ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پنجره تک حالته فرانسوی و پنجره دوحالته فرانسوی

  0
 44

معرفی پنجره تک حالته فرانسوی و پنجره دوحالته فرانسوی

پنجره دوجداره از چند لحاظ می تواند یک انتخاب خوب برای ساختمان ها باشد. در واقع یک محصول زیباست و در عین حال کارایی بسیار بالاتری از سایر انواع پنجره برای جلوگیری از هدر رفت انرژی دارد. یکی از انواع پنجره دوجداره که امروزه بسیار مورد استفاده قرار گرفته است را می توان پنجره فرانسوی دانست که در مدل های تک و دو حالته در بازار عرضه می شود و شما می توانید از آن ها استفاده داشته باشید. این محصول با استفاده از پروفیل UPVC و آلومینیوم تولید شده و سازندگان می توانند بر اساس نوع نیاز خود نسبت به خرید آن اقدام کنند. با ما در ادامه همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در خصوص این محصول در اختیار شما قرار دهیم. پنجره فرانسوی به این دلیل مورد توجه بوده است که بیشترین میزان بازشو را داشته و می تواند برای ساختمان های اداری و مسکونی یک گزینه مطلوب به شمار رود. در واقع هر دو لنگه پنجره دوجداره فرانسوی باز می شوند و این مسئله باعث شده است تا کارایی بسیار زیادی برای ساختمان های گوناگون داشته باشد. در صورتی که قصد دارید نسبت به خرید این پنجره اقدام کنید، باید در نظر داشته باشید که این محصول در دو مدل پنجره فرانسوی تک حالته و پنجره فرانسوی دوحالته در بازار عرضه می گردد که در ادامه بیشتر در این خصوص با شما صحبت خواهیم داشت. پنجره دوجداره یک انتخاب بسیار مناسب برای استفاده در ساختمان ها به شمار می رود و به دلیل شکل خاص و زیبای این نمونه از پنجره، استفاده از آن بسیار گسترده شده است. ما در این مقاله با شما همراه هستیم تا اطلاعاتی را در خصوص پنجره تک حالته و دوحالته فرانسوی در اختیار شما قرار دهیم.

پنجره فرانسوی

با پنجره دوجداره فرانسوی مدل تک حالته بیشتر آشنا شوید

پنجره فرانسوی مدل تک حالته بازشو را می توان یکی از مهم ترین نمونه های پنجره دوجداره لولایی دانست که البته با مدل کلاسیک محصول تفاوت های بسیار زیادی دارد. در ابتدا باید در نظر داشته باشید که این محصول می تواند تا حد زیادی در فضا صرفه جویی کرده و هر دو لنگه آن قابلیت باز شدن را دارد. همچنین این محصول می تواند بیشترین میزان دسترسی به فضای باز را برای شما فراهم نموده و از این روی یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما خواهد بود. این مدل از پنجره دوجداره با یک دستگیره در بازار عرضه می شود و به محض باز شدن این دستگیره، دو لنگه به صورت بازشو عمل خواهند کرد و همین مسئله است که باعث می شود این محصول به یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما تبدیل شود. در صورتی که قصد خرید پنجره دوجداره داشته باشید، پنجره فرانسوی تک حالته می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد که امروزه در بازار عرضه شده است و شما می توانید آن را تهیه نمایید.

 پنجره دوجداره فرانسوی تک حالته

 پنجره دوجداره فرانسوی تک حالته پنسا

با پنجره دوجداره فرانسوی مدل دوحالته بیشتر آشنا شوید

در کنار پنجره دوجداره تک حالته فرانسوی، مدل دوحالته نیز یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما می باشد که امروزه در دسترس شما بوده و می توانید از آن استفاده کنید. در واقع باید در نظر داشته باشید که این محصول می تواند از عملکرد بسیار کاملی برخوردار باشد و به این دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفته است که علاوه بر باز شدن از طرفین، قابلیت باز شدن از بالا یا پایین را داشته و در واقع یک پنجره دوجداره کامل به شمار می رود. در بسیاری از ساختمان ها، استفاده از پنجره های دوجداره دوحالته می تواند یک انتخاب استاندارد باشد و از این روی پنجره فرانسوی دوحالته می تواند یک انتخاب بسیار مطمئن به شمار رود. در تولید پنجره های دوحالته فرانسوی از بهترین پروفیل UPVC یا آلومینیوم استفاده می شود و شما می توانید با خیال راحت از این محصول استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در خصوص خرید این محصول داشته باشید نیز می توانید از کارشناسان فروش پنسا بپرسید و اطلاعات خود را در مورد این محصول بیشتر کنید.

پنجره دوجداره فرانسوی دوحالته پنسا

پنجره دوجداره فرانسوی دوحالته پنسا

کاربرد پنجره دوجداره فرانسوی چیست؟

به طور کلی می توان گفت که مهم ترین کاربرد پنجره دوجداره فرانسوی در آن است که هر دو لنگه پنجره قابلیت باز شدن دارند و همین مسئله باعث می شود تا کار کردن با این محصول بسیار ساده باشد. در کنار این مسئله باید توجه داشت که لنگه دوم بازشو را می توانیم به صورت ثابت در موقعیت بسته نگه داریم و لنگه دیگر را باز کنیم و همین مسئله باعث شده است تا کاربرد محصول بسیار کامل باشد و از هر لحاظ بهترین گزینه برای ساختمان ها به شمار رود. در کنار این مسئله همانطور که بیان شد، محصول در مدل های تک حالته و دوحالته در بازار عرضه می شود و شما می توانید کاربرد بسیار مناسبی را از این محصول داشته باشید. نمای بسیار زیبای محصول و استفاده از قالب بدون ستون در این مدل از پنجره دوجداره از دیگر مزایا و کاربردهایی است که برای پنجره فرانسوی می توان بیان کرد. با توجه به تمامی این مسائل می توان گفت که در تمامی ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی می توانیم با خیال راحت از پنجره دوجداره فرانسوی استفاده بسیار گسترده ای داشته باشیم. برای خرید این سری از پنجره ها می توانید نسبت به ثبت سفارش از سوی پنسا اقدام کنید.

پنجره دوجداره فرانسوی

نتیجه گیری

امروزه استفاده از پنجره دوجداره بسیار گسترده شده است و شما می توانید این سری از انواع پنجره را در مدل های مختلف مشاهده کنید. یکی از مدل های پنجره های دوجداره که امروزه در بازار عرضه شده و بسیار پرطرفدار نیز می باشد را می توان پنجره فرانسوی دانست که در مدل های تک و دوحالته در بازار عرضه شده است و شما می توانید از این دو مدل در ساختمان ها بهره بگیرید. ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در خصوص پنجره دوجداره فرانسوی و انواع آن در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که سوالی در خصوص خرید پنجره دوجداره فرانسوی داشته باشید و می خواهید در خصوص این محصول اطلاعات بیشتری به دست بیاورید می توانید با کارشناسان پنسا در ارتباط باشید. پنسا به عنوان یکی از برترین مراکز تولید این محصول و عرضه آن به شمار می رود که محصولات خود را با گارانتی و قیمت مناسب در بازار عرضه کرده است و شما می توانید با خیال راحت از محصولات این شرکت در انواع ساختمان ها استفاده داشته باشید.

اشتراک :

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha


021-44000098