ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

شیشه دوجداره دکوراتیو سند بلاست محصول شرکت پنسا

اشتراک :

شیشه دوجداره دکوراتیو سند بلاست محصول شرکت پنسا

شیشه های سند بلاست برای اولین بار در سال 1874 میلادی تولید شدند و امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، در مدل های مختلفی ساخته شده اند.

فیلم راهنمای تولید شیشه دوجداره سند بلاست پنسا

امروزه انواع شیشه های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی و فضاسازی دارای تاثیر بسیار زیادی می باشند و در این میان می توان گفت که شیشه سند بلاست یکی از مهم ترین انواع شیشه دکوراتیو شناخته می شود که با کیفیت بسیار بالایی تولید شده و در بازار عرضه می شود.

این محصول که به عنوان شیشه طرح دار نیز شناخته می شود، در مدل های مناسب با سلیقه مشتری قابلیت تولید داشته و قیمتی که برای آن تعیین می شود بر اساس نوع محصول، ابعاد و نوع مدل طرحی است که بر روی آن پیاده سازی می شود. در این مقاله با شما هستیم تا بیشتر در خصوص شیشه سند بلاست با شما صحبت کنیم.

شیشه سند بلاست چیست؟

شیشه های سند بلاست برای اولین بار در سال 1874 میلادی تولید شدند و امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، در مدل های مختلفی ساخته شده اند. این نمونه از شیشه دکوراتیو به صورت مات تولید می شود و شما می توانید در محیط های مختلفی از آن استفاده داشته باشید.

در تولید شیشه سند بلاست، مرحله ای وجود دارد که متریال شیشه به صورت گداخته هستند و در این مرحله با استفاده از دستگاه مخصوصی، شن های ریز به شیشه اضافه می شود و با توجه به سرعت بالای انجام این عمل، طرحی به شیشه اضافه می شود.

در نظر داشته باشید که انواع طرح ها و مدل ها در دسترس شما می باشند تا بتوانید شیشه سند بلاست را تولید کرده و در بازار در دسترس داشته باشید. اما کاربرد شیشه سند بلاست چیست؟ این سوالی است که شاید برای شما هم پیش آمده باشد و ما در ادامه این مقاله قصد داریم بیشتر در این خصوص با شما صحبت کنیم.

بیشتر بدانید: شیشه هوشمند اسمارت ویو

شیشه سند بلاست چه کاربردی دارد؟

به طور کلی می توان گفت که شیشه های سند بلاست را می توان یکی از محبوب ترین گزینه ها برای فضاسازی داخلی در یک محیط دانست. از این روی برای محیط های خصوصی در منزل و محل کار می تواند کارایی بسیار زیادی داشته باشد، برای مثال استفاده از این محصول برای حمام و سرویس بهداشتی گزینه ای مناسب است و در عین حال برای جداسازی فضای مربوط به جلسات در یک محیط اداری می تواند گزینه ای کاملا مناسب به شمار رود.

در نهایت نیز باید گفت که با توجه به امکان اجرای طرح با سلیقه شما، این آزادی به شما داده می شود که در طراحی دکوراسیون داخلی از شیشه سند بلاست همانطور که علاقمند هستید استفاده کنید. زمانی که شما از اجسام شیشه ای برای دکوراسیون داخلی یک ساختمان استفاده کنید، در واقع از شیشه دکوراتیو استفاده کرده اید.

می توان گفت که امروزه استفاده از این نمونه شیشه با گسترش بسیار زیادی همراه شده است و همچنین پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که شیشه دکوراتیو در انواع مختلفی تولید و در بازار عرضه شود. شیشه های دکوراتیو اگر به جا استفاده شوند، علاوه بر کاربرد زیبایی، می تواند کارایی بسیار بالایی را نیز داشته باشد. با ما در ادامه همراه باشید تا اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

شیشه دکوراتیو سند بلاست چیست؟

از مهم ترین شیشه های دکوراتیو که امروزه در بازار عرضه می شود را می توان شیشه دکوراتیو سند بلاست دانست. این سری از محصولات با پاشیدن نوع خاصی از انواع ماسه برای طرح دادن به شیشه در هنگام تولید و به واسطه دستگاه های سند بلاست ساخته می شود و می تواند کارایی بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی داشته باشد.

