ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پروفیل بازسازی پنسا

اشتراک :

پروفیل UPVC بازسازی پنسا

پروفیل بازسازی امروزه به یکی از مهم ترین گزینه ها برای باز تولید پنجره های قدیمی تبدیل شده است و در واقع یک محصول تقویت شده می باشد که برای تعویض درب و پنجره های قدیمی به کار برده می شود.

ویديوی معرفی پروفیل های بازسازی پنسا

با ما در این بخش همراه باشید تا اطلاعاتی را در خصوص ویژگی های این محصول با شما به اشتراک بگذاریم. امروزه استفاده از انواع پروفیل ها برای تولید پنجره ها بسیار گسترده شده است و باید در نظر داشته باشید که پروفیل UPVC در مدل های مختلفی تولید می شود.

در نظر داشته باشید که استفاده از پنجره های دو جداره تنها برای ساختمان های نوساز نبوده و در شهرهای بزرگ با توجه به میزان آلودگی صوتی و همچنین ویژگی های دیگری مانند هدر رفت انرژی باعث می شود تا بسیاری از ساختمان ها، به دنبال آن باشند که بدون تخریب، از پنجره یو پی وی سی دوجداره استفاده داشته باشند که در این صورت می توان گفت پروفیل بازسازی می تواند گزینه ای مناسب باشد و می توانیم از آن استفاده داشته باشیم.

در نظر داشته باشید که در کنار پروفیل معمولی که در ساخت پنجره های دوجداره استفاده می شود، با پروفیل بازسازی دارای تفاوت هایی می باشد که البته ما در این بخش قصد داریم به بررسی این تفاوت ها بپردازیم و در کنار آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. در نظر داشته باشید که پروفیل بازسازی با مقاومت بالا، بیشتر برای استفاده در تولید پنجره های دو جداره بر اساس فریم های قدیمی به کار برده می شود.

پروفیل بازسازی پنجره چیست و چه تفاوت هایی با پروفیل معمولی دارد؟

همانطور که بیان شد، پروفیل بازسازی را می توان یکی از بهترین گزینه ها برای باز تولید پنجره های قدیمی دانست که در صورت استفاده از آن دیگر نیازی به تعویض درب و پنجره های قدیمی نبوده و شما می توانید پروفیل بازسازی را بر روی فریم قدیمی نصب کرده و از آن استفاده داشته باشید. در نظر داشته باشید که پروفیل بازسازی نسبت به پروفیل معمولی دارای مقاومت بیشتری بوده و معمولا با لبه  سانتی که دارند می توانند عملکرد بهتری در عایق بندی داشته باشند و از این روی بسیار مورد توجه بوده است و شما می توانید از این محصول برای ساختمان های قدیمی استفاده داشته باشید.

پروفیل بازسازی همچنین می تواند در پنجره های UPVC که با کیفیت نه چندان زیادی تولید شده اند نیز می تواند کاربرد داشته باشد. معمولا از این نمونه پروفیل ها بیشتر در محیط هایی که میزان حرارت بسیار بالاست و یا سر و صدای زیادی وجود دارد استفاده می شود و پروفیل معمولی نمی تواند کارایی زیادی در این محیط ها داشته باشد.

 پروفیل بازسازی با لبه پرواز ۴ سانتی متری

 پروفیل بازسازی با لبه پرواز ۴ سانتی متری

سطح مقطع  پروفیل بازسازی با لبه پرواز ۴ سانتی متری

 پروفیل بازسازی با لبه پرواز ۴ سانتی متری

ما در شرکت پنسا از سری کامل پروفیل های بازسازی استفاده میکنیم که در شرایطی که قاب پنجره قدیمی از داخل نیاز به پوشش بیشتری داشته باشد، از پروفیل های بازسازی با لبه پوشش 4 یا 6 سانتی استفاده میکنیم و همچنین برای پوشش کامل نمای بیرون فریم قدیمی، از پروفیل های کاور بازسازی استفاده میکنیم. پنسا تنها تولید کننده سری کامل پروفیل های بازسازی و اولین تولید کننده پروفیل بازسازی با لبه پروازی ۶ سانتی متری در ایران میباشد.

 پروفیل بازسازی با لبه پرواز ۶ سانتی متری

 پروفیل بازسازی با لبه پرواز ۶ سانتی متری

سطح مقطع پروفیل بازسازی با لبه پرواز ۶ سانتی متری

 پروفیل بازسازی با لبه پرواز ۶ سانتی متری


در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو جداره قسمتی از پنجره قدیمی یا همان قاب پنجره در داخل دیوار باقی میماند که میتوان این قاب را با استفاده از انواع پروفیل بازسازی پوشش داد.

پروفیل بازسازی ریلی

پروفیل بازسازی ریلی

 سطح مقطع پروفیل بازسازی ریلی

 سطح مقطع پروفیل بازسازی ریلی

پروفیل بازسازی کشویی

مقایسه و موارد کاربرد پروفیل بازسازی یو پی وی سی با پروفیل معمولی یو پی وی سی

امروز بازسازی و نوسازی بافت های قدیمی امری رایج و بدیهی شده که صنعت پنجره رو به ساخت نوعی از پروفیل به نام پروفیل بازسازی ترغیب کرده که مناسب برای ساختمان ها با پنجره های قدیمی و فرسوده است.در این بحث میپردازیم به بازسازی خانه های ساخته شده که قصد تعویض پنجره های قدیمی را دارند پنجره ای که میتواند جای پنجره های قدیمی را در خانه های بازسازی شده بگیرد پنجره با پروفیل قاب بازسازی میباشد.

استفاده از پروفیل بازسازی امروزه بسیار گسترده شده است و می توان گفت که مدل های مختلفی از پروفیل های UPVC در بازار عرضه شده است و دارای کارایی بسیار زیادی می باشد. در صورتی که قصد دارید پنجره هایی زیبا و با کیفیت بالا از لحاظ عایق بندی و استحکام داشته باشید ولی نمی خواهید پنجره های قدیمی را به طور کامل تخریب کنید، این نمونه محصول می تواند برای شما مفید واقع شود. مقاومت بالا، عایق بندی صدا و گرمای بهتر را می توان به عنوان مهم ترین تمایزهای پروفیل بازسازی دانست که با استفاده از UPVC تولید شده است.

پادکست معرفی پروفیل بازسازی پنسا

021-44000098