ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

محصولات شرکت پنسا انواع شیشه های دوجداره صنعتی

اشتراک :
دسته بندی محصولات
شیشه دوجداره ساده پنسا
شیشه دوجداره ساده پنسا

شیشه های دوجداره خواص بسیار خوبی دارند که از جمله مهم ترین آن ها، عایق سازی مناسب ساختمان در مقابل س ...

شیشه سه جداره ساده پنسا
شیشه سه جداره ساده پنسا

شیشه سه جداره به طور کلی می توان گفت که شیشه دو جداره و شیشه سه جداره هر دو از یک خانواده می باشند و ...

شیشه دوجداره رفلکس رنگی محصول شرکت پنسا
شیشه دوجداره رفلکس رنگی محصول شرکت پنسا

شیشه رفلکس رنگی شیشه رفلکس به عنوان یکی از مهم ترین انواع شیشه های ساختمان شناخته می شود و امروزه مو ...

شیشه دوجداره سکوریت محصول شرکت پنسا
شیشه دوجداره سکوریت محصول شرکت پنسا

شیشه سکوریت نوعی شیشه نشکن با مقاومت بالا در برابر حرارت و ضربات مکانیکی می باشد که به مراتب دارای ف ...

شیشه دوجداره لمینت محصول شرکت پنسا
شیشه دوجداره لمینت محصول شرکت پنسا

یکی از انواع شیشه های مورد استفاده در دنیای امروز را می توان شیشه لمینت دانست که در واقع ترکیبی از ل ...

شیشه دوجداره هوشمند محصول شرکت پنسا
شیشه دوجداره هوشمند محصول شرکت پنسا

همان طور که میدانید با عبور کریستال از داخل شیشه و تغییر کردن رنگ شیشه هشمند از مات به کدر میتوانیم ...

شیشه دوجداره جورجین بار محصول شرکت پنسا
شیشه دوجداره جورجین بار محصول شرکت پنسا

شیشه جورجین بار دوجداره شیشه دکوراتیو جورجین بار در واقع نمونه ای از شیشه دوجداره است که در میان جد ...

شیشه دوجداره کرکره دار ولومی محصول شرکت پنسا
شیشه دوجداره کرکره دار ولومی محصول شرکت پنسا

به طور کلی می توان گفت که شیشه کرکره دار یک نسل جدید از انواع شیشه دوجداره و سه جداره می باشد و با و ...

شیشه دوجداره دکوراتیو سند بلاست محصول شرکت پنسا
شیشه دوجداره دکوراتیو سند بلاست محصول شرکت پنسا

شیشه های سند بلاست برای اولین بار در سال 1874 میلادی تولید شدند و امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، ...

شیشه محدب محصول شرکت پنسا
شیشه محدب محصول شرکت پنسا

پنجره دوجداره در مدل های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود. باید در نظر داشته باشیم که استفاده ...

محصولات شرکت پنسا انواع شیشه های دوجداره صنعتی

شیشه دوجداره هوشمند اسمارت ویو

تکنولوژی های مدرن مختلفی برای صنعت ساختمان سازی ایجاد شده است که می تواند زندگی را برای ما بسیار ساده تر کند. شیشه هوشمند اسمارت ویو نیز یکی از همین تکنولوژی ها به شمار می رود که امروزه در دسترس شما قرار گرفته و می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. باید در نظر داشت که این سری از شیشه های هوشمند شرکت پنسا یک لایه کریستال مایع را در میان خود دارند. این کریستال با جریان الکتریکی تغییر حالت می دهد و با توجه به شیوه جهت گیری مولکول ها، شیشه هوشمند اسمارت ویو به حالت مات تغییر حالت می دهد و شما می توانید دید را کور کنید. با وجود این مسئله می توان گفت که این محصول کارایی بسیار بالایی داشته و می تواند یکی از بهترین انتخاب ها به شمار رود. شیشه هوشمند اسمارت ویو به خصوص برای محیط های جلسه کاری می تواند گزینه ای مناسب باشد و در اداره ها و دفاتر کاری بیشترین کاربرد را دارد. با این حال استفاده از این محصول برای سرویس بهداشتی و حمام نیز می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. در صورتی که می خواهید از این محصول در محیط های مختلف استفاده داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در شرکت پنسا در ارتباط باشید و در خصوص استفاده از این محصول اطلاعات لازم را به دست بیاورید.

