ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰
تلفن گویا 021-44000098
ایمیل info@pensa.ir

پروفیل Upvc شرکت پنسا

اشتراک :
دسته بندی محصولات
پروفیل ۴ کانال یو پی وی سی سری 60
پروفیل ۴ کانال یو پی وی سی سری 60

این نمونه از انواع پروفیل یو پی وی سی با عرض کف 60 میلی متر تولید می شوند و در پنجره های دوجداره مور ...

پروفیل ۵ کانال upvc سری 70
پروفیل ۵ کانال upvc سری 70

امروزه استفاده از پروفیل سری 70 رو به گسترش بوده است و شما می توانید این نمونه از انواع پروفیل را با ...

پروفیل upvc کشویی
پروفیل upvc کشویی

این سری از پروفیل ها با داشتن کانال های مخصوص برای تخلیه آب باران تولید می شوند و همچنین با توجه به ...

پروفیل upvc درب
پروفیل upvc درب

پروفیل درب در مدل های لنگه دری، فریم میانی، نگهدارنده زهوار و پانل تولید شده و در بازار عرضه می شود ...

پروفیل بازسازی پنسا
پروفیل بازسازی پنسا

پروفیل بازسازی امروزه به یکی از مهم ترین گزینه ها برای باز تولید پنجره های قدیمی تبدیل شده است و در ...

پروفیل Upvc شرکت پنسا

با محصولات یو پی وی سی پنسا آشنا شوید

پنسا به عنوان یکی از واحد های نمونه تولید و عرضه پروفیل یو پی وی سی به شمار می رود که خدمات خود را به صورت گسترده ای در بازار عرضه می کند. یو پی وی سی (UPVC) به عنوان یک متریال اولیه برای تولید درب و پنجره دوجداره به شمار می رود. این محصول که نوع خاصی از پلاستیک به شمار می رود، در واقع به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که در برابر نور مستقیم آفتاب دارد و در عین حال وزن سبک و قابلیت آب بندی مناسب بسیار می توانیم روی این محصول حساب باز کنیم. ما قادر خواهیم بود که انواع پنجره های دوجداره را با استفاده از پروفیل یو پی وی سی تولید کنیم. یکی از مهم ترین مشخصاتی که در مورد پروفیل یو پی وی سی باید در نظر داشت، آن است که با توجه به نوع ساختمان، انواع مختلفی از این پروفیل تولید شده و در بازار عرضه می گردد. پنسا قادر است که مدل های مختلفی از پروفیل UPVC را در دسترس شما قرار دهد و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید. در صورتی که می خواهید در مورد انواع پروفیل یو پی وی سی بیشتر بدانید و یا می خواهید با انواع پروفیل های عرضه شده توسط پنسا بیشتر بدانید، با ما در ادامه همراه باشید. پروفیل یو پی وی سی به عنوان مهم ترین متریال مورد نیاز در تولید درب و پنجره دوجداره شناخته می شود که در مدل های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود. در این بخش با شما همراه هستیم تا اطلاعاتی را در خصوص پروفیل یو پی وی سی در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

انواع پروفیل یو پی وی سی عرضه شده توسط پنسا

یکی از مهم ترین مسائلی که در خصوص پروفیل یو پی وی سی باید در نظر داشته باشید، آن است که برای انواع مختلف درب و پنجره دوجداره، مدل های مختلفی از پروفیل یو پی وی سی در بازار عرضه شده و در دسترس شما خواهد بود. در واقع پنسا قادر است که پروفیل UPVC سری 60، پروفیل UPVC سری 70، پروفیل UPVC بازسازی، درب و پنجره را در دسترس شما قرار دهد. و می توانید انواع مختلفی از پروفیل را ثبت سفارش کنید. پنسا قادر است که محصولات مورد نیاز شما را با قیمتی بسیار مناسب در اختیارتان قرار دهد و شما می توانید از این شیوه استفاده داشته باشید. در نهایت می توان گفت که پروفیل یو پی وی سی در مدل های مختلف و رنگ های متفاوت را می توان از طریق سایت پنسا تامین نمود که این شیوه در سراسر کشور در دسترس شما می باشد. در صورتی که سوالی در خصوص پروفیل یو پی وی سی داشته باشید نیز می توانید با ما در ارتباط بوده و سوالات خود را در این زمینه بپرسید.