انواع شیشه دکوراتیو سند بلاست در مدل های رنگی نیز در بازار عرضه می شود. رنگ کردن این سری از شیشه ها با اضافه کردن عناصر فلزی در هنگام سند بلاست کردن محصول تولید می شود و یا پس از فرآیند تولید و به واسطه رنگ های خاص انجام می شود.

بیشتر بدانیم : شیشه محدب جدید

 

شیشه سند بلاست

انواع شیشه دکوراتیو

شیشه دکوراتیو مات

این نمونه از شیشه ها علاوه بر کاربرد زیبایی، برای کور کردن دید نیز مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. برای تولید این نمونه از انواع شیشه دکوراتیو از اسید استفاده می شود و می توان گفت که یکی از مقاوم ترین و بهترین انواع شیشه های دکوراتیو شناخته می شود.

شیشه دکوراتیو لمینیت رنگی

برای تولید این نمونه از شیشه های دکوراتیو از شیشه های تخت استفاده می شود که روی هم تولید می شوند و به واسطه لایه های PVB بر روی یکدیگر متصل می گردند. این نمونه از شیشه لمینت دکوراتیو به دلیل مقاومت بسیار بالا، زیبایی و همچنین عدم رد شدن اشعه UV در صنعت ساختمان بسیار مورد توجه بوده است.

شیشه دکوراتیو لاکوبل مدل رنگی

شیشه دکوراتیو لاکوبل رنگی به واسطه لایه های PVC که روی آن ها قرار داده می شود تولید شده و ایمنی بسیار بالایی را دارد. این نمونه از شیشه های رنگی به صورت شفاف و مات در بازار عرضه شده و عدم استفاده از مواد شیمیایی در تولید این محصول باعث می شود آلودگی های زیست محیطی به واسطه ساخت شیشه دکوراتیو لاکوبل رنگی ایجاد نشود.

شیشه دکوراتیو طرح سنگ

اگر شیشه دکوراتیو با طرح هایی سنگ مانند در بازار عرضه شوند، به آن ها شیشه دکوراتیو طرح سنگ گفته می شود و در واقع مناسب ساختمان هایی است که المان های طبیعی زیادی در آن ها مورد استفاده بوده است. این نمونه از انواع شیشه های دکوراتیو امروزه بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.

شیشه دکوراتیو طرح شکسته

این نمونه از شیشه دکوراتیو همانطور که از نام آن پیداست، با طرح های شکسته شدن شیشه در بازار عرضه می شود ولی باید توجه داشت که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و شما می توانید از آن ها در محیط های مختلفی استفاده داشته باشید. مقاومت بالای این محصول باعث شده است که از آن ها در پله ها و کف های شیشه ای نیز بتوان استفاده کرد.

شیشه سندبلاست یا شیشه های های طرح دار کدام هستند و چگونه ساخته میشوند؟

با توجه به پیشرفت های اخیر مهندسین طراحی شیشه های سندبلاست به بالاترین حد خود رسیده است که شامل طرح های زیبا و منحصر به فرد میباشد و همین طرح ها سبب میشود پنجره و ساختمان شما نمای زیبا و مورد توجه ایی به خود بگیرد .طراحی نقش های متنوع شیشه های سند بلاست این امکان را به شما میدهد تا ازحریم شخصی خود با طرح های منحصر به فرد محافظت کنید .مزایای شیشه های سند بلاست طراحی زیبا روی شیشه و ایجاد نمای جذاب در داخل و خارج ساختمان

شیشه سند بلاست

نتیجه گیری

شیشه سند بلاست امروزه به یکی از مهم ترین انتخاب ها برای استفاده در محیط های اداری و منازل تبدیل شده است و به طور کلی یکی از نمونه های شیشه مات برای دکوراسیون داخلی به شمار می رود. این شیشه دکوراتیو با کیفیت بالایی در بازار عرضه شده و شما می توانید با خیال راحت از آن در محیط های مختلفی استفاده داشته باشید. در این مقاله به شما در خصوص شیشه سند بلاست توضیحاتی ارائه دادیم و متوجه شدیم که در تولید شیشه سند بلاست، از دستگاه های مخصوصی برای پاشیدن ذرات ریز شن استفاده می شود و همین امر باعث می شود که شیشه بر اساس نوع سلیقه و طرحی که داریم، مات گردد.

پادکست صوتی راهنمای شیشه دوجداره سند بلاست

021-44000098