ادامه مطلب همراه با عکس و فیلم شیشه هوشمند...

شیشه دوجداره دکوراتیو سند بلاست پنسا

شیشه های سند بلاست برای اولین بار در سال 1874 میلادی تولید شدند و امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، در مدل های مختلفی ساخته شده اند. این نمونه از شیشه دکوراتیو به صورت مات تولید می شود و شما می توانید در محیط های مختلفی از آن استفاده داشته باشید. در تولید شیشه سند بلاست، مرحله ای وجود دارد که متریال شیشه به صورت گداخته هستند و در این مرحله با استفاده از دستگاه مخصوصی، شن های ریز به شیشه اضافه می شود و با توجه به سرعت بالای انجام این عمل، طرحی به شیشه اضافه می شود. در نظر داشته باشید که انواع طرح ها و مدل ها در دسترس شما می باشند تا بتوانید شیشه سند بلاست با طرح اختصاصی خود را اجرا کنید .در نهایت نیز باید گفت که با توجه به امکان اجرای طرح با سلیقه شما، این آزادی به شما داده می شود که در طراحی دکوراسیون داخلی از شیشه سند بلاست شرکت پنسا همانطور که علاقمند هستید استفاده کنید. زمانی که شما از اجسام شیشه ای برای دکوراسیون داخلی یک ساختمان استفاده کنید، در واقع از شیشه دکوراتیو استفاده کرده اید. می توان گفت که امروزه استفاده از این نمونه شیشه با گسترش بسیار زیادی همراه شده است و همچنین پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که شیشه دکوراتیو در انواع مختلفی تولید و در بازار عرضه شود. شیشه های دکوراتیو اگر به جا استفاده شوند، علاوه بر کاربرد زیبایی، می تواند کارایی بسیار بالایی را نیز داشته باشد.

ادامه مطلب همراه با عکس و فیلم شیشه سندبلاست...

 نمای شیشه دوجداره اسپایدر

نمای شیشه ای اسپایدر امروزه به یکی از مدرن ترین شیوه های نمای ساختمان ها شناخته می شود و شیشه دوجداره اسپایدر به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای ساختمان ها به شمار می رود. در این مقاله با شما همراه خواهیم بود تا اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم که قطعا برای شما مفید واقع خواهد شد. استفاده از این نمونه نما امروزه بسیار گسترده شده است و باعث می شود که شما بتوانید از آن در محیط های مختلفی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که نمای شیشه اسپایدر، بر خلاف تصور بسیاری که شیشه ها را بسیار شکننده و نامطمئن برای استفاده در نما می دانند، با مقاومت بسیار بالایی تولید می شود و می تواند در هنگام بروز بلایای طبیعی همچون طوفان، زلزله، آتش سوزی و غیره از خود استحکام بسیار بالایی را نشان دهد و از این روی می توان گفت که شیشه اسپایدر به یکی از مهم ترین انتخاب ها برای ساختمان های مهمی همچون بانک ها تبدیل شده است. از مهم ترین مزایایی که می توان برای این محصول بیان نمود، وزن بسیار پایین این نمونه از نما بیان نمود. زیبایی نیز از دیگر ویژگی های این محصول می توان به امکان نصب بسیار آسان اشاره نمود. همچنین شفافیت بسیار بالای شیشه دوجداره اسپایدر شرکت پنسا باعث می شود تا به عنوان یکی از بهترین انواع گزینه ها برای نمای ساختمان ها تبدیل شود. از شیشه اسپایدر بیشتر در ساختمان هایی استفاده می شود که کاربری آن ها غیر مسکونی است ولی در برخی از ساختمان های مسکونی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در مقابل تمامی مزایا و خصوصیات این محصول باید گفت که شیشه اسپایدر باید گفت که برای پیاده سازی این نمونه از نمای شیشه ای، باید محاسبات بسیار دقیق انجام شود.

ادامه مطلب همراه با عکس و فیلم شیشه اسپایدر...

