ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پنجره دوجداره آلومینیومی پانوراما یا گوتینی پنسا

اشتراک :

پنجره دوجداره آلومینیومی پانوراما یا گوتینی پنسا

پنجره آلومینیوم از لحاظ زیبایی و امکان پیاده سازی در مدل های مختلف به عنوان یکی از بهترین محصولات عرضه شده در بازار شناخته می شود و امروزه مدل های بسیار جدید و شکیلی از این محصول تولید و در بازار عرضه می شود که قطعا می تواند برای شما مناسب باشد. برای مثال پنجره آلومینیوم گیوتینی در مدل های مختلفی ساخته می شود و شما می توانید از آن ها استفاده داشته باشید. این سری از پنجره ها به صورت کشویی و عمودی در بازار عرضه می شود و می تواند در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار گیرد.

پادکست صوتی معرفی پنجره پانوراما پنسا

از دیگر کاربردهایی که برای این محصول می توان بیان کرد، استفاده از آن در ویلاها به شمار می رود. این سری از پنجره آلومینیوم که به نام پنجره های پانورامایی نیز شناخته می شود در واقع نوع خاصی از پنجره ها به شمار می رود و با نوع خاص باز و بسته شدن می تواند کارایی بسیار بالایی را از خود نشان دهد. باید در نظر داشت که پنجره گیوتینی نیاز به اشغال محیط زیادی در باز و بسته شدن نداشته و از این روی می تواند یکی از بهترین گزینه ها به خصوص برای ساختمان هایی باشد که محیط آن ها کوچک است. همچنین باید در نظر بگیرید که ابعاد بزرگ نیز برای ساخت این پنجره امکان پذیر بوده و از این روی بسیار شناخته شده می باشد.

ویدیوی معرفی پنجره پانوراما پنسا

از پنجره آلومینیوم گیوتینی در کدام محیط ها بیشتر استفاده می شود؟

یکی از مهم ترین مسائلی که در زمینه پنجره آلومینیوم گیوتینی باید در نظر داشت، آن است که این محصول قابلیت استفاده در محیط های مختلف را دارا می باشد. از رستوران رفته تا پاساژ و ساختمان های مسکونی و یا ویلاها می توانند از این نمونه پنجره آلومینیوم استفاده داشته باشند. در نظر داشته باشید که این محصول در ابعاد بسیار بزرگ نیز قابلیت اجرا را داشته و از شیشه های 8 میل و 10 میل از نوع سکوریت در این محصول استفاده می شود. همچنین در صورتی که بخواهید پنجره های دو جداره را در این محصول مورد استفاده قرار دهید می توانید شیشه های 20 میل را انتخاب و خریداری کنید.

پنجره پانوراما

پنجره پانوراما

در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. برای باز و بسته شدن این نمونه از انواع پنجره آلومینیوم پانوراما به صورت کشویی یا ریلی امکان پذیر است و به صورت بالا به پایین باز و بسته می شود.


پنجره آلومینیوم گیوتینی

خرید اینترنتی پنجره آلومینیوم گیوتینی

نتیجه گیری

امروزه انواع پنجره های گیوتینی در مدل های مختلفی تولید می شود و شما می توانید از آن استفاده بسیار گسترده ای داشته باشید. در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم و در خصوص پنجره آلومینیوم در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در نهایت باید گفت که کارشناسان ما در پنسا می توانند به شما کمک کنند تا بهترین انتخاب را در زمینه پنجره آلومینیوم داشته باشید. امروزه انواع پنجره های آلومینیوم تولید و عرضه شده در بازار می توانند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشند

پنجره پانورامایی

021-44000098