پروفیل سری 60 UPVC

یکی از پرکاربرترین پروفیل های مصرفی در بین پروفیل های یو پی وی سی پروفیل سری 60 سانتیمتر میباشد که از ان در اکثریت پروژه ساختمانی استفاده میشود .امروزه پروفیل UPVC در تولید انواع درب و پنجره دوجداره ساختمان ها نقش بسیار زیادی را ایفا می کند و می توان گفت که این پروفیل ها هستند که به ما امکان ساخت انواع درب و پنجره دوجداره لولایی، کشویی و غیره را می دهند. پروفیل سری 60 پنسا یکی از نمونه های پروفیل مورد استفاده در این صنعت می باشد و پارامترهای فنی خاص خود را دارد که باعث می شود با توجه به این مسائل، در ساخت و ساز انواع درب و پنجره مورد استفاده قرار گیرد...

ادامه مطلب همراه با فیلم و عکس ...

پروفیل UPVC سری 70

پروفیل سری 70 به عنوان یکی از نمونه های پروفیل پنجره دوجداره شناخته می شود که امروزه در بازار عرضه می شود. در این بخش با شما هستیم تا در خصوص ویژگی های این محصول با شما صحبت کنیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. پروفیل یو پی وی سی را می توان به عنوان مهم ترین متریال مورد نیاز برای تولید انواع پنجره دوجداره دانست که در مدل های مختلفی تولید می شود و امروزه در مدل های مختلفی همچون پروفیل سری 70 تولید و در بازار عرضه می شود. در نظر داشته باشید که این سری از پروفیل ها با توجه به این که سطح مقطع بالاتری نسبت به سایر محصولات عرضه شده در بازار دارند می توانند گزینه ای مناسب برای استفاده در محیط هایی با فشار هوای بالا به شمار روند و همچنین برای پنجره هایی که در ارتفاع نصب می شوند گزینه ای مناسب می باشند...

ادامه مطلب همراه با فیلم و عکس ...

پروفیل UPVC بازسازی پنسا

پروفیل بازسازی امروزه به یکی از مهم ترین گزینه ها برای باز تولید پنجره ها تبدیل شده است و در واقع یک محصول تقویت شده می باشد که برای درب و پنجره های قدیمی به کار برده می شود. با ما در این مقاله همراه باشید تا اطلاعاتی را در خصوص ویژگی های این محصول با شما به اشتراک بگذاریم. امروزه استفاده از انواع پروفیل ها برای تولید پنجره ها بسیار گسترده شده است و باید در نظر داشته باشید که پروفیل ها در مدل های مختلفی تولید می شود. پروفیل بازسازی یکی از اصطلاحاتی است که در دسترس شماست و می توانید از آن استفاده داشته باشیم...

ادامه مطلب همراه با فیلم و عکس ...

پروفیل UPVC درب

پروفیل درب UPVC را می توان از مهم ترین متریال در تولید انواع درب دانست که امروزه تولید می شود. این محصول در کنار پروفیل پنجره برای عایق کاری حرارتی و صوتی دارای کاربرد بسیار زیادی بوده و با کارایی بسیار بالایی عرضه می شود. در این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در این خصوص با شما صحبت کنیم. امروزه استفاده از درب و پنجره دوجداره رو به گسترش بوده و می توان گفت که انواع مختلفی از درب و پنجره در بازار عرضه می شود که شما می توانید از آن ها استفاده داشته باشید...

ادامه مطلب همراه با فیلم و عکس ...

پروفیل کشویی

امروزه استفاده از انواع پروفیل کشویی رو به گسترش بوده و شما می توانید از این محصول برای ساخت انواع پنجره های دوجداره کشویی مورد استفاده بوده و در مدل های مختلفی تولید می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم. یکی از مهم ترین نیازهای امروز برای استفاده در ساختمان ها را می توان پنجره دوجداره دانست که در مدل های آلومینیومی و یو پی وی سی تولید و در بازار عرضه می شود. در واقع باید بدانید که پروفیل کشویی یکی از نیازهای مورد استفاده در تولید پنجره دوجداره به شمار می رود و شما باید حتما نسبت به خرید پروفیل UPVC با قیمت مناسب استفاده کنید.

ادامه مطلب همراه با فیلم و عکس ...