شیشه دوجداره جورجین بار شرکت پنسا

شیشه دکوراتیو جورجین بار در واقع نمونه ای از شیشه دوجداره است که در میان جداره های آن از میله های آلومینیومی برای طرح و شکل استفاده می شود. شیشه جورجین بار را می توان یکی از مهم ترین گزینه ها برای استفاده در پروفیل های آلومینیومی دانست و با رنگ های مختلفی در بازار عرضه می شود. شیشه های جورجین بار شرکت پنسا که شیشه های دکوراتیو شناخته می شوند شیشه های مزین به شبکه های تزئینی Georgia bar  می باشند که قابلیت ارائه در طرح ها و نقش های مختلف را دارند و به دلیل قرار گیری مابین دو جداره شیشه در طول عمر خود تمیز و زیبا می مانند و هم چنین تبادل حرارت در درزها به صورت قابل توجه ای کاهش می یابد و اتلاف انرژی کمتر می باشد. این سبک تلفیقی از معماری سنتی ،کلاسیک و باستانی می باشد که از انگلستان سرچشمه گرفت و در زیبایی ساختمان ها یی با معماری خاص تاثیر بسزایی دارد.معایب شیشه های جورجین بار : در ابعاد بزرگ پنجره ها هنگام باز و بسته شدن لنگه میله های جورجین دچار لرزش و لمبر میشوند هر چند امروزه در شرکت پنسا با استفاده از تکنولوژی های بست مقاومتی این ارتعاشات و لرزش ها را به حداقل رسانده ایم اما همچنان استفاده از میله های جورجین در میان شیشه ها با ابعاد بزرگ که در لنگه پنجره ها قرار می گیرند هنگام باز و بسته شدن دچار تکان و لرزش می شوند. دیگر معایب پنجره با طرح ها و شیشه های جورجین بار میتوان به تولید زمانبر و حساس ان اشاره کرد. از آنجایی که پروفیل های دکوراتیو جورچین می بایست در میان شیشه ها قرار بگیرند تولید و چیدمان این میله ها مابین شیشه برای تولید کنندگان با چالشی فراوان همراه است از این رو می توان شیشه های دوجداره جورجین را به عنوان کالایی تجملاتی با تولید زمانبر و حساس نام برد.

ادامه مطلب همراه با عکس و فیلم شیشه جورجین بار...

شیشه دوجداره لمینت شرکت پنسا

کی از انواع شیشه های مورد استفاده در دنیای امروز را می توان شیشه لمینت دانست که در واقع ترکیبی از لایه های مختلف شیشه با طلق PVB می باشد. این محصول با وجود کارایی که دارد امروزه بسیار شناخته شده است و مورد استفاده قرار می گیرد. مقاومت بالای شیشه لمینت باعث شده است تا از این کالا به صورت گسترده ای در محیط های مختلف استفاده شود ویژگی های شیشه لمینت کدام است ؟ یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باعث می شود این نمونه شیشه ایمنی امروزه کاربرد بسیار زیادی داشته باشد، آن است که به دلیل وجود طلق های PVB حتی در صورتی که شیشه شکسته شود، قطعات آن خرد نشده و شیشه فرو نریزد. همین مسئله باعث می شود که بتوانیم از این نمونه شیشه در محیط هایی که احتمال بروز حوادث طبیعی بسیار بالاست استفاده گسترده ای داشته باشیم. همچنین این نمونه شیشه برای زیرسازی، طراحی دکوراسیون و حتی در طراحی پلکان نیز مورد استفاده قرار گیرد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به مقاومت بالا در مقابل آتش سوزی اشاره نمود. نمونه ای از شیشه لمینت در بازار وجود دارد که در لایه های آن از انواع مختلف شیشه استفاده می شود و همین امر باعث می شود که شیشه طول عمر بالاتری را داشته باشد، کارایی بیشتری به خود بگیرد و بتوانیم از آن در تمامی محیط ها استفاده داشته باشیم. چرا باید از شیشه لمینت استفاده کنیم؟ شیشه لمینت شرکت پنسا معمولا از لایه های مختلف شیشه تشکیل می شود ولی در نهایت به این دلیل که فرآیند تولید با فشار و حرارت بسیار زیادی همراه است، شیشه به صورت یکپارچه تشکیل می شود و می توان گفت که مقاومت بالای این سری از شیشه ها در مقابل ضربه بوده است که باعث می شود از آن استفاده داشته باشیم...

ادامه مطلب همراه با عکس و فیلم شیشه لمینت...

