ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پنجره دوجداره UPVC اسکای لایت پنسا

اشتراک :

پنجره دوجداره UPVC اسکای لایت پنسا

پنجره اسکای لایت چیست؟

پنجره اسکای لایت را می توان به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای ورود نور طبیعی خورشید به داخل سازه در نظر داشت. این محصول با قرارگیری در قسمت سقف سازه، می تواند نور طبیعی را از خود عبور داده و محیط را روشن کند. در این صفحه با ما همراه باشید تا در مورد این محصول بیشتر بدانید. امروزه سقف های شیشه ای راه‌حلی سازگار و زیبا با محیط زیست برای روشنایی ساختمانهای مسکونی و تجاری محسوب می گردند. سقف های شیشه ای با استفاده از نور طبیعی به جای الکتریسیته به عنوان یک منبع نور موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند.

پادکست صوتی معرفی پنجره اسکای لایت

سقف شیشه ای

 از دیگر مزایای سقف های شیشه ای می توان به وجود طرح ها و تکنیک های مختلف در طراحی شیشه ها و امکان ساخت و تولید آنها در ابعاد و سایز های مختلف اشاره نمود که امکان نصب و استفاده را برای کلیه افراد سهل و آسان می نماید. سیستم سقف شیشه ای متحرک برقی یکی از تکنولوژی های جدید در صنعت ساختمان می باشد که توسط ریموت کنترل، باز و بسته می شود. این سیستم به نحوی طراحی شده که وزن حاصل از نزولات جوی را تحمل می کند و با وجود نصب سنسور هوشمند برف و باران در هنگام بارش، سقف به طور اتوماتیک بسته شده و دیگر نیازی به دخالت مصرف کننده نمی باشد.

فیلم معرفی پنجره دوجداره اسکای لایت

کاربرد پنجره UPVC اسکای لایت چیست؟

پنجره UPVC اسکای لایت می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای تامین نور طبیعی روز در یک ساختمان به شمار رود. نورگیرها می توانند با توجه به نوع در تامین گرما هم تاثیرگذار باشند. برای مثال برخی از محصولات پنجره اسکای لایت به گونه ای تولید می شوند که با متمرکز کردن نور خورشید در فصول سرد سال، برای تامین گرما هم مورد استفاده قرار می گیرند. باید توجه داشته باشیم که این محصولات پنسا در تهویه ساختمان نیز کارایی داشته و در برخی از مدل هایی که قابلیت باز شدن در آن ها تعبیه شده است، می توانیم هوای محیط را با هوای بیرون سازگار کنیم.

پنجره دوجداره UPVC اسکای لایت

پیاده سازی و اجرای این سری از پنجره ها یکی از چالش های پیش روی شما خواهد بود. در این مورد چه کار باید انجام دهیم؟ در این مورد توصیه می شود که در هنگام طراحی سازه، اجرای آن و سایر قسمت های ساخت و ساز، حتما با مهندسان و شرکت هایی که در حوزه اسکای لایت تجربه و تخصص لازم و کافی را دارند در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. همچنین می توانید تمامی مراحل پیاده سازی را به این شرکت ها بسپارید.

پنجره اسکای لایت یا پنجره سقفی

بررسی تکنولوژی های مورد استفاده در تولید پنجره اسکای لایت

با رشد و پیشرفت علم و تکنولوژی، تولید پنجره اسکای لایت با کارایی بالاتر و طول عمر بیشتر امکان پذیر شده است. در کنار این مسئله باید به یاد داشته باشیم که امکان استفاده از موتورهای الکتریکی در کنار دستگاه های پنوماتیک، باعث می شود که ما بتوانیم انواع پنجره های اسکای لایت پنسا را به صورت خودکار کنترل کنیم. امکان نصب حسگر برای بسته شدن خودکار در هنگام بارش وجود داشته و امکان تعبیه خروجی اضطراری نیز در این سری از محصولات وجود دارد. پس در صورتی که قصد خرید پنجره اسکای لایت را دارید، حتما با مشاورین پنسا که در این حوزه در حال فعالیت می باشند، در ارتباط باشید.

پنجره اسکای لایت

پنجره اسکای لایت در دنیای ساخت و ساز امروزی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. چرا؟ به این دلیل که تامین نور طبیعی در یک ساختمان با چالش های زیادی همراه بوده و با توجه به ساخت و سازهای انبوه، شاید پنجره های قدیمی نتوانند مانند گذشته در تامین نور طبیعی کارایی داشته باشند. از این روی از پنجره های اسکای لایت استفاده می کنیم که در قسمت سقف ساختمان قرار داده می شود. این دسته از پنجره های پنسا که معمولا به صورت پنجره دوجداره بدون قابلیت باز و بسته شدن تولید می شود را می توان به عنوان جایگزین نورگیرهای قدیمی در ساختمان ها عنوان کرد.

پنجره اسکای لایت سقف شیشه ای

سقف شیشه ای متحرک

 استفاده از این پنجره ها رواج زیادی پیدا کرده است چرا که طول عمر بالایی دارند، بر اساس تکنولوژی های روز دنیا تولید می شوند و همچنین درزگیری آن ها برای عدم ورود رطوبت از محیط بیرون امکان پذیر شده است. باید در نظر داشت که پنجره اسکای لایت در ساختمان ها باید از بهترین متریال تولید شده باشد و از این روی توصیه می شود که حتما برندهای معتبر را مورد استفاده قرار دهید. برای آشنایی بیشتر با این محصول در ادامه با شما همراه هستیم

021-44000098