ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پنجره دوجداره آلومینیومی مونوریل پنسا

اشتراک :

پنجره دوجداره آلومینیومی مونوریل پنسا

در دنیای امروز ما شاهد پیشرفت در تولیدات مربوط به ساختمان هستیم و در واقع می توان گفت که پنجره ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند. پنجره مونوریل یکی از بهترین محصولاتی است که در بازار عرضه می شود و شما می توانید این محصول را خریداری کنید. در واقع این محصول در ابتدا برای مناطقی طراحی شد که آب و هوای مدیترانه ای دارند و شباهت بسیار زیادی به پنجره های ریلی داشته و با عایق بندی بسیار مناسبی در بازار عرضه می شوند. در واقع این محصول می تواند با استحکام و مقاومت بسیار زیادی که دارد یکی از بهترین انتخاب ها برای تمامی ساختمان ها به شمار رود.

پادکست صوتی معرفی پنجره مونوریل پنسا

پنجره مونوریل را می توان به عنوان یک جایگزین برای پنجره های کشویی دانست. این سری پنجره با کیفیت و عایق بندی بسیار بهتری نسبت به انواع پنجره کشویی معمولی تولید شده و در بازار عرضه می شود. همچنین تحمل وزن یک تنی این محصول باعث می شود تا کارایی آن بیشتر شود و در کنار آن می توان گفت که زیبایی بیشتر این محصول باعث می شود تا کاربران بیشتری به این محصول روی بیاورند. به یاد داشته باشید که این محصول در مدل های مختلفی تولید شده است و می تواند عملکرد بسیار بالایی برای شما داشته باشد.

ویدیوی معرفی پنجره مونوریل پنسا

تفاوت پنجره مونوریل و پنجره جفت ریل

در انواع پنجره مونوریل ما شاهد آن هستیم که این محصول با یک ریل کار می کند ولی در پنجره های جفت ریل، تعداد ریل ها بیشتر می شود و همین مسئله باعث می شود تا ضخامت پنجره مونوریل بیشتر شود. در نظر بگیرید که محصولات مونوریل نیز امروزه در بازار مانند انواع پنجره جفت ریل با استقبال بسیار زیادی همراه بوده اند و از این روی می توان گفت که در ساختمان های بسیاری شاهد آن می باشیم.


 

پنجره مونوریل چیست؟

انواع پنجره مونوریل و جفت ریل با توجه به نوع کاربردی که دارند در ساختمان های امروزی مورد استفاده قرار می گیرند و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. پنجره مونوریل نسبت به پنجره جفت ریل دارای عملکرد بسیار زیادی می باشد و شما می توانید بر این اساس نسبت به خرید و استفاده از انواع پنجره اقدام کنید. در صورتی که سوالی در خصوص استفاده از انواع پنجره داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را در خصوص نوع استفاده و خرید پنجره مونوریل یا جفت ریل بپرسید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.


 

خرید پنجره مونوریل

نتیجه گیری

امروزه استفاده از پنجره مناسب به عنوان یکی از مهم ترین مسائل پیش روی سازندگان تبدیل شده است و می توان گفت که انواع پنجره مونوریل در مدل های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود. در نظر داشته باشید که انتخاب و خریداری بهترین مدل پنجره مونوریل یا جفت ریل می تواند تاثیر بسیار زیادی در ساختمان داشته باشد و نیاز به بررسی های کارشناسی دارد که در این خصوص شرکت پنسا می تواند به شما کمک کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در خصوص پنجره مونوریل و تفاوت های آن با پنجره جفت ریل را در اختیار شما قرار دهیم.

021-44000098