شیشه دوجداره سکوریت شرکت پنسا

شیشه دوجداره سکوریت نوعی شیشه نشکن با مقاومت بالا در برابر حرارت و ضربات مکانیکی می باشد که به مراتب دارای فرآیند تولید پیچیده تری نسبت به تولید شیشه های معمولی می باشد. نحوه فرآیند تولید شیشه دوجداره سکوریت بدین صورت می باشد که در ابتدا شیشه توسط ابزار مخصوص برش در ابعاد و اندازه های دلخواه برش داده می شود. ( باید بیان کرد که شیشه سکوریت بعد از گذراندن فرآیند تولید، امکان برش زدن آن وجود نخواهد داشت). بنابراین بعد از برش دادن، چهار لبه شیشه را سنگ دیاموند می زنند. سپس شیشه را در کوره های مخصوصی که دمای آن در حدود 625 درجه سانتی گراد می باشد، تحت حرارت شدید قرار می دهند. بعد از گذراندن این مرحله شیشه حرارت دیده وارد مرحله سرد شدن توسط باد شدید قرار می گیرد. ( اگر فرآیند سرد شدن شیشه به آرامی صورت گیرد، شیشه نیمه سکوریت حاصل می شود). شیشه حرارت دیده تحت باد به سرعت سرد و خنک می شود که در نتیجه تنش هایی به آن وارد می شود. در سطح شیشه، تنش فشاری و تنش کششی هم در مرکز آن رخ می دهد. در واقع در این مرحله شیشه تحت شوک قرار گرفته که با گذراندن موفقیت آمیز از این مرحله، مقاومت و استحکام بسیار بالایی هم در برابر ضربه، حرارت، رطوبت و سرمای بالا برخوردار خواهد شد. از این رو در اکثر تولیدات شرکت پنسا از شیشه سکوریت استفاده میشود...

ادامه مطلب همراه با عکس و فیلم شیشه سکوریت...

شیشه دوجداره ساده پنسا

شیشه های دوجداره خواص بسیار خوبی دارند که از جمله مهم ترین آن ها، عایق سازی مناسب ساختمان در مقابل سرما و گرما می باشد. این در حالی است که بحث به این جا ختم نشده و ما می توانیم مقاومت بسیار بالاتری را از پنجره دوجداره که از شیشه های دوجداره استفاده می کند انتظار داشته باشیم. همچنین ورود گرد و غبار با استفاده از این محصول به شدت کاهش پیدا می کند و به دلیل عایق بندی مناسب سر و صدا می توانیم این انتظار را داشته باشیم که این سری از شیشه ها گزینه ای مناسب به خصوص برای ساختمان ها در مکان های پر سر و صدا به شمار می روند.. ..

ادامه مطلب همراه با عکس و فیلم شیشه ساده...

شیشه سه جداره ساده پنسا

شیشه سه جداره به پنجره هایی اطلاق می شود که از سه لایه شیشه و دو لایه اسپیسر تشکیل شده اند و عایق بسیار خوب گرما و صدا به شمار می روند. در این بخش با شما همراه هستیم تا ضمن معرفی این محصول، آن را با شیشه دوجداره مقایسه کنیم. به طور کلی می توان گفت که شیشه دو جداره و شیشه سه جداره هر دو از یک خانواده می باشند ولی در مدل دو جداره، از دو لایه شیشه فلوت استفاده می شود که با یک فاصله خاص تعیین شده توسط اسپیسر قرار گرفته اند و در میان آن ها انواع گازها مانند گاز آرگون تزریق می شود تا خاصیت عایق بودن پیدا کند. این سری از محصولات به دلیل قیمت مناسب و همچنین کیفیت بالایی که دارند بسیار شناخته شده می باشند و در بیشتر ساختمان های امروزی مورد استفاده هستند...

ادامه مطلب همراه با عکس و فیلم شیشه سه جداره...

شیشه دوجداره رفلکس رنگی

شیشه رفلکس به عنوان یکی از مهم ترین انواع شیشه های ساختمان شناخته می شود و امروزه مورد استفاده در بسیاری از ساختمان ها بوده و با کیفیت بسیار زیادی در بازار عرضه می شود. شما می توانید شیشه دوجداره رفلکس را با قیمت بسیار مناسبی خریداری کنید. در این مقاله با شما همراه هستیم تا این محصول را به شما معرفی کنیم. استفاده از نمای شیشه ای در ساختمان ها به یکی از بهترین انتخاب ها از لحاظ وزن، استحکام، قیمت و سایر مشخصات تبدیل شده است. شیشه رنگی رفلکس یکی از انواع شیشه نمای ساختمان می باشد که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در واقع این محصول قادر است تا در حدود 37 درصد از نور خورشید را بازتاب داده و در عین حال میزان 61 الی 63 درصد از نور خورشید را رد می کند...

