می توانند عملکرد بسیار مطلوبی داشته باشند و به این دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفته اند که با ظاهری جذاب در بازار عرضه شده و همچنین می توانند مقاومت بسیار بالایی را از خود به نمایش بگذارند. آلومینیوم یکی از مهم ترین متریالی به شمار می رود که امروزه در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به عملکرد بسیار بالایی که دارد می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. همچنین پنجره آلومینیوم نرمال می تواند عملکرد بسیار مناسبی در مقابل عدم هدر رفت گرما و رطوبت از خود نشان دهد و در کنار آن یک عایق صوتی مناسب نیز به شمار می رود. با توجه به تمامی این مسائل می توان گفت که پنجره آلومینیوم نرمال یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما خواهد بود.

پنجره آلومینیوم نرمال

چرا باید پنجره آلومینیوم نرمال خریداری کنیم؟

پنجره آلومینیوم نرمال که امروزه در بازار عرضه می شود در مدل های مختلفی موجود بوده و با توجه به طیف کارایی که دارد بسیار شناخته شده می باشد. در نظر داشته باشید که این محصول از سوی شرکت پنسا در مدل های لولایی، کشویی و غیره تولید می شود و می تواند برای ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. استفاده از یراق آلات با کیفیت در کنار واشر ها و عایق های مناسب را می توان از جمله مهم ترین ویژگی های این محصول دانست که باعث شده است بسیاری از خریداران به تهیه آن روی بیاورند. پنسا برای این که خرید پنجره آلومینیوم نرمال را تسهیل کند، به شما کمک خواهد کرد تا بهترین محصولات را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. خرید از پنسا همچنین به دلیل ضمانت نامه های ارائه شده می تواند یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما باشد. در صورتی که سوالی در خصوص خرید داشته باشید و یا نمی دانید که کدام مدل از انواع پنجره آلومینیوم می تواند برای شما مفید واقع شود، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

بیشتر بدانیم : مقایسه پنجره ترمال بریک با آلومینیوم نرمال

پنجره آلومنیوم نرمال لولایی

پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال

 پروفیل نرمال:

همان طور که میدانید پنجره های الومینیوم بهترین نوع پنجره ها هستند .اتلاف انرژی پنجره های الومینیومی با شیشه های دوجداره بسیار کم است .و در این پنجره میتوانیم به سبکی - زیبایی و دوام اشاره کنیم. و مقاومت ان در برابر فشارباد و تغییر رنگ در برابر صوتی- رطوبتی میباشد .این نوع پنجره همان گونه که از – افتاب بسیار زیاد است و از ویژگی متفاوت  ان عایق نسبی- حرارتی  رنگ وگستردگی استفاده از یراق الات و بازشوها دارد نیازهای مورد نیاز صنعت را براورده ساخته –تنوع زیادی در برابر فرم  است .

مزایای پنجره الومینیومی دوجداره نرمال:

 محصولی با ویژگی های خاص
 تنوع بسیار زیاد در سیستم های بازشو
 ظرافت و استحکام و نصب بسیار اسان
 جلوگیری از نفوذ گرما و سرما و مقاوم در برابر عوامل جوی

 پنجره دوجداره نرمال از شش قسمت تشکیل شده است که شامل :
 لنگه
 پروفیل فریم
 پروفیل سری
 پروفیل زهوار
 یراق الات
 واشرها

پنجره آلومینیوم نرمال کشویی
پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال

نتیجه گیری

امروزه پنجره آلومینیوم در مدل های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود تا شما بتوانید بر این اساس نسبت به خرید این محصولات اقدام کنید. ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در خصوص پنجره آلومینیوم نرمال در اختیار شما قرار دهیم. در نظر داشته باشید که محصولات پنسا بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید شده اند و از این روی شما می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده داشته باشید. در صورتی که می خواهید یک پنجره با کیفیت خریداری کنید، محصولات پنسا می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد.

021-44000098