ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

معرفی ۵ برند فعال صنعت درب و پنجره

  0
 5029

لیست شرکت های تولید کننده درب و پنجره upvc

شرکتهای زیادی اقدام به تولید مواد اولیه همچون پروفیل یراق الات و شیشه صنعتی نموداند.

پاسخ بخشی از سوالات شما عزیزان:

تعویض درب و پنجره های قدیمی منزل من به چه صورت انجام میگیرد ؟

در یک کلام به راحتی – برای تعویض درب و پنجره های قدیمی تنها عملیات ساختمانی مربوط به کندن درب و پنجره های قبلی می باشد. برای نصب درب و پنجره های UPVC احتیاج به مصالح ساختمانی نبوده و آنها بوسیله پیچهای مخصوص و فوم مخصوص بر روی قاب درب و پنجره های قبلی نصب می گردد.

برای ارزیابی قیمت تمام شده درب و پنجره uPVC باید چه کار کرد ؟

هر پروژه از اجزای مختلفی تشکیل می شود نظیر پروفیل ، شیشه ، یراق آلات ، دستمزد ، نصب و … در عین حال هر پروژه نیز بسته به نوع طراحی آن نظیر تعداد درب و پنجره ها ، تعداد بازشوها ، نوع بازشوها و … با یکدیگر متفاوت هستند. بدین لحاظ نمی توان بدون اندازه ها و طراحی پروژه ، قیمت دقیقی از آن بدست آورد. اگر شما تمایل دارید که قیمت دقیقی از پروژه خود داشته باشید ، کافیست اندازه ها و طراحی پروژه خود را برای ما ارسال کنید ( با تلفن ، فکس یا email و یا فرم استعلام قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC). ما محاسبات را به صورت کاملاً دقیق با نرم افزار مخصوص صنعت UPVC انجام داده و پیشنهاد قیمترا با جزییات کامل برای شما ارسال می کنیم .برای دریافت استعلام قیمت از راه های ذکر شده می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.

در هنگام ساخت ساختمان چه زمانی درب و پنجره های UPVC نصب می گردند ؟

بر خلاف درب و پنجره های دیگر ، درب و پنجره های UPVC به لحاظ آنکه احتیاج به عملیات ساختمانی ندارند می توان در آخرین مرحله ساخت پیش از رنگ کردن دیوارها و یا نصب کاغذ دیواری نصب گردند. نصب درب و پنجره های UPVC هم روی سنگ و هم روی فریم آهن امکان پذیر است.

مدت زمان انجام و نصب هر پروژه در گروه پنجره پنسا چقدر است؟

به لحاظ آنکه تولید درب و پنجره های UPVC کاملاً مکانیزه بوده و با ماشین آلات پیشرفته انجام می گیرد ، تولید آنها نسبت به درب و پنجره های آهنی ، آلومینیمی و چوبی سریعتر است. نصب درب و پنجره های UPVC نیز احتیاج به عملیات بنایی نداشته و با پیچهای مخصوص به ساختمان متصل شده و با فوم مخصوص درزگیری و عایق می شود. به همین دلیل عملیات نصب نیز بسیار سریع است. به طور مثال برای یک ساختمان ۶ واحدی با تعداد درب و پنجره های استاندارد ، کل پروژه از شروع تولید تا نصب نهایی ۱۵ روز کاری می باشد که شامل ۱۲ روز تولید در کارگاه و ۳ روز نصب در محل پروژه می باشد.
آیا آب به داخل درب و پنجره های UPVC نفوذ می کند ؟
به سبب طراحی خاص درب و پنجره های UPVC که هر فریم به صورت یک تکه می باشد و همینطور استفاده از زوارهای مخصوص به هیچ وجه آب به داخل درب و پنجره های UPVC نفوذ نمی کند. ضمن آنکه محفظه هایی نیز در آن تعبیه می شود که در صورت نفوذ آب ( در هنگام شستشو ) ، آب از انتهای درب یا پنجره تخلیه شده و به داخل نفوذ نکند.
قیمت پنجره یو پی وی سی شرکت گروه پنجره پنسا چگونه است ؟

تمامی محاسبات از قبیل قیمت نهایی ، لیست برش پروفیل ، لیست برش شیشه ، لیست یراق آلات و … با نرم افزار مخصوص صنعت UPVC و توسط کامپیوتر به طور کاملاً دقیق انجام می شود.

قیمت پنجره upvc شامل کدام گزینه ها می شود ؟

قیمت پیشنهادی ما برای هر پروژه شامل درب و پنجره های UPVC ، شیشه ( تک جداره یا دو جداره ) ، یراق آلات مربوطه و نصب در محل می باشد. فریم آهنی ، کندن درب و پنجره های قبلی در پروژه های تعویضی ، آهنگری و حمل درب و پنجره ها و شیشه تا محل پروژه بر عهده مشتری است.

ضمانت نامه 10 ساله پروفیل شامل چه مواردی است ؟ چه مواردی باعث ابطال آن می گردد ؟

ضمانت نامه 1۰ ساله گروه پنجره پنسا در صورت رعایت موارد اشاره شده در استاندارد ۶۸۴۰ موسسه استاندارد تحقیقات صنعتی ایران در ساخت شامل حفظ کیفیت پروفیل از قبیل رنگ ، تغییر ساختار و … می گردد. موارد ذیل باعث ابطال ضمانت نامه می شود :
  1. آسیب های ناشی از قرار گرفتن پروفیل در معرض مستقیم شعله آتش
  2. آسیب های ناشی از نشست ساختمان
  3. آسیب های ناشی از بلایای طبیعی مانند زلزله ، سیل و …

درب و پنجره های UPVC چه رنگی دارند ؟

رنگ اصلی UPVC سفید بوده و هرچه رنگ آن سفیدتر و براق تر باشد بهتر است. یکی از مزایای درب و پنجره های UPVC رنگ سفید آن است که در برابر اشعه ماوراء بنفش ( UV ) که برای انسان مضر می باشد مقاوم است. رنگ پروفیل UPVC مرغوب به مرور زمان نباید تغییر کرده و زرد رنگ شود. یکی از موارد ضمانت نامه 1۰ ساله ما ضمانت تغییر نکردن رنگ پروفیل درب و پنجره های تولید ما در طی ۲۰ سال می باشد. در مورد ساختمانهایی که به لحاظ رنگ نمای ساختمان احتیاج به درب و پنجره های رنگی دارند ، این امکان وجود دارد که با ورقه های مخصوص رنگی ، پروفیل UPVC را لمینت کرده و آنرا به رنگ دلخواه تغییر داد.

چگونگی نصب درب و پنجره UPVC گروه پنجره پنسا چگونه است ؟

درب و پنجره UPVC ابتدا به وسیله پیچهای مخصوص به قاب فلزی تعبیه شده در ساختمان متصل گردیده و سپس با فوم مخصوص درزگیری و عایق بندی می شود. فوم مخصوص نصب در ابتدا به صورت ژله بوده و پس از چند ساعت بعد از نصب سخت شده و با افزایش حجم خود باعث استحکام بسیار زیادی می گردد. در نهایت با ماستیک محل نصب تسطیح می گردد. 
اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha


021-44000098