ادامه مطلب همراه با عکس و فیلم شیشه رفلکس...

انواع شیشه چندجداره صنعتی

امروزه انواع شیشه چندجداره صنعتی در بازار عرضه می شود و شما می توانید آن را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. در نظر داشته باشید که تولید صنعتی شیشه نسبت به شیشه های دستی تولید شده و چندجداره دارای عملکرد بسیار بالایی می باشد و شما می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده داشته باشید. در نظر داشته باشید که انواع شیشه چندجداره به صورت صنعتی و دستی تولید می شود و ما در این مقاله قصد داریم که بیشتر در خصوص محصولات صنعتی با شما صحبت داشته باشیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. تولید انواع شیشه چندجداره به حدود 200 سال پیش باز می گردد و در ابتدا روش های ساده به جای روش های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. تولید دستگاه های صنعتی باعث شده است که این محصول امروزه به صورت صنعتی تولید شده و شیشه چندجداره صنعتی جایگزین شیشه های ساده شده اند. چرا محصولات صنعتی بهتر اند؟ به این دلیل که شما می توانید انتظار داشته باشید که این سری از محصولات عایق حرارتی و صوتی بهتری هستند، دقیق تر تولید می شوند و طول عمر بالاتری هستند. در ادامه بیشتر در خصوص فرآیند تولید در زمینه شیشه چندجداره در اختیار شما قرار می دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

شیشه چندجداره صنعتی

شیشه چندجداره صنعتی چطور تولید می شود؟

در تولید شیشه چندجداره صنعتی، از ابزارآلات صنعتی و پیشرفته به صورت اتوماتیک استفاده می شود. تزریق گاز آرگون به وسیله تجهیزات صنعتی انجام می شود که در نهایت باعث افزایش عملکرد و طول عمر شیشه و پنجره خواهد شد. این مدل از انواع شیشه های چندجداره به این دلیل که بهتر عایق بندی می شوند، دچار مه زدگی میان دو لایه نمی شوند و همچنین عایق بهتری نسبت به محصولات دستی هستند. ضریب انتقال بسیار پایینی داشته و با دقت بسیار بالایی از لحاظ ابعاد و ضخامت تولید می شوند و از این روی می توان گفت که شیشه چندجداره صنعتی یکی از بهترین جایگزین های شیشه های سنتی به شمار می روند. در صورتی که قصد استفاده از این سری محصولات را داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را در خصوص خرید و استفاده از این سری شیشه ها بپرسید. شیشه چندجداره صنعتی بهترین گزینه پیش رو برای استفاده در پنجره های یو پی وی سی و آلومینیومی به شمار می رود و در تولید پنجره های عایق می توانند عملکرد بسیار بالایی را از خود نشان دهند. از این روی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.
 

شیشه چندجداره صنعتی چیست؟

آنچه که به عنوان شیشه صنعتی شناخته می شود سابقه ای 200 ساله دارد . شیشه های دوجداره در ابتدا به صورت غیر صنعتی و با ساده ترین امکانات کارگاهی تولید می شدند .همگام با دستیابی به تکنولوژی در چند دهه اخیر ، دگرگونی عظیمی در ساخت شیشه های صنعتی بوجود آمد . دستگاههای حمل اتوماتیک ، میزهای برش استاندارد ، شستشوی مکانیزه ، بوتیل زن ، استفاده از رطوبت گیر و عایق پلی سولفید و تزریق گازهای آرگون و کرپتون بین دو لایه شیشه ، سبب تولید نسل تازه ای از شیشه های دو جداره شدند که از خصوصیات بهتر در تبادل حرارت و جلوگیری از صدا ، استحکام بالاتر، زیبایی و طول عمر بیشتری برخوردارهستند.  از جمله مشکلاتی که در شیشه های دو جداره صنعتی ساخته شده به روش غیر صنعتی بوجود میآید به موارد زیر می توان اشاره نمود :