خرید اینترنتی پروفیل یو پی وی سی از پنسا

تامین پروفیل یو پی وی سی با کیفیت

یکی از مهم ترین مسائلی که باعث می شود بسیاری از خریداران به پنسا اعتماد کرده و محصولات مورد نظر خود را از این مرکز خریداری کنند، تامین پروفیل یو پی وی سی استاندارد و مطابق با نیازهای هر ساختمان به شمار می رود. در این مقاله با شما همراه بودیم تا در خصوص ویژگی های پروفیل یو پی وی سی و محصولاتی که از سوی پنسا در دسترس شما قرار داده می شود اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. پروفیل یو پی وی سی را می توان به عنوان مهم ترین متریال در تولید درب و پنجره یو پی وی سی دانست. امروزه این محصول به صورت تجاری سازی شده و با بالاترین کیفیت در بازار عرضه می شود و ما در این بحث با شما همراه هستیم تا اطلاعاتی را در خصوص آن با شما به اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشید. امروزه استفاده از انواع پروفیل یو پی وی سی در حال گسترش است و می توان گفت که این محصول در تولید انواع درب و پنجره دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. پروفیل ها در واقع به عنوان مقطع ثابت با طول زیاد می باشد و در ساختمان سازی دارای کاربرد بسیار زیادی است. علاوه بر پروفیل یو پی وی سی ما می توانیم اصطلاحاتی مانند پروفیل تیر آهن، نبشی، درب و پنجره، آلومینیوم و غیره را داشته باشیم و به طور کلی یک اصطلاح مستقل از جنس یو پی وی سی به شمار می رود. پروفیل یو پی وی سی را می توان محصولی دانست که برای تولید انواع درب و پنجره یو پی وی سی مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از مهم ترین متریال در تولید درب و پنجره های دوجداره به شمار می رود. در مقابل کلمه یو پی وی سی که گفته می شود، در واقع اشاره به نوعی پلاستیک تولید شده با استفاده از پلی وینیل کلراید بوده و یکی از مهم ترین گزینه های پیش رو برای استفاده در صنعت ساخت درب و پنجره به شمار می رود. در نظر داشته باشید که این محصول که در فرمولاسیون مختلفی توسط شرکت های تولید کننده پروفیل یو پی وی سی ساخته می شود و می تواند انتخاب مطمئنی برای استفاده به شمار رود. در صورتی که می خواهید در خصوص این پروفیل بیشتر بدانید، با ما در ادامه همراه باشید.

نقش پروفیل یو پی وی سی در ساخت درب و پنجره ساختمانی

به طور کلی می توان گفت که پروفیل یو پی وی سی که امروزه در مدل های مختلفی تولید می شود، به عنوان متریال اصلی در تولید انواع درب و پنجره به شمار می رود و شما می توانید آن را خریداری و استفاده کنید. درب و پنجره ساختمانی تولید شده با استفاده از پروفیل یو پی وی سی دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر آفتاب، رطوبت و غیره می باشد. همچنین درب و پنجره یو پی وی سی تولید شده استاندارد می تواند مقاومت بسیار زیادی را در مقابل سر و صدا داشته باشد و از این روی یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما می باشد. با توجه به تمامی این مسائل می توان گفت که پروفیل یو پی وی سی در تولید انواع پنجره های دوجداره مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید آن را با قیمت بسیار مناسبی خریداری کنید. وزن سبک پروفیل یو پی وی سی باعث می شود تا سازندگان و مالکان علاقمندی بیشتری در استفاده از این محصول استفاده داشته باشد.

پروفیل های  مصرفی گروه پنجره پنسا درب و پنجره UPVC

پروفیل باز سازی پنجره یو پی وی سی

پروفیل سری 60 با سه و چهار کانال برای شیشه دوجداره

پروفیل سری 70 با پنج کانال برای شیشه سه جداره

پروفیل کشویی عرض6 تا 11 cm برای پنجره و درب های ریلی

پروفیل بازسازی برای تعویض پنجره های قدیمی

پروفیل درب با ضخامت بیشتر مخصوص درب یو پی وی سی

نتیجه گیری

پروفیل یو پی وی سی که امروزه یکی از مهم ترین مواد اولیه برای تولید پنجره دوجداره شناخته می شود، یکی از بهترین متریال تولید شده در بازار می باشد و با قیمتی بسیار مناسب در دسترس شما می باشد. در صورتی که می خواهید در مورد این متریال بیشتر بدانید، این مقاله می تواند برای شما گزینه ای مناسب باشد. همچنین در صورتی که می خواهید نسبت به خرید پروفیل و پنجره یو پی وی سی اقدام کنید، باید در نظر داشته باشید که تهیه محصولات استاندارد از مهم ترین پیش زمینه های پیش روی شما خواهد بود.

021-44000098