  • مه آلودگی داخل دو لایه شیشه
  • عدم چسبندگی لازم لایه های شیشه به فاصله گذار به دلیل پرس نشدن
  • قرار گرفتن رطوبت گیر در مجاورت هوا و از دست رفتن خاصیت رطوبت گیری آن
  • عدم یکنواختی عایق ثانویه و قابلیت نفوذ هوا به داخل دو لایه شیشه
  • احتمال شکستگی به طور نامحسوس در لایه های کناری و گوشه های شیشه
  • عدم عایق صوتی مناسب

شیشه های صنعتی در مقایسه با شیشه معمولی از مزایای زیر برخوردارند

  • کاهش ضریب انتقال حرارت و در نتیجه صرفه جویی در میزان مصرف انرژی در حدود 40 تا 50 درصد
  • کاهش ضریب انتقال صوت و در نتیجه کاهش شدت صدا در حدود 30 الی 45 دسی بل
  • جلوگیری کامل از عبور گرد و غبار
  • اضافه می نماید کاربرد شیشه دو جداره در پنجره های با قاب ساخته شده از پروفیل های یو پی وی سی و یا آلومینیوم عایق شده، مکمل مزایای شیشه های دو جداره است و کاربرد شیشه دو جداره در قابهای آهنی و آلومینیومی که عایق حرارت و صوت نیستند توصیه نمی شود

امروزه کارشناسان معتقد هستند 40 درصد اتلاف انرژی منازل از طریق پنجره صورت میگیرد، یکی از راه حل هایی که میتوانیم  از انرژی جلوگیری کنیم  استفاده از درب پنجره دوجداره با شیشه دوجداره میباشد .
شیشه های دوجداره انرژی حرارتی را حفظ میکنند و باعث کاهش الودگی صوتی درمکان هایی مثل بیمارستان ها موزه ها  کتابخانه ها میشود اخیرا برای اسایش بیشتر مردم، پنجره های وسایل عمومی مانند واگن های قطار و اتوبوس دوجداره شده اند. و با رعایت نمودن اصول مهندسی تا حد زیادی از سر و صدایی در شهرهای بزرگ گرفته شده است . حدودا میانگینی از 50 تا 60 دسبیل در فرکانس صوت
 انواع شیشه های دوجداره صنعتی :

- شیشه ساده: این نوع شیشه از دوجداره شیشه ساده تشکیل شده است
- شیشه رنگی: این نوع شیشه از یک جداره شیشه  رنگی و یک جداره شیشه ساده تشکیل شده است
-شیشه رفلکس : این نوع شیشه دوجداره از یک جداره شیشه  ساده و یک جداره شیشه رفلکس ساخته میشود که جداره شیشه رفلکس باید به بیرون قرار گیرد .شیشه های رفلکس از عبور نور شدید خورشید به شدت جلوگیری میکنند ولی ایراد ان ها این است که داخل  ساختمان را تاریک کرده ودر شب داخل ساختمان نمایان است
-شیشه سکوریت: شیشه های سکوریت برای محل های پرخطر و پروصدا در نظر گرفته میشود شیشه های سکوریت در هنگام شکستن کاملا خرد شده و ایجاد تیکه های بزرگ و خطرناک نمیگردد
3 -لمینیت:شیشه های لمینیت معمولا در کارخانه تولید شیشه دوجداره شیشه ساده به ضخامت 6 میلی متر و یک لایه رزین در وسط انها تشکیل شده است شیشه لمینیت در موقع برخورد مانع سخت به انها خورد نشده و تنها ترک برمیدارد و شیشه های جلو وعقب  خودروها از نوع لمینیت است  

نتیجه گیری

امروزه انواع شیشه دوجداره صنعتی تولید شده به صورت استاندارد که در بازار عرضه می شوند می توانند گزینه ای مناسب برای استفاده در ساختمان ها باشند و با هزینه ای بسیار مناسب در دسترس شما قرار گرفته اند. ما در این مقاله با شما در خصوص ویژگی های شیشه چندجداره صنعتی صحبت کردیم و همچنین به مقایسه آن با محصولات دستی پرداختیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که می خواهید انواع شیشه چندجداره را خریداری کنید، بهتر است به دنبال محصولات صنعتی استاندارد باشید.

